Verona Laboratories, Natural Line SPA, Olive & Argan Oil (Krem do rąk `Oilwka i olej arganowy`)

Krem do rąk zawierający ekstrakt z oliwki i olej arganowy. Idealnie dobrane składniki aktywne działają łagodząco i kojąco na zmęczoną skórę. Krem wygładza i pielęgnuje dłonie.

bardzo dobry

Pierwszy raz mam krem tej firmy, trzeba przyznać, że przy takiej cenie nie oczekiwałam cudów, ale szata graficzna opakowania zwróciła moją uwagę;) Krem jest bardzo dobry moim zdaniem, stosuję go do rąk oraz stóp gdyż stoi jako dyżurny na nocnym stoliku i w obu zastosowaniach sprawdza się świetnie. Wchłania się bardzo szybko, pozostawiając przyjemny, nietłusty film, skóra jest miękka i przyjemna w dotyku. Pachnie całkiem ładnie, choć może ciut za mocno dlatego nie dostaje ode mnie maksymalnej oceny.
Koleżanka poniżej wspomniała o dostępności. Ja dostałam w carrefourze, były wszystkie wersje tego kremu, w ciemno wybrałam tę z olejkiem arganowym.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry

Kremik zamknięty jest w miękkiej tubce z zatrzaskiem. Ma biały kolor, jest gęsty i nie ma bardzo tłustej konsystencji. Zapach bardzo ładny, przyjemny, nie jest ciężki i mdły. Dość długo utrzymuje się na skórze. Dobrze rozprowadza się i szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej i lepkiej warstwy. Skóra jest gładka, miękka i pozbawiona uczucia szorstkości. Dobrze nawilża, ale szkoda, że efekt ten nie utrzymuje się zbyt długo i co pewnien czas trzeba powtarzać aplikację. Jest dość wydajny. Problemem może być jego dostępność. Najłatwiej trafić na niego w osiedlowych sklepikach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc