Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Hypoalergiczny, kremowy peeling z korundem przeznaczony do oczyszczania skóry ze skłonnością do przetłuszczania, z rozszerzonymi porami. Drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego o działaniu normalizującym pracę gruczołów łojowych, łagodzącym podrażnienia i przyspieszającym regenerację. Stosowany systematycznie dotlenia skórę, poprawia jej ogólny stan, zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum.

hipoalergiczna
krem
mechaniczne
Cera
tłusta
oczyszczające
50 – 100ml

Bardzo dobry produkt

Jeden z lepszych drobnych peelingow jakie mialam do tej pory. Kosmetyk ma konsystencję pasty, wystarczy jego niewielka ilość aby złuszczyć martwy naskórek. Zapach drzewa herbacianego, trochę specyficzny ale nienależący do tych nieprzyjemnych. Ogólnie bardzo dobry produkt.

Świetny!

Mój ulubiony peeling :) Na wiele kosmetyków mam uczulenie, ale ten nie podrażnia mojej skóry. Podoba mi się jego działanie. Dobrze usuwa zanieczyszczenia i skóra ładnie wygląda. Mam trochę mniej zaskórników nawet i poprawił się stan mojej skóry. Bardzo dobre jest to, że peeling nie wysusza twarzy i nie pojawiają się suche skórki jak nałożę makijaż, bo tak się często zdarzało.
Opakowanie jest bardzo wydajne, mam je już kilka miesięcy i jeszcze dużo zostało :)

Całkiem, całkiem

Peeling jest baaaardzo wydajny - już mam go dość, a nie chce się skończyć :P Dobrze usuwa wszelkie wiszące suche skórki, ale nie radzi sobie z zaskórnikami - jak były tak nadal mają się całkiem dobrze. Nie należy do delikatnych peelingów, raczej nazwałabym go "zdzierakiem" i niestety przy zmywaniu wchodzi do ust i potem mamy wrażenie piasku między zębami... Dziwne uczucie... Niezbyt przyjemnie pachnie, ale myślę, że jeszcze kiedyś go kupię.

Bardzo fajny

Drobny peeling o fajnym zapachu. Moja skóra twarzy po jego użyciu było bardzo ładnie oczyszczona z pozamykanymi porami. Ogólnie to podczas jego stosowania czułam się jakbym używała mega profesjonalnego kosmetyku ;) myślę, że na to wrażenie pracował zarówno zapach jak i efekt po.

nie dla mnie

Fajny peeling tylko... dla mnie za słaby. Konsystencja składa się bardzo dużej ilości małych drobinek w sumie to może nawet z samych drobinek. Jednak nie usuwa mi on wszystkich suchych skórek i też nie zauważyłam zwężenia por. Niestety szukam dalej.

Świetny!

Mam cerę mieszaną- przetłuszczająca się w strefie T oraz normalną, czasem suchą na policzkach, zmagam się z zaskórnikami i niedoskonałościami. Moja skóra lubi mocne złuszczanie, dlatego sięgnęłam po ten peeling.
Po otwarciu zdziwiło mnie to, że drobinki są malusieńkie, dopiero po nałożeniu na twarz przekonałam się, że to naprawdę mocny peeling- drobinki są małe, lecz naprawdę ostre. Sama konsystencja świetnie się sprawdza w roli "nośnika"- nie jest za rzadki, za to śliski, co ułatwia wykonanie peelingu- polecam nałożenie go na niezbyt mokrą skórę, jeśli będzie przesadnie mokra, to drobinki będą delikatniej działać, ślizgając się po skórze.
Po wykonaniu peelingu skóra jest zaczerwieniona, ale nie podrażniona. Od razu czuć, że jest odświeżona i czysta.

idealnie gładka skóra

Od kiedy pamiętam, w zimową porę mam problem z cieknącym, wodnistym katarem. W połączeniu z mrozem i ciągłym przecieraniem nosa chusteczką powstaje.. no, skłamałabym gdybym napisała 'przesuszona skóra'... Łupa! Ogromny obszar złuszczonego naskórka w okolicy nosa i ust, po nałożeniu podkładu efekt dodatkowo potęguje się. A w zasadzie potęgował :) do czasu kiedy trafiłam na ten peeling. Stosuję go 2 razy w tygodniu, jest wydajny, ubywa powoli. Konsystencja kosmetyku jest bardzo przyjemna, przypomina zastygnięty, treściwy mus. Drobinki korundu są dość ostre, choć czuję to głównie na podrażnionej skórze w okolicach nosa właśnie, z kolei na czole, czy policzkach już o wiele mniej :) Po zmyciu peelingu przede wszystkim czuć, że skóra jest wygładzona, w zasadzie pod tym względem działa najlepiej z dotychczas stosowanych. Oprócz tego da się zauważyć o wiele mniej wągrów na nosie. I najważniejsze... całkowicie znika ta okropna wysuszona skóra z twarzy. Po zmyciu kosmetyku nie muszę stosować żadnych dodatków, kremów, skóra jest nawilżona, całkowicie czysta.

Genialny

Od zawsze zmagam się z zaskórnikami na nosie. Po używaniu tego produktu w końcu jest szansa, że znikną :) Produkt jest w wygodnym, estetycznym opakowaniu, otwieranym w bardzo ciekawy sposób. Sam peeling jest w plastikowym pojemniczku, który może wydawać się mały, ale jest bardzo wydajny. Na początku byłam niezadowolona z jego użycia, ale szperając w internecie dowiedziałam się dlaczego nie działa jak powinien. Działo się tak, ponieważ nie otwierałam porów ciepłym ręcznikiem przed nałożeniem peelingu. Teraz kiedy otwieram pory przez 20-30s a następnie używam produktu jest cudo :) Należy pamiętać, że po spłukaniu trzeba pory zamknąć - tym razem zimnym ręcznikiem ;) Ja osobiście używam go 2 razy w tygodniu i tak mi służy. Sam peeling ma fajną, kremową konsystencję z bardzo drobnymi ziarenkami korundu które wbrew pozorom są całkiem ostre. Z tym też trzeba uważać, bo raz skończyłam z całkiem czerwonym nosem :D (ale to tylko przez chwilę). Myślę, że osoby z wrażliwą skórą powinny pilnować czy ten peeling nie robi im krzywdy, bo jest według mnie dość mocny. Trzeba też uważać, żeby drobinki nie dostały się do oczu, bo są naprawdę drobne i mogłoby być nieciekawie. Produkt ładnie i delikatnie ziołowo pachnie. Ma naturalne składniki, co też jest na plus. Ma dość krótki termin przydatności przez to, ale używany regularnie spokojnie daje się wykończyć w te pół roku. Dodatkowym atutem jest to, że produkowany jest przez Polską firmę.
Bardzo się cieszę, że znalazłam ten produkt bo jest niedrogi i dobrze dostępny. Zdecydowanie do niego wrócę i będę używać regularnie. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to mój KWC :)

Nareszcie coś delikatnego

Moje poszukiwania peelingu odpowiedniego dla mojej skóry trwały bardzo długo. W końcu natrafiłam na kosmetyk po którym moja twarz nie jest czerwona i podrażniona!
Peeling ma bardzo drobne, delikatne drobinki które masują moją twarz nie zdzierając mi wszystkich warstw naskórka. Po użyciu twarz jest gładka jak u niemowlaka :)
Zapach przyjemny, ziołowy. Produkt wydajny, zapakowany w zgrabny słoiczek w ładnym pudełeczku.
Bardzo dobry, naturalny skład. Peeling wzorowo spełnił moje oczekiwania.

Dobry delikatny peeling

To mój pierwszy peeling z naturalnym składem. Jest delikatny, w ładnym opakowaniu i bardzo wydajny. Dzięki delikatnym drobinkom, samemu można dobrać siłę ścierania. Używam raz w tygodniu. Albo jestem zbyt przyzwyczajona do starych mocnych peelingów (nawet kawowym na twarz), które powodowały zaczerwienienie, ale za to bardzo wygładzały, albo on jest dla mnie za słaby. Ponieważ wciąż mam na brodzie drobne podskórne kropki, które po moim cotygodniowym peelingu się nie ścierają. Ogólnie to jestem zadowolona ze względu na naturalny skład, a na efekt pozbycia się zaskórników z brody jeszcze poczekam.

Delikatna opcja

Bardzo dobrej jakości produkt do oczyszczania mechanicznego twarzy.

Produkt stosuję od nie pamiętam kiedy -długo :) Bardzo delikatna konsystencja kremowo oleista produktu, umożliwia bardzo delikatny masaż twarzy z peelingiem mechanicznym. Niewielką ilość produktu nabieram palcami rozcieram między dłońmi i masuję lekko zwilżoną twarz tak ok 2 minut.
Buzia po użyciu przyjemnie oczyszczona, bez martwego naskórka. Produkt nie powoduje uczucia ściągnięcia, nie podrażnia jest bardzo delikatny.

Dodam nie jestem zwolenniczką stosowania peelingów mechanicznych ze względu na moją wrażliwą cerę, jak na ten moment jest to mój jedyny tego typu kosmetyk.
Jeśli chodzi o zapach jest on intensywnie ziołowy- jak w większości naturalnych kosmetyków. Idzie się przyzwyczaić nie przeszkadza.
Opakowanie zgrabny słoiczek.
Bardzo dobry, uważam niedrogi wydajny produkt.
Polecam :)

Mistrz !

Peeling zakupiłam w drogerii Natura i to był strzał w 10! Potrzebowałam dobrze oczyścić skórę twarzy i trafiłam na to cudeńko :)
Produkt idealnie oczyścił moją twarz! walka z zaskórnikami - wygrana! a pory jakby mniejsze.
Z całego serducha polecam ten produkt! Lepszego nie znajdziecie :)