Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Cena już od 13,90 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Hypoalergiczny, kremowy peeling z korundem przeznaczony do oczyszczania skóry ze skłonnością do przetłuszczania, z rozszerzonymi porami. Drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego o działaniu normalizującym pracę gruczołów łojowych, łagodzącym podrażnienia i przyspieszającym regenerację. Stosowany systematycznie dotlenia skórę, poprawia jej ogólny stan, zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum.

hipoalergiczna
krem
mechaniczne
Cera
tłusta
oczyszczające
50 – 100ml

Mój ulubiony peeling

Jest to świetnej jakości polski produkt o naturalnym składzie, bez paskudnych plastikowych granulek szkodzących środowisku.
Produkt ma drobne kryształki korundu zawieszone w glinkowo-tłustawej bazie. Ściera intensywnie, ale jeszcze mnie nie podrażnił. Pachnie ziołowo, ale niezbyt intensywnie.
Jest zamknięty w estetycznym słoiczku. jego plusem jest duża wydajność.
Bardzo lubię markę Sylveco i już nie szukam lepszego peelingu mechanicznego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531911].usefull || 0 }}% pomocna.

Naturalny peeling

Szukałam czegoś dobrze złuszczającego, oczyszczającego, ale przede wszystkim naturalnego. Teraz tylko takie kosmetyki do twarzy mnie interesują. I trafiła się naprawdę perełka. Jest dosyć mocny, więc trzeba uważać. Ja używam go raz w tygodniu i to jest wystarczające dla mojej cery. Jedynym minusem może być opakowanie. Słoiczek do peelingu to niezbyt dobry pomysł, ale po każdym użyciu go czyszczę, więc nie ma tragedii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442101].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Mimo, iż nie często sięgam po kosmetyki naturalne to peeling Sylveco od pierwszego użycia stał się moim faworytem. Bardzo dobrze oczyszcza cerę nie podrażniając jej. Po aplikacji zauważalne jest wygładzenie cery i zmniejszenie porów. Cera jest odświeżona i lekko zmatowiona. Jedyną wadą, do której jednak idzie się przyzwyczaić, jest niezbyt przyjemny ziołowy zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1416546].usefull || 0 }}% pomocna.

azjatycka pielęgnacja

Dobry

Peeling dostałam w boxie kosmetycznym.
Od razu spodobał mi się skład i opakowanie.

+ opakowanie
+ cena
+ zapach - dość specyficzny, ale mi odpowiada
+ skład jak najbardziej na plus
+ jest bardzo wydajny
+ małe, ale dość ostre drobinki

Porządnie odświeża i oczyszcza. Kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306966].usefull || 0 }}% pomocna.

Udany

Produkty Sylveco 'testuję' już od jakiegoś czasu. Jedne są trafione bardziej, drugie - mniej, ale peeling ze skrzypem zaliczam do tych pierwszych.
Przede wszystkim - jest mocno oczyszczający.
W 100% spełnia swoje zadanie, jest to jednak jego plus i minus, bo czasem bywa za ostry i trzeba po prostu uważać. Winowajcą jest korund, , podczas peelingu można mieć wrażenie rysowania po szkle - co prawda nigdy mi krzywdy nie zrobił, ale jak przesadziłam z czasem miałam zarumienione policzki. Miałam go prawie równe 6 miesięcy, ale nie używałam go regularnie, a na zmianę z delikatnie złuszczającą maseczką, nie wiem jaki na dłuższą metę miałby wpływ na moją cerę, mam na myśli rozszerzone pory i sebum.
Mimo wszystko doskonale oczyszcza, a takie jest jego zadanie, więc przy zaskórnikach jak znalazł, absolutnie nie dla cery naczynkowej.
Co mnie zdziwiło, to obecność masła shea i olejku z pestek winogron w składzie, gdybym o tym wiedziała wcześniej, na pewno wypróbowałabym peeling też jako maseczkę, kiedyś miałam podobny produkt hyseac i świetnie sprawdzał się przy takim użytkowaniu.
Ma ziołowy, odświeżający zapach - dla wielbicieli eukaliptusa lub olejku herbacianego, pod koniec zmienił zapach, więc czułam, że nadchodzi jego koniec (dla mnie to mimo wszystko plus, że wiem kiedy kosmetyk już się nie nadaje).
Poza tym opakowanie.
Z jednej strony mało higieniczne, co mnie trochę irytowało, ale wizualnie - muszę się trochę pozachwycać - gustowne, estetyczne, wysmakowane (zarówno słoiczek, jak i kartonik, na którym (i w którym) oprócz niezbędnego info i kilku ciekawostek znajdziemy piękne grafiki ze skrzypem polnym). Jestem nimi oczarowana, chętnie podarowałabym zagranicznym koleżankom, jako prezent - kosmetyk z PL. :)
Trochę nie podoba mi się, że sztandar kosmetyku czyli skrzyp, jest dopiero na 11. miejscu w składzie (na 17), ale ja się nie znam, być może gdyby był na 3. czy 5. wypaliłoby mi twarz... ;) Nieważne, ogólnie peeling udany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1304021].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie

Niezbyt polubiłam ten produkt. Skusiłam się bo jest bardzo polecany.
Po pierwsze opakowanie. Niby fajne, nawiązujące do Organiqe ale kompletnie nie przemyślane. Drobinki dostają się pod zakrętke i ciężko ją porządnie dokręcić. Do tego dźwięk szorowania piaskiem brrr. Konsystencja była na początku lejaca, potem zaczeła jakby zastygać i z wierzchu zrobiła się twardsza. Zapach też z czasem stał sie intensywniejszy mimo iż produkt wciąż ma dobra datę przydatności i datę od otwarcia.
Peelinguje nieźle, lepiej na sucho niż mokro ale wymaga wcześniejszego umycia twarzy żelem gdyż sam nie zawiera substancji myjących. Szczerze już wole zmieszać korund czy peeling ze skały wulkanicznej z żelem do twarzy.
Peeling bardzo ciężko zużyć w terminie..
Generalnie produkt bardzo przeciętny, na dość tłustej bazie, niekoniecznie doby dla cery tłustej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274576].usefull || 0 }}% pomocna.

Można wypróbować ale nie powala

Marka Sylveco zachęca podobno dobrymi składami i zyskała swoją popularność. I ja zachęcona opiniami sięgnęłam po produkty tej marki.
Peeling oczyszcza tak średnio, ma małe drobinki. Oczekuję lepszego efektu oczyszczenia. Myślę że najlepiej sprawdzi się przy cerach mało problematycznych jako uzupełnienie pielęgnacji twarzy. Produkt jest wydajny i starczył mi na długo. Zapach jest dość specyficzny, bardziej chemiczny niż naturalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274131].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry skład.

Mam cerę mieszaną, i szukałam czegoś ziołowego, z porządnym składem. Peeling jest zadziwiająco ostry i pozostawia skórę odświeżoną. Na początku stosowania dostałam wysypu pryszczy, ale po czasie ten efekt na szczęście zniknął.
PLUSY
*dobry skład
*nie testowane na zwierzętach
*działa, wreszcie nie muszę stosować peelingu kawowego

Produkt jest bardzo wydajny, używam go na spółkę z mamą, która również go sobie chwali.
Jedynymi minusami mogą być specyficzny zapach, do którego jednak można się przyzwyczaić oraz wysoka cena, ale nie spodziewałam się niższej, bo ciężko znaleźć coś co nie będzie mi szkodziło, a jednocześnie będzie tanie.
Jestem pewna, że kupię go jeszcze raz. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251988].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek oraz dzięki dobrym wspomnieniom z produktami tej marki. Tymiankowy żel do mycia twarzy to mój ulubieniec, postanowiłam przetestować peeling.

+wygodny sloiczek, z którego można wydobyć wszystko do końca
+piękny, świeży, naturalny zapach skrzypu polnego
+cena - około 20zł
+wydajność. Mam już go drugi miesiąc, stosuję raz-dwa razy w tygodniu, potrzeba go naprawdę niewiele
+skład
+polski produkt

A jak działa ?
Drobinki są maleńkie, ale ostre, naprawdę dobrze oczyszczają skórę, nie podrażając jej i nie powodując wysypu kolejnych "nieprzyjaciół".
Skóra jest odświeżona, oczyszczona, delikatna i bardzo przyjemna w dotyku. Wygląda zdrowo i promiennie.
Nie przesusza skóry, nie ściąga jej. To naprawdę świetny produkt, który szczerze polecam.

Odejmuję gwiazdkę, gdyż nie radzi sobie jakoś wybitnie z zaskórnikami. Mimo to, kupię ponownie, bo jest naprawdę bardzo dobry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1231308].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze zdziera! :D

Przy walce z trądzikiem staram się używać bardziej naturalnych produktów, tym razem padło na SYLVECO i nie żałuję :D Peeling bardzo ładnie oczyszcza skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, odblokowuje pory oraz pozostawia bardzo gładką buzię, aż chce się ją dotykać:)) Używam raz w tygodniu, gdy nie mam żadnych stanów zapalnych. Mimo iż nie ma go dużo w opakowaniu jest bardzo wydajny. Pachnie bardzo ziołowo, jednak już się przyzwyczaiłam. Ma super skład, bardzo naturalny, na pewno do niego wrócę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1168721].usefull || 0 }}% pomocna.