Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Sprawdź ceny produktu

Hypoalergiczny, kremowy peeling z korundem przeznaczony do oczyszczania skóry ze skłonnością do przetłuszczania, z rozszerzonymi porami. Drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego o działaniu normalizującym pracę gruczołów łojowych, łagodzącym podrażnienia i przyspieszającym regenerację. Stosowany systematycznie dotlenia skórę, poprawia jej ogólny stan, zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum.

hipoalergiczna
krem
mechaniczne
Cera
tłusta
oczyszczające
50 – 100ml

świetny produkt

peeling bardzo skuteczny dla tłustej cery z trwale rozszerzonymi porami, "zapychającej" sie sebum. Ma postać gęstego, zielonkawego kremu z dosyc ostrymi w odczuciu drobinkami.

zasługuje na uwagę.

Bardzo dobry peeling. Zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, z którego możemy wydobyć go do samego końca. Ma kremową, piaskową konsystencję, która świetnie nadaje się nawet dla cer suchych i wrażliwych.
Stosowany regularnie daje wspaniałe rezultaty. Cera jest dobrze oczyszczona i wygładzona. Nie podrażnia, ale zdecydowanie poprawia jej stan. Oprócz tego trzeba przyznać producentowi rację w kwestii normalizowania pracy gruczołów łojowych. Może różnica w przetłuszczaniu cery nie jest kolosalna, ale na pewno widoczna. Pory są zmniejszone, a skóra wygląda na zdrową i dotlenioną.
Naprawdę serdecznie polecam ten kosmetyk. Ja już sobie nie wyobrażam mojej pielęgnacji bez tego produktu. Warto wypróbować.

Dobry peeling

Lubię markę Sylveco. Cenię ją za niskie ceny, dobre składy i zamiłowanie do ziół. Ten peeling sprawdził się u mnie :)

Kosmetyk znajduje się w niedużym, plastikowym opakowaniu z metalową nakrętką. Całość jest prosta, ładna i bardzo estetyczna. Kosmetyk posiada delikatny, ziołowy zapach, który absolutnie nie drażni nosa :)

Peeling ma gęstą, kremową konsystencję. Z łatwością można nałożyć go na twarz. Nic nie spływa ;) Taka konsystencja bardzo mi odpowiada ;) Możemy wyczuć delikatne drobinki ścierające.

Kosmetyk świetnie się u mnie sprawdza. Po wykonaniu masażu skóra jest miękka, gładka, przyjemna w dotyku. Często zdarza się u mnie, że peelingi podrażniają moją skórę. Tutaj nic takiego nie miało miejsca. Cieszę się, że trafiłam na tak dobry produkt :)

Must have

Peelingów używałam raczej sporadycznie, czasem jakiś pojawił się w półce, czasem ktoś coś przyniósł ale żeby kupować to nie czułam takiej potrzeby. Jednakże jak zmieniłam swoją pielęgnacje musiałam znaleźć coś co będzie służyło mi jako dobry ale delikatny zdzierak. Zważając na fakt, że używam tylko naturalnych kosmetyków szukałam na półce już ukochanej naturalnej firmy i z całej firmy wybrałam zielony peeling.
Pięknie oczyszcza twarz, pięknie pachnie, nie zdziera za bardzo, nie podrażnia, zostawia zadowoloną skórę w dobrej kondycji, jest promienna i po prostu czysta :) Na pewno do niego wrócę :)
Chyba brak mu po prostu minusów.

Dość dobry

Peeling znajduje się w małym poręcznym słoiczku. Ma formę rzadszej pasty z malutkimi drobinkami. Nie jestem w stanie określić zapachu (jest dosyć sztuczny), wiem tylko, że nie przypadł mi do gustu.

Peeling spełnia swoją funkcję - złuszcza i wygładza cerę (chociaż nie jest to najwyższy stopień wygładzenia).

Starcza na długo i jest łatwo dostępny - kosmetyki Sylveco coraz częściej pojawiają się w sklepach/drogeriach. Niestety do zostania ulubieńcem czegoś mi w nim zabrakło.

Bardzo dobry produkt

Jeden z lepszych drobnych peelingow jakie mialam do tej pory. Kosmetyk ma konsystencję pasty, wystarczy jego niewielka ilość aby złuszczyć martwy naskórek. Zapach drzewa herbacianego, trochę specyficzny ale nienależący do tych nieprzyjemnych. Ogólnie bardzo dobry produkt.

Świetny!

Mój ulubiony peeling :) Na wiele kosmetyków mam uczulenie, ale ten nie podrażnia mojej skóry. Podoba mi się jego działanie. Dobrze usuwa zanieczyszczenia i skóra ładnie wygląda. Mam trochę mniej zaskórników nawet i poprawił się stan mojej skóry. Bardzo dobre jest to, że peeling nie wysusza twarzy i nie pojawiają się suche skórki jak nałożę makijaż, bo tak się często zdarzało.
Opakowanie jest bardzo wydajne, mam je już kilka miesięcy i jeszcze dużo zostało :)

Całkiem, całkiem

Peeling jest baaaardzo wydajny - już mam go dość, a nie chce się skończyć :P Dobrze usuwa wszelkie wiszące suche skórki, ale nie radzi sobie z zaskórnikami - jak były tak nadal mają się całkiem dobrze. Nie należy do delikatnych peelingów, raczej nazwałabym go "zdzierakiem" i niestety przy zmywaniu wchodzi do ust i potem mamy wrażenie piasku między zębami... Dziwne uczucie... Niezbyt przyjemnie pachnie, ale myślę, że jeszcze kiedyś go kupię.

Bardzo fajny

Drobny peeling o fajnym zapachu. Moja skóra twarzy po jego użyciu było bardzo ładnie oczyszczona z pozamykanymi porami. Ogólnie to podczas jego stosowania czułam się jakbym używała mega profesjonalnego kosmetyku ;) myślę, że na to wrażenie pracował zarówno zapach jak i efekt po.

nie dla mnie

Fajny peeling tylko... dla mnie za słaby. Konsystencja składa się bardzo dużej ilości małych drobinek w sumie to może nawet z samych drobinek. Jednak nie usuwa mi on wszystkich suchych skórek i też nie zauważyłam zwężenia por. Niestety szukam dalej.

Świetny!

Mam cerę mieszaną- przetłuszczająca się w strefie T oraz normalną, czasem suchą na policzkach, zmagam się z zaskórnikami i niedoskonałościami. Moja skóra lubi mocne złuszczanie, dlatego sięgnęłam po ten peeling.
Po otwarciu zdziwiło mnie to, że drobinki są malusieńkie, dopiero po nałożeniu na twarz przekonałam się, że to naprawdę mocny peeling- drobinki są małe, lecz naprawdę ostre. Sama konsystencja świetnie się sprawdza w roli "nośnika"- nie jest za rzadki, za to śliski, co ułatwia wykonanie peelingu- polecam nałożenie go na niezbyt mokrą skórę, jeśli będzie przesadnie mokra, to drobinki będą delikatniej działać, ślizgając się po skórze.
Po wykonaniu peelingu skóra jest zaczerwieniona, ale nie podrażniona. Od razu czuć, że jest odświeżona i czysta.

idealnie gładka skóra

Od kiedy pamiętam, w zimową porę mam problem z cieknącym, wodnistym katarem. W połączeniu z mrozem i ciągłym przecieraniem nosa chusteczką powstaje.. no, skłamałabym gdybym napisała 'przesuszona skóra'... Łupa! Ogromny obszar złuszczonego naskórka w okolicy nosa i ust, po nałożeniu podkładu efekt dodatkowo potęguje się. A w zasadzie potęgował :) do czasu kiedy trafiłam na ten peeling. Stosuję go 2 razy w tygodniu, jest wydajny, ubywa powoli. Konsystencja kosmetyku jest bardzo przyjemna, przypomina zastygnięty, treściwy mus. Drobinki korundu są dość ostre, choć czuję to głównie na podrażnionej skórze w okolicach nosa właśnie, z kolei na czole, czy policzkach już o wiele mniej :) Po zmyciu peelingu przede wszystkim czuć, że skóra jest wygładzona, w zasadzie pod tym względem działa najlepiej z dotychczas stosowanych. Oprócz tego da się zauważyć o wiele mniej wągrów na nosie. I najważniejsze... całkowicie znika ta okropna wysuszona skóra z twarzy. Po zmyciu kosmetyku nie muszę stosować żadnych dodatków, kremów, skóra jest nawilżona, całkowicie czysta.