Lancome, Blush Subtil, Long Lasting Powder Blush (Róż do policzków (nowa wersja))

Nowa odsłona jedwabistych róży do policzków w kamieniu pozwala uzyskać różnorodny efekt, od dyskretnego po uwodzicielski. Zastosowana technologia Translucence zwiększa intensywność koloru, a dwa razy mniejsze, otoczone silikonową powłoką cząsteczki talku nadają długotrwały efekt makijażu. Wybierz swój kolor z kolekcji 4 nowych subtelnych róży do policzków Blush Subtil.

Diabeł tkwi w kolorze...

Przerobiłam już kilka topowych róży od Chanel Joues po Givenchy Prisme i YSL. Każde z nich ma w sobie coś magicznego ale też każde z nich jakoś szczególnie nie skradło mi serca bym do niego wróciła ponownie. Podczas ostatnich konsultacji Lancome Pani skusiła mnie tym różem w kolorze 01 Brun Rouche czyli brudny róż. Ponoć róż dobieramy do koloru ust. Jakoś wczesniej na to nie zwracałam uwagi. Ale o dziwo to działa w sensie ten brudny róż absolutnie pasował do mojej karnacji, ust i oczu. Strzał w 10! Wyglada na twarzy bardzo bardzo naturalnie, dodaje ostatni szlif i świeżość. Trzyma się na swoim miejscu cały dzień. Wydajność na plus, zużywa się powoli. Daje mocne 4 gwiazdki..Być może do niego wrócę bo kolor nie do podrobienia w żadnym innym brandzie.

Używam tego produktu od: msc