Marion, RevOILution, Farba bez amoniaku z odżywczymi olejkami

Marion, RevOILution, Farba bez amoniaku z odżywczymi olejkami

Pojemność 2 szt

Marion wprowadza nową serię farb RevOILution z odżywczymi olejkami. Dzięki rewolucyjnej technologii bez amoniaku, można uzyskać wymarzony, trwały i pełen blasku kolor.
Specjalna receptura farby gwarantuje atrakcyjny wygląd, a włosom naturalne piękno! Wzbogacona o naturalne olejki polinezyjskiego kwiatu monoi i orzechów makadamia zapewnia włosom intensywny i lśniący kolor na długi czas. Nie spływa z włosów, nie barwi skóry i przyjemnie pachnie.
Dzięki użyciu butelki z aplikatorem farba łatwo i szybko rozprowadza się na włosach.
Seria składa się z 12 najmodniejszych i najlepiej sprzedających się kolorów.
40 ml +40 ml

farby
fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

kolor ciemny blond 130 - ładny kolor nic poza tym

Farbę kupiłam przypadkowo i dopiero po zużyciu przeczytałam recenzje. Trochę szkoda bo co prawda kolor wyszedł ładny,ale odrost tylko trochę przyciemniony i siwe włosy niestety nie do końca pokryte. Do tego mega strasznie wysuszone włosy!!!

Naturalne włosy mam w odcieniu ciemny blond. ostatnio farbowałam farbą syoss orzechowy brąz (która to pomimo kiepskich opinii u mnie się sprawdziła świetnie)

zalety:
-tania (8 zł)
-kolor ładny
-nie śmierdzi

wady
-małe opakowanie ( na włosy do łopatek zużyłam 2 op.)
-średnie krycie NIE KRYJE siwych włosów
-strasznie wysusza ( mam włosy odporne na zabiegi i żadna farba a farbuję od 20lat nie zmasakrowała mi tak włosów)

niezła

Używałam odcieni ciemna wiśnia i rubinowa czerwień.

Farba ładnie się rozprowadza na włosach, kolor wychodzi bardzo ładnie i nie zmywa się tak szybko, w dodatku jest bardzo tania, można ją dostać na promocji nawet za 5 zł. Nie uczula i nie śmierdzi.

Jeśli chodzi o minusy to niestety ale strasznie niszczą się po niej włosy, są wysuszone i mogą być osłabione, także trzeba bardzo o nie dbać jeśli chce się używać tej farby. :)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Sama nie wiem

Nakładałam farbę w odcieniu "Platynowy blond" na bardzo jasne włosy, taką zmytą platynę. Wcześniej rozjaśniłam odrost, no bo wiadomo, taka farbunia bez amoniaku mi szczególnie nie rozjaśni. No i po tym rozjaśnianiu odrost był leciutko żółty, na odpowiednim poziomie jasności.
Sądziłam, że ta farba mi go ochłodzi - zrobiła to średnio. Na długości włosy były bialutkie, bardzo ładny kolor! No ale odrost nieruszony prawie, choć dużo do zrobienia nie miała.
To taka szamponetka... Nie jest zła, ale raczej tylko do pogłębiania obecnego koloru, nie zmienia zbytnio jego tonacji.
Można by powiedzieć - czego tu się spodziewać po farbce za 5 zł? Ale jednak Szlachetna Perła, Srebrny Pył z Joanny działają fantastycznie i powalają ją na głowę, a cena ta sama.

Używam tego produktu od: wczoraj

Trochę klapa...

Tak jak niektórym recenzentkom mi również farba nie pokryła odrostów-może tylko delikatnie zmieniła ich kolor,ale nic mi to nie daje , odrosty nadal się odcinają. Na włosach , które były już wcześniej farbowane kolor wyszedł bardzo ładny ,nie-czerwony , nie-marchewkowy , czyli coś pomiędzy , coś co lubię najabrdziej i nazywam rudą czerwienią. ALE: minął tydzień od farbowania ,a już ten kolor jest nieco inny , już trochę się zmył- wiem,że rude kolory trudno jest zachować ,że szybko się wypłukują oraz ,że farby bez amoniaku ,, pracują " na włosch i zmieniają kolor ( tak powiedziała mi Pani w drogerii)ale :
-minął tylko tydzień od koloryzacji
-posiadam szampon i odżywkę do włosów farbowanych , które mają chronić kolor
-teraz nie mam włosów narażonych na działanie promieni słonecznych,ponieważ jest zimno i chodzę często w czapce, ogólnie nie przebywam jakoś dużo na dworze .
Jak napisała, któraś z recenzentek na dole-farba dała bardziej efekt szamponetki niż prawdziwej farby.
To co jest plusem tej farby to to ,że jakoś nie zniszczyła mi włosów-może trochę przeszuszyła końce,ale nie mam nawet pewności czy to sprawa farby bo ostatnio suszyłam kilka razy włosy ,a on źle na to reagują.Plusem jest również cena- jednak wolałabym już zapłacić więcej i mieć lepszy efekt. Zakupiłam ją skuszona dobrym opiniami i zrażona po farbowaniu garnierem olia. Pomyślałam,że może tańsza farba też może być dobra,jednak w tym przypadku tak się nie okazało. Najbardziej zraziło mnie to,że mimo przepisowego czasu trzymania farby na odrostach , nie są zafarbowane ,a nie mam jakichś szczególnie ciemnych włosów...

Używam tego produktu od: Jednorazowe użycie , tydzień temu

Zębami będę zeskrobywać...

Skuszona po wypróbowaniu szamponetki tej samej firmy, zakupiłam tę farbę.
- TRUDNO ZMYĆ: Nigdy nie miałam problemu ze zmyciem farby z szyi lub uszu. Mija blisku tydzień a farba nadal całkowicie nie zeszła zeskóry głowy... cytryna, zmywacz do paznokici i nic. Wdawało się iż farby bez amoniaku nie są takie trwałe... a tu taka niespodzianka.

-kolor coffi brown, wychodzi jak ciemny brąz, lecz po kilku myciach otrzymałam podobny kolor jak na opakowaniu.

+Kolor po 7 myciach, jest nadal widoczny - u mnie to sukces

+ moje włosy nie stały się bardziej przesuszone, ale nie są jakoś szczególnie błyszczące.

+ tani - jedynie 7 zł

Nie wiem czy kupię ponownie, po przygodzie ze zmywaniem - raczej nie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe 1

warto!

Gdy tylko zobaczyłam tę nowość, wiedziałam, że jak się pojawi na rynku będzie moja. I tak stałam się szczęśliwą posiadaczką dwóch opakowań revOILution w kolorze czekoladowy brąz.
Samą farbę nakłada się bardzo łatwo, ma przyjemny zapach, nie szczypie, nie drażni, również łatwo się spłukuje.
Wyjściowy kolor moich włosów to sprany rudy, który potwornie ciężko przykryć czymkolwiek, bo zawsze zostawia rudy poblask, zawsze. Nie inaczej było z tą farbą, kolor wyszedł ciemny, ciut za ciemny jak dla mnie, natomiast po kilku myciach wyszedł już ładny brąz.
Jeśli chodzi o trwałość to tutaj mogłaby być lepsza. Włosy farbowałam w styczniu, dzisiaj mamy luty i już coraz śmielej przebija ten rudy, ale kolor spłukuje się dość równomiernie, więc idzie z tym żyć.
Farba nie zniszczyła mi włosów, chociaż mam wrażenie, ze mogła je przesuszyć, bo mam z nimi od tamtej pory w tej kwestii problem, ale nie chcę tutaj jednoznacznie zwalać winy na farbę, równie dobrze może to być zima.
Ja na pewno farbę kupię jeszcze raz, zwłaszcza, że cena 5zł jest śmiesznie niska.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobra farba

Na zakup tej farby nigdy bym się pewnie nie zdecydowała gdyby nie moja mama, która pierwsza jej użyła. Kolor wyszedł jak na obrazku (malowała na rudo), pokryło siwe włosy i odrost. Postanowiłam spróbować i ja.

Kupiłam farbę orzech laskowy. Kolor wyszedł jednak ciemniejszy niż na obrazku, ale w sumie może to i moja wina, bo lekko przetrzymałam farbe na włosach.

Plusy? Farba jest tania, dobrze pokrywa odrost i siwe włosy, jest wydajna i ładnie pachnie, nadaje połysk i nie niszczy włosów bardziej niż inna farba bez amoniaku.
Do wad zaliczyłabym brak odżywki (włosy po farbowaniu są szorstkie i rzeba użyć jakiejś maski) i dostępność - nie wszędzie da się ją kupić.
Wcześniej używałam farby Revlona, też bez amoniaku i muszę stwierdzić, że efekt jest zbliżony. Tyle, że zamiast jednej farby Revlona z promocji, która starczy mi tylko na odrost kupiłam trzy i odświeżyłam kolor całości (włosy mam długie , niemal do pasa).

Używam tego produktu od: tygodnia

beznadziejne farbowanie na blond

Jeśli chodzi o kolor blond to ta farba nic kompletnie nie robi, nie chwycila odrostów mimo,że inne farby bezamoniakowe zawsze sobie z nimi radzą. Farba ma podobne działanie do szamponetki.
Jeślii ktoś liczy na ładny blond bez odrostów to nie polecam.

Używam tego produktu od: tydzień

bomba!

Zalety:
- zapach nie dusi
-wydajna
-kolor taki jakiego oczekiwałam
-wygodny aplikator
-niska cena

Wady:
-brak :)

Najlepsza farba, jakiej do tej pory używałam. Nie zniszczyła drastycznie włosów, nie popaliła końcówek, w zasadzie, lekko "potraktowała" włosy pod względem zniszczenia.

Używam tego produktu od: wczoraj pierwszy raz

tylko ona

Kupilam te farbe przez przypadek bo szukalam nectry w moim kolorze a nigdzie nie bylo. NIE jest mi smutno juz z tego powodu bo odkrylam ten cud.
Bede stosowac tylko ja bo jest mega wydajna, swietnie pokrywa siwe wlosy, wcale sie za szybko nie splukuje. bBardzo tania. Kolory wychodza bynajmniej mnie tak jak na opakowaniu. Wlosy w swietnej kondycji.Nie czulam przykrego zapachu ,szczypania ani nie bylo alergii.
pol gwiazdki odjelam bo jest slabo dostepna, tylko w naturze ja znalazlam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2cale

niestety nie działa

Farba, mimo, że nie ma amoniaku, okropnie cuchnie. Ale przeżyłabym, gdyby nie fakt, iż poza wzmocnieniem koloru (typowy efekt szamponetki) farba nie zrobiła nic - nie pokryła odrostów, nie pokryła siwych włosów. Na pewno nie skuszę się ponownie.

Bardzo przyjemna

Kupilam te farbe w kolorze kawowy braz , aby zejsc do koloru swoich naturalnych wlosow, ktore w czasie wakacji dosyc mocno rozjasnilam. Farbe nakladalam na suche wlosy, fajnie sie rozpowadzala, wlosy pily farbe w takim stopniu, ze zadne resztki farby na rekawiczkach (dolaczonych do farby) nie zostaly. Juz w czasie plukania wlosow zuwazylam, ze sa wygladzone , jak po uzyciu odzywki. Po umyciu wlasow szamonem i nalozeniu odzywki oraz wysuszeniu wlosow mozna powiedziec, ze farba sprawila sie prawidlowo. Kolor jest jednolity, pomimo tego , ze moje wlosy byly rozjasniane stopniowo na calej dlugosci. Jak na studencki budzet, cena super . Opakownie starczylo na pokrycie wlosow po lopatki, z natury grubych.
Podsumowujac jeste zadowolona z produktu i polecam sprobowac.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 cale