Lancome, Blush Subtil, Long Lasting Powder Blush (Róż do policzków (nowa wersja))

Sprawdź ceny produktu

Nowa odsłona jedwabistych róży do policzków w kamieniu pozwala uzyskać różnorodny efekt, od dyskretnego po uwodzicielski. Zastosowana technologia Translucence zwiększa intensywność koloru, a dwa razy mniejsze, otoczone silikonową powłoką cząsteczki talku nadają długotrwały efekt makijażu. Wybierz swój kolor z kolekcji 4 nowych subtelnych róży do policzków Blush Subtil.

Porządny klasyk

Jest to po prostu dobry,klasyczny róż. Dzięki sporej gamie kolorystycznej każda znajdzie coś idealnego dla siebie.
Róż ma matowe wykończenie, przez co makijaż wygląda świeżo i elegancko. Jest średnio napigmentowany, więc nie można z nim przesadzić, ale jednocześnie da się stopniować kolor. Nakłada się równomiernie, nawet panie zaczynające przygode z makijażem będą z niego zadowolone,

Diabeł tkwi w kolorze...

Przerobiłam już kilka topowych róży od Chanel Joues po Givenchy Prisme i YSL. Każde z nich ma w sobie coś magicznego ale też każde z nich jakoś szczególnie nie skradło mi serca bym do niego wróciła ponownie. Podczas ostatnich konsultacji Lancome Pani skusiła mnie tym różem w kolorze 01 Brun Rouche czyli brudny róż. Ponoć róż dobieramy do koloru ust. Jakoś wczesniej na to nie zwracałam uwagi. Ale o dziwo to działa w sensie ten brudny róż absolutnie pasował do mojej karnacji, ust i oczu. Strzał w 10! Wyglada na twarzy bardzo bardzo naturalnie, dodaje ostatni szlif i świeżość. Trzyma się na swoim miejscu cały dzień. Wydajność na plus, zużywa się powoli. Daje mocne 4 gwiazdki..Być może do niego wrócę bo kolor nie do podrobienia w żadnym innym brandzie.

Używam tego produktu od: msc