SVR, Xerial 10, Lait Corps (Mleczko do ciała)

SVR, Xerial 10, Lait Corps (Mleczko do ciała)

Do skóry suchej i łuszczącej się z tendencją do nadmiernego rogowacenia, nadmiernie wysuszonej, z objawami rogowacenia przymieszkowego lub wrastającymi włoskami, przy wysypce po depilacji, łuszczycy, alergicznym zapaleniu skóry, egzemie. Intensywnie nawilża i wygładza skórę.
Można stosować do skóry całego ciała, w każdym wieku.

Rewelacja!!

Mam skórę bardzo suchą i atopową, a w okresie jesienno-zimowym bardzo ciężko jest mi ją utrzymać w dobrej kondycji. Xerial jako jedyny poradził sobie z nią rewelacyjnie. Skóra jest miękka, nawilżona przez cały dzień, nie łuszczy się i nie mam uczucia "ściągnięcia". Nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.
Na lato jest dla mnie co prawda za tłusty, ale zimą sprawdza się rewelacyjnie. Jego zapach jest nijaki, pachnie po prostu jak produkt z apteki.
Polecam wszystkim osobą, które mają podobny problem ze skórą.

najlepsze

Najlepszy z najlepszych kosmetyk do pielęgnacji ciała.
Wyleczył moją skórę i wybawił mnie od kilku kłopotów, z którymi zmagam się od lat (szczególnie nasilają się zimą):
- sucha, łuszcząca się skóra - próbowałam już wszystkiego i albo balsamy były za treściwe i nie nawilżały, albo nawilżały, ale na krótko - od czasu kiedy to stosuję, moja skóra ma inna jakość - a na nogach to wręcz jest gładka jak tafla ;) nie ciągnie, nie swędzi, nie łuszczy się
- rogowacenie okołomieszkowe - prawie w zaniku

Balsam jest bardzo wydajny i gęsty, natomiast wchłania się błyskawicznie, skóra się nie lepi, nie zostawia na niej żadnej niekomfortowej warstwy. Zapach jest nijaki, takiego aptecznego specyfiku, ale dla mnie to plus.

Cena nie zachęca, natomiast wolę już wydać więcej, niż co chwilę biegać do apteki lub drogerii po coś innego, bo to co akurat kupiłam się nie sprawdza....

Opakowanie ma jedną wadę - przy końcówce opakowania trzeba się bawić w rozkręcanie i wylewanie, bo inaczej sporo się nam produktu na dnie zmarnuje.

do twarzy najlepszy krem!

Przesuszyłam sobie twarz kremami antybakteryjnymi i w ten sposób mam skórę tłustą ale odwodnioną i kosmetyczka powiedziała bym na noc używała tego produktu. Do twarzy z tej serii jest xerial 5 ale zakupiłam 10 i od tego czasu już w 5 się nie bawię. Pół roku temu kupiłam za 80 zł pół litra tego kremu i mieszam go sobie czasami z olejkiem arganowym, lub z czarnuszki lub sam nakładam na twarz pod oczy też- rano skóra jest tak nawilżona że aż jest taka " napęczniały "z nawilżenia. Co jakiś czas używam dla odmiany lżejszych kremów na noc ale ciągle wracam do niego.

Używam tego produktu od: 3lat
Ilość zużytych opakowań: 2x100ml i w połowie 500ml

Konturowanie Smashbox

Kocham!

Nie ma sobie równych.
Mam skórę atopową i krem ten parokrotnie już mnie uratował przed kolejnym stosowaniem maści sterydowych.
Nawilża, choć bardziej powinnam chyba napisać że natłuszcza, odżywia, sprawia że skóra natychmiast "wraca do siebie".

Świetny, świetny, świetny!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

super mleczko

Po prostu zbawicielski balsam dla mojej skóry. Mam rogowacenie przymieszkowe, więc po każdej depilacji pojawiały mi sie krostki. Po użyciu tego mleczka skóra jest bardzo dobrze nawilżona, ilość krostek zmniejszyła się, polepszył się także kolor skóry. Same zalety. Naprawdę polecam, bo już próbowałam różnych specyfików. I żaden nie przyniósł takich pozytywnych rezulatatów. Cena może odstraszać, ale naprawdę warto. No i oczywiście należy pamiętać o regularnym stosowaniu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Najlepszy!

co tu dużo mówić.
Najlepszy balsam do ciała jaki miałam okazję używać.
Na równi z Xerialine.

Xerial 10 bosko nawilża skórę, łagodzi podrażnienia (super sprawdzał się w sezonie letnim).
Wchłania się nie najgorzej, choć chwilę trzeba odczekać.

Minusem jest cena, bo w wielu aptekach jest on droższy niż zaznaczony tutaj na Wizażu.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Idealny nawilzacz po zabiegach

Regularnie stosuje kwasy na twarz i ten krem sprawdza sie idealnie w roli nawilzacza skory bo zabiegach. Koi wszelkie podraznienia, pozwala pozbyc sie suchych skorek, pozostawia skore nawilzona przez wiele godzin. Stosuje go go na noc jak i rano pod filtr. Nie roluje sie na nim filtr, a skora jest nawilzona przez caly dzien.

Dla mnie to nie jest poprostu balsam do ciala, ale swietny krem do twarzy skatowanej roznymi zabiegami kosmetycznymi. 500ml mozna kupic w bardo dobrej cenie na allegro.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 500ml

świetny!

Bardzo dobre nawilżenie - uratował moje dłonie zniszczone od rękawiczek lateksowcyh i przesuszone w zimie - jest bardzo wydajny, ma przyjemny zapach, wygodne opakowanie, cena jest odpowiednia do jakości, a działanie natychmiastowe. Radzi sobie z bardzo suchą skórą i jest naprawdę wartym wypróbowania kosmetykiem - w tej kategorii nie znam lepszego.
\\nPolecam!

Nie najgorszy!!!!

Mleczko świetnie sprawdziło się do ciała .
plusy:
+ skutecznie i długotrwale nawilża,,
+skóra po nim staje się sprężysta,
+ jest wydajne,
Największy plus za nawilżenie jednak czasem mam wrażenie ze skóra po nim się "klei" i za to duży minus.

Używam tego produktu od: niedawna

Zimowy niezbędnik

Ponieważ mam skórę bardzo suchą,swędzącą ...podchodzącą nawet pod atopową potrzebuję mega dopingu w postaci dobrego natłuszczacza/nawilżacza.

Plusy:
-doskonałe DŁUGOTRWAŁE nawilżenie,natłuszczenie
-zmiękcza skórę
-likwiduje uczucie świądu,ściągania skóry
-ujędrnia
-nie powoduje podrażnień,uczuleń
-w moim wypadku dość szybko się wchłania

Używam zamiennie z Eucerinem,aczkolwiek cena tego przy zakupie 500 ml wychodzi zdecydowanie na korzyść:) UWIELBIAM!:D:D:D:D:D

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

bardzo dobry

Bardzo dobry jednak mam zamiar przetestować jeszcze inne balsamy zawierające mocznik, które są dostępne na naszym rynku. Jak na razie najlepszy jaki miałam.Pozostawia tłusta warstwę, długo się wchłania, bezzapachowy. Długotrwale stosowany dobrze nawilża.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

Najlepszy!

Najlepsze mleczko do ciała jakie kiedykolwiek używałem, dostałem na rogowacenie mieszków włosowych, wyskakiwały czerwone kropki w dużych ilościach. Po 4-5 dniach regularnego stosowania wszystko poznikało, świetnie nawilża, świetnie redukuje rogowacenie, szorstką skórę.
Polecam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 2010