Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Sylveco, Oczyszczający peeling do twarzy

Hypoalergiczny, kremowy peeling z korundem przeznaczony do oczyszczania skóry ze skłonnością do przetłuszczania, z rozszerzonymi porami. Drobinki ścierające są mocne i doskonale złuszczają martwy naskórek. Peeling zawiera ekstrakt ze skrzypu polnego o działaniu normalizującym pracę gruczołów łojowych, łagodzącym podrażnienia i przyspieszającym regenerację. Stosowany systematycznie dotlenia skórę, poprawia jej ogólny stan, zmniejsza pory i reguluje wydzielanie sebum.

hipoalergiczna
krem
mechaniczne
Cera
tłusta
oczyszczające
50 – 100ml

Spoko

Dość mocny "zdzierak". Nie sprawdzi się dla osób o wrażliwej, naczynkowej cerze. Jeśli komuś zależy na porządnym oczyszczeniu skóry to polecam. Nie przypadł mi do gustu zapach mocno ziołowy, za to skład jest rewelacyjny.

Niezły zdzierak

Kupiłam ten peeling w Kontigo z polecenia sprzedawcy jako naturalnego kosmetyku. Zamknięty w plastikowym opakowaniu, przezroczystym. Zapach kojarzy mi się ze specyfikami robionymi na zamówienie w aptece, ale wcale nie przeszkadza. Poza mieszaną cera jest ona do tego płytko unaczyniona stąd trudnym stało się zużycie tego kosmetyku tylko na twarz. Peeling ma drobinki, które wprost szorują twarz i trzeba uważać, aby nie podrażnić skóry. Stosowałam na suchą skórę, lepszy efekt. Niestety dość szybko zastyga i trzeba się spieszyć z masowaniem. Kolejna sprawą jest zmywanie twarzy. Niedokładne zmycie wodą pozostawia drobny, biały pyłek na twarzy, co da się wyczuć i zobaczyć. Skóra po aplikacji jest wyraźnie oczyszczona, pory także. Zmniejszenia porów nie dostrzegłam. Generalnie uważam, z jest to jeden z lepszych, naturalnych peelingów do twarzy na polskim rynku kosmetycznym w przystępnej cenie. Gdyby nie fakt, że mam problemową skórę, na pewno zagościłby u mnie dłużej. Stosowałam go także jako peeling na uda i ramiona, efekty niesamowite. Polecam szczerze.

dobrze ściera ale podrażnia :(

Peeling naturalny, dobrze ścierający martwy naskórek, jednak moją skórę pozostawia dość mocno naciągniętą i przesuszoną. Ogółem skóra była gładka ale ściągnięta do granic możliwości

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Czasem słońce czasem deszcz

Na początku byłam zachwycona tym peelingiem, pięknie oczyszczał twarz, nie podraznial. Jest to dość mocny produkt, ziarenka korundu są wyczuwalne, ale zdecydowanie nie jest to jakiś pumeks ;)
Skład jest bardzo przyjazny skórze. Mam tłusta cere i lubię czuć oczyszczenie, peeling ten jednak zostawia pewien mikrotłustawy osad na twarzy który nie zmywa się woda. Nie nadaje się do używania rano, jedynie na noc. Z czasem zaczął mnie strasznie męczyć jego zapach, opakowanie w słoiku nie jest zbyt higieniczne, ciezko go zużyć do końca przed data terminu ważności.

fajny

peeling fajnie oczyszcza mi nos, na czym najbardziej mi zalezalo (zaskorniki)
jestem zadowolona,za peeling zaplacilam malo, jest fajny, delikatny, skora po nim jest gladziutka

Używa produktu od: próbka

Jestem zachwycona!

Do zakupu peelingu namówiła mnie kosmetyczka. Radziła co prawda wziąć enzymatyczny, ale nie posłuchałam :P bała się, że może podrażnić moją skórę i z początku też się tego obawiałam, dopóki go nie otwarłam i nie nałożyłam na twarz. Nie spodziewałam się aż tak delikatnego peelingu i działania! Nie ma w sobie żadnych drobinek, nie trze buzi (jak w przypadku pasty z liści Manuka- Ziaja), czułam się jakbym nakładała na twarz krem Nivea. Masowanie twarzy było czystą przyjemnością, z powodu delikatności. Naturalny skład jest jak najlepszym atutem! ;) ładnie wygładza, może trochę nawilża. Trudno powiedzieć, czy za pierwszym razem pozbył się wszystkich niechcianych gości, zobaczymy z czasem ;) Co do zapachu- nie jest przyjemny.
Opakowanie w słoiczku, niby wygodne do wrzucenia do torebki bo jest niewielkie aczkolwiek wolałabym wersję w tubce ;P

Świetne!

Specyficzny zapach Sylveco. Efekty widać już po pierwszym użyciu. Peeling świetnie oczyszcza i usuwa niedoskonałości. Dodatkowo chroni przed trądzikiem. Co mnie jeszcze zachwyciło, to, że nie podrażnia, ponieważ większość peelingów właśnie mnie podrażnia. Mam zamiar wypróbować jeszcze produkt tej serii, tylko enzymatyczny. Bardzo podobają mi się te peelingi Sylveco.

Lubię

Udało mi się dostać go w promocji za 16 zł, ale po zużyciu całego opakowania, jestem gotowa w przyszłości zapłacić za niego cenę regularną. Zapach jest raczej średni, taki ziołowy i może trochę mączny. W każdym razie do przeżycia. Za to na plus zdecydowanie działanie - dobrze złuszcza, ale niezbyt agresywnie, fajnie poprawia krążenie. Wydajność bardzo dobra, wydaje się go nie ubywać z opakowania, na twarz wystarczy ilość wielkości ziarna grochu, nawet trochę mniej. Słoiczek to trochę słaby pomysł, byłabym bardziej zadowolona z tubki, ale przeboleję.

Mój ulubiony peeling

Jest to świetnej jakości polski produkt o naturalnym składzie, bez paskudnych plastikowych granulek szkodzących środowisku.
Produkt ma drobne kryształki korundu zawieszone w glinkowo-tłustawej bazie. Ściera intensywnie, ale jeszcze mnie nie podrażnił. Pachnie ziołowo, ale niezbyt intensywnie.
Jest zamknięty w estetycznym słoiczku. jego plusem jest duża wydajność.
Bardzo lubię markę Sylveco i już nie szukam lepszego peelingu mechanicznego.

Naturalny peeling

Szukałam czegoś dobrze złuszczającego, oczyszczającego, ale przede wszystkim naturalnego. Teraz tylko takie kosmetyki do twarzy mnie interesują. I trafiła się naprawdę perełka. Jest dosyć mocny, więc trzeba uważać. Ja używam go raz w tygodniu i to jest wystarczające dla mojej cery. Jedynym minusem może być opakowanie. Słoiczek do peelingu to niezbyt dobry pomysł, ale po każdym użyciu go czyszczę, więc nie ma tragedii.

Super

Mimo, iż nie często sięgam po kosmetyki naturalne to peeling Sylveco od pierwszego użycia stał się moim faworytem. Bardzo dobrze oczyszcza cerę nie podrażniając jej. Po aplikacji zauważalne jest wygładzenie cery i zmniejszenie porów. Cera jest odświeżona i lekko zmatowiona. Jedyną wadą, do której jednak idzie się przyzwyczaić, jest niezbyt przyjemny ziołowy zapach.

Dobry

Peeling dostałam w boxie kosmetycznym.
Od razu spodobał mi się skład i opakowanie.

+ opakowanie
+ cena
+ zapach - dość specyficzny, ale mi odpowiada
+ skład jak najbardziej na plus
+ jest bardzo wydajny
+ małe, ale dość ostre drobinki

Porządnie odświeża i oczyszcza. Kupię ponownie.