Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Formuła kremu oparta o wyselekcjonowane składniki aktywne pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem ogranicza wydzielanie sebum, nadając skórze matowe wykończenie na wiele godzin. Działa antybakteryjnie, złuszczająco i ściągająco. Ponadto regeneruje i przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, łagodząc i kojąc podrażnienia, a także nawilżając i wygładzając skórę. Idealnie nadaje się pod makijaż.

Dobrze matuje

Bardzo dobrze matuje moja cerę! Jest to jego najlepsza zaleta. Niestety nie mogę używać go dłużej niż do skończenia opakowania, ponieważ po dłuższym używaniu wysusza mi twarz, powoduje powstawanie suchych skórek. Co do działania antybakteryjnego, nie zauważyłam większych zmian, raz na jakiś czas pojawiają się u mnie wypryski, ale nie jest to nic niepokojącego. Nie zapycha porów. Kolor skóry wydaje się być bardziej ujednolicony. Ma przyjemny zapach i standardowe opakowanie. Polecam dla cery mieszanej/tłustej, zamiennie z innym kremem co jakiś czas.

Raz lepiej, raz gorzej.

Jestem już przy końcówce pierwszego opakowania i raczej nie sięgnę po kolejne. Fakt, matuje skutecznie i taki ma być, zgodnie z przeznaczeniem, ale wysusza moją już i tak suchą skórę do cna. Raz jest promienna i zmatowiona buźka, a są dni, że totalnie nie współgramy i krem się roluje na twarzy. Sam w sobie ma specyficzną konsystencję, która nie każdemu może się spodobać. Jeśli chodzi o falowe zmniejszanie się problemów skórnych, to u mnie czasem wyskakują po tym kremie różne niespodziewanki. Ale jak to z kremem, jednym się sprawdzi, inni będą marudzili :)

Słaby

Nie rozumiem skąd tak wysoka ocena tego kremu. Po pierwsze jest bardzo słaby w aplikacji, wystarczy nałożyć go odrobinę za dużo i już zaczyna się rolować. Niby nakładałam na niego podkład, ale nie bylo to jakieś super połączenie. Co do wpływu na skórę pod kątem niedoskonałości to mam wrażenie, że raczej na minus niż plus. Nawilżenia nie zauważyłam, a jego jedyna zaleta to rzeczywisty efekt matujący, na którym mi akurat najmniej zależało. Planowałam zużyć cały słoiczek, ale nie dałam rady.

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Jeden z ulubionych

Zdecydowanie jeden z moich ulubionych kremów. Matuje,jednocześnie nawilżając. Poprawia wygląd skóry. Nawet zapach mi odpowiada. Pozytywnie mnie zaskoczył. Używam go przede wszystkim w ciągu dnia,zazwyczaj gdy nie nakładam makijażu, chociaż zdarza się,że jest moją bazą pod podkład.

Mój ulubieniec

Krem nie zapyta, niedoskonałości jest dużo mniej, ładnie matowi buzię. Nawilżenie średnie, ale ja stosuje tylko na dzień a na noc używam kremów nawilżających co super się sprawdza

słaby

Tak naprawdę nie wiadomo co ma robić. Nawilża tak średnio, oczyszcza trochę lepiej ale też bez szału, niedoskonałości jak były, tak dalej są. w sumie to nie robi prawie nic. Ale warto spróbować bo krzywdy wam też na pewno nie zrobi. Ma zapach płynu do mycia naczyń bądź sprayu do szyb.

Miły krem c:

Firmę poleciła mi koleżanka. Sama najpierw sięgnęłam po mydło, a następnie właśnie po ten kremik. c: U mnie ładnie wygładzał cerę, nie zapychał jej, ale nie również nie nie zauważyłam po nim zmatowienia, choć z moją cerą w tej kwestii to póki co nic nie dało rady i dzielnie świeci się nadal mimo wszelkim zmianom w mojej pielęgnacji skóry. :)) Poza tym kremik był wydajny i miał śliczny zapach. :3

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Średniak

Zachęciłam się wypróbować ten produkt, i jestem średnio nim zaskoczona, krem niby matuje, ale nie na długo, za to konsystencję krem ma ciekawą, w miarę dobrze się rozsmarowuje, ale brakuje nawilżenia skóry, miałam uczucie po tym kremie "suchej" skóry i musiałam nakładać dodatkowy nawilżający krem. Co do antybakteryjności to nie zauważyłam nic żeby coś poprawiało Cerę. Jedyny plus jak dla mnie to cena, i zapach. Nic po za tym..

Bubel wszech czasów

Byłam bardzo napalona na ten krem.Że długotrwale matujący,nadaje się pod makijaż.Kupiłam i sie rozczarowalam.Krem zostawia na twarzy film,a podklad na nim sie roluje.Malo tego-ten krem zapycha! Mialam wysyp,ze szok.Zdecydowanie jeden z najgorszych kremow jakie stosowalam.Powędrował do kosza.Nigdy wiecej szajsu.

Wielka pomoc w zmatowieniu cery

Myślę, że ten krem przypadnie każdemu kto boryka się ze świecącą cerą. Efekt jest widoczny na drugi dzień po zastosowaniu, sprawdza się i pod makijaż i nakładany na noc. Łatwo się wchłania choć pozostawia tłusty filtr. Wygodne opakowanie o ślicznej kolorystyce. Łatwo dostępny

Świetny!

Używam kremu dopiero od paru tygodni, ale już mogę powiedzieć na jego temat wiele dobrego. Ma gęstą konsystencję, ale rozprowadza się przyjemnie, wchłania bardzo szybko i u mnie efekt jest cudowny-cera idealnie matowa, wyrównany koloryt, a w dotyku po prostu marzenie! Efekt matu utrzymuje się przez długie godziny, makijaż pozostaje na miejscu. Dodam, że nie używam matującego podkładu, a puder też jest leciutki, więc myślę, że krem naprawdę robi swoje. Do tego krem jest całkiem wydajny. Dla mnie jedynym minusem jest charakterystyczny dla tej linii chemiczny cytrusowy zapach, ale wiem, że ma on też swoje zwolenniczki, a czuję go tylko przy nakładaniu :)

Bubel

Krótko i na temat:
Cera: stan techniczny ok. 3 z przodu. Czasem skórka i pory, od czasu do czasu pryszcze i inne wulkany. Zadziałał na mnie fakt, że krem jest antybakteryjny. .. Próbowałam tydzień, potem jeszcze tydzień, i w trzecim tygodniu go wyrzuciła. Niech już się nazywa siarkowy, matujący itp.. .nie grzalo i nie ziebilo. ..oby wylecvzyl i będzie hit-dużo mi nie potrzeba. .. ale tu nie było nic. Po stosowaniu pojawiło się więcej różuróżu na policzkach...tępy w stosowaniu, rolujacy się i bardzo mi nie pasujący. .. czy można skreślić cała firmę przez jeden produkt? Można. Głupota, wiem. Jak będzie za pół ceny to spróbuję, albo kupie w stanie upojenia.....żeby nie było.
Fajne opakowania...chodzi o kolo:) bo formuła - palec grzebulec odrzuca mnie od dawna.
Zazdroszczę pozostałym. Super, że ktoś czerpie radość z używania :))
Mi byłoby wstyd go komuś dać, wiec wyrzuciła. .. z używanych kremow- jedna z gorszych pozycji na rynku.
Możliwe, że na nastoletniej twarzy ma mniej do robienia i dlatego się tak dobrze spisuje