Mixa, Bogaty krem odżywczy z olejkiem

Mixa, Bogaty krem odżywczy z olejkiem

Bogaty krem odżywczy z olejkiem. Skóra sucha i wrażliwa, twarz i szyja. Intensywnie odżywia. Pomaga odbudowywać i koi suchą skórę. Bez parabenów i barwników. Bogaty krem odżywczy, zawierający olejek z wiesiołka, intensywnie i długotrwale odżywia. To produkt idealny do pielęgnacji skóry wrażliwej i suchej, której bariera ochronna jest naruszona. Szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze tłustej warstwy. Skład dobrany tak, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Tolerancja przetestowana na skórze wrażliwej. Zawartość składników aktywnych: 25% olejku z wiesiołka + gliceryna, lipidy. Odczuwalne rezultaty! Skóra natychmiast zostaje intensywnie odżywiona i ukojona. Zmniejsza się uczucie podrażnienia, ściągnięcia i pieczenia. Dzień po dniu skóra staje się coraz bardziej odporna i mniej skłonna do podrażnień na skutek działania czynników zewnętrznych. Skład przetestowany pod kontrolą medyczną. Tolerancja przetestowana pod kontrolą dermatologiczną. Wszystkie produkty do pielęgnacji twarzy testowano na skórze wrażliwej. Rygorystyczny dobór składników.

Struktura
bogate
regenerujące, łagodzące
w słoiczku
krem
50 – 100ml

Genialny!

Produkt kupiłam w ciemno i nie żałuję. Chciałam używać go w sezonie jesienno - zimowym, ale wysuszona po filtrach i słońcu skóra potrzebowała nawilżenia oraz odżywienia. Początkowo bałam się go użyć podczas upałów, lecz niesłusznie.

Bardzo bogaty.

Krem ma bardzo bogata konsystencję. Jest bardzo mocno zbity, jest gesty.
Napewno jest bardzo odżywczy i nawilża na dłuższy czas ale nie jest to dobry krem dla skór z trądzikiem. Mnie zapchal mimo że czułam nawilżenie i odzywienie. Skóra była gładka ale pojawiły się krostki, nie były to typowe pryszcze lecz bolące krostki. Mam skłonności do alergii skórnych więc możliwe że właśnie dlatego się tak zadziało.

Zaprzestałam używania kremu żeby nie drażnić skóry. Ale to co mogę powiedzieć to to, że był bardzo wydajny, przyjemny w użyciu i można go dostać w dobrej cenie.
Napewno przyniesie ulgę mocno suchej skórze i takiej która potrzebuje odżywienia.

uwielbiam

Kupiłam przypadkiem bo pomylił mi się z innym kremem.
Stosuje go z kwasem hialuronowym na noc. To co robi z cerą to poezja. Must have:) Twarz rano nie świeci, jest idealnie odżywiona, promienista. Aż szkoda nakładac makijaż:)

Jeden z ulubieńców

Długo szukałam idealnego produktu. Mam skórę mieszaną z ekstremalnie suchymi policzkami i lekko świecącą strefą T. Przy okazji jest BARDZO delikatna i skłonna do podrażnień (np. kosmetyki AA wywołują swędzenie i czerwone plamy). Ten tego nie robi, nie jest tłusty. Dobrze nawilża i nadaje się (przynajmniej u mnie) pod podkład. Polecam!

Wspaniały

Krem naprawdę świetny dla suchej skóry odżywia i powoduje efekt gładkiej skóry naprawdę polecam, moja skóra schodziła płatkami już udało mi się pozbyć tego efektu dzięki niemu

Świetny krem na zimę

Kupując go trzeba zdać sobie sprawę że to tłusty krem. Gdy wiosna o sobie przypomina krem wydaje się za ciężki i niestety skóra zaczyna się świecić i przetłuszczać, natomiast gdy temperatura na dworze spada jest relacyjny.
Po nałożeniu go skóra się prze chwilę czerwieni, ale później wszystko wraca do normy.
Pod makijaż też się nadaje tylko trzeba chwilę poczekać i nie nakładać za dużo :)

Moda Bogaty Odżywczy Krem z olejkiem

Moja cera jest mieszana z tendencją do przesuszania. Od dawna szukałam kremu który nawilży i odżywi moją skórę nie pozostawiając tłustego filmu i nie prowokując mojej strefy T do bkyszczenia. I oto jest bogaty, odżywczy, nawilżający. Idealnie się wchłania a skóra jest świetlista wygląda zdrowo a suche plamki na twarzy są już tylko wspomnieniem.

Jak dla mnie ok

Krem zaczełam stosować podczas kuracji atrederm, kiedy skóra była podrażniona i przesuszona. Potrzebowałam mocnego nawilżenia, krem spełnił moje oczekiwania. Skóra była ukojona, nawilżona, odżywiona. Posiadam cere mieszaną, jednak spisał się bardzo dobrze w okresie w którym potrzebowałam nawilżenia. Jest tłusty i posiada bardzo bogatą konsystencję , idealnie sprawdzi się na noc, lub w trakcie dnia kiedy nie wychodzimy z domu, ponieważ przy mojej mieszanej cerze, nie nadał by się pod makijaż.

Ulubiony krem

Łagodzi skórę i jest pierwszym kremem który nie powoduje większego wysuszenia mojej skóry i po którym nie pojawiają się czerwone plamki. Jeszcze gdyby tylko miał praktycznie opakowanie z pompka a nie takie ciężkie szklane... Ale sam krem super

Od razu łagodzi podrażnienia

Świetny krem dla wrażliwej, sklonnej do podrażnień i zaczerwienień krem. Od razu po zastosowaniu czuje ulgę. Bardzo nawilża mojw skórę. Jest tez gęstym kremem, ale łatwo rozprowadzajacym się. Jest tez bardzo wydajny.

Lubie cię

Mixa to mixa mozna by bylo powiedziec poniewaz ten kremik spelnia swoje podstawowe zadanie, czyli porzadnie nawilza. Jako ze mam cere sucha do kwadratu potrzebuje porzadnego "kopa". Kremik idealnie sprawdzil sie w sezonie jesien/zima, ale mysle ze na lato bedzie dla mnie za ciezki. W przeciwoenstwie do swojego brata- zelu, ma konsystencje twarda i gesta jak maslo. Dobrze sie rozprowadza ale dlugo wchlania. Ale mnie to nie przeszkadza, nadaje sie zarowno na dzien jak i na noc. Odzywia i skora po nocy jest miekka i odzywiona. Pod makijaz uzywam chociaz nie jest krolem w tej kwestii, zaczynam sie dosc szybko swiecic jak choinka. Z zalem daje 4 bo naprawde go lubie. A idealu bede szukac dalej

Skóra w 100% nawilżona i odżywiona

Krem Mixa bardzo dobrze nawilża skórę. Szybko się wchłania, a cera jest wyraźnie odżywiona. Po kilku dniach stasowania udało mi się zlikwidować suche miejsca na policzkach. Jak dla mnie idealny!