Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Barwa, Siarkowa, Antybakteryjny krem matujący

Sprawdź ceny produktu

Formuła kremu oparta o wyselekcjonowane składniki aktywne pozwala na skuteczną walkę z objawami trądziku i nadmiernym błyszczeniem się skóry. Krem ogranicza wydzielanie sebum, nadając skórze matowe wykończenie na wiele godzin. Działa antybakteryjnie, złuszczająco i ściągająco. Ponadto regeneruje i przyspiesza odnowę uszkodzonego naskórka, łagodząc i kojąc podrażnienia, a także nawilżając i wygładzając skórę. Idealnie nadaje się pod makijaż.

Ideał na sezon jesień-zima

Przy cerze wrażliwej / mieszanej, produkt sprawdza się genialnie w zimniejszym sezonie. Tani, polski produkt bardzo dobrej jakości sprawdza się u mnie już od 2 sezonów i w tym też planuję go używać.
Bardzo ładnie matuje skórę nie przesuszając jej i dodatkowo chroni przed zimnem w chłodniejsze dni. Ma zbitą konsystencję, i potrzebuje z 2-3 min żeby dobrze się wchłonąć.
Nie czyni cudów w walce z trądzikiem, ale skóra wygląda na zdecydowanie zdrowszą przy jego stosowaniu, dlatego gorąco polecam.

Dobry

To krem przede wszystkim dla osób z trądzikiem i tłustą cerą oraz dla tych którzy lubią mieć skórę po prostu matową. Ja używam go w dzień zanim nałożę makijaż bądź też nie nakładając. Pomaga przy wypryskach, jest ich mniej oraz szybciej się tracą. Skóra jest po nim bardzo matowa.

Nie dla mnie

Krem ma przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza po skórze, jest wydajny ale po dłuższym zastosowaniu zauważyłam że wysusza skórę, co bardzo nie lubię, i pojawiały się po tym kremie krostki, ale uporałam się z nimi. Niestety ten kosmetyk nie jest dla mnie.

Idealny jako baza pod codzienny makijaż, ale..

Używam produktów bary siarkowej już od dłuższego czasu i spełnia tylko część moich wymagań i zalet z opisu producenta. Krem matująca jako baza pod makijaż sprawdza się świetnie dla osób z przetłuszczającą się cerą, ponieważ utrzymuje efekt matowego makijażu na dłużej.. Zaraz po aplikacji sprawia wrażenie, że blizny i zaczerwienienia wygładzają się i stają się mniej czerwonawe. Natomiast nie wpływa znacząco na cerę przy dłuższym zastosowaniu, daje tylko złudne wrażenie wybielających się zaczerwień. Wystarczy odstawić produkt na tydzień i nasza cera z powrotem wygląda tak samo.. Używam go z myślą, że jest dobrą bazą pod makijaż i nie oczekuję od niego niczego więcej...

Nie dla mnie.

Kupiłam ze względu na moją przetłuszczająca się strefę T. Krem nie do końca się sprawdził. Faktycznie matowił ale aż za bardzo. Nie czułam nawilżenia skóry ale nadmierne jej przesuszenie. Dobrze nadawał się pod makijaż. Opakowanie ok, chociaż ja wolę tubki. Średniaczek.

Nie tego się spodziewałam..

Skuszona promocją w Rossmannie zdecydowałam się na kupno owego kremu. Wygląda skromnie, estetycznie, a jego rzekome efekty totalnie mnie zaciekawiły ze względu na mój typ skóry i przetłuszczanie się strefy T. Do kremu podchodziłam 3 razy z przerwami, za każdym razem żałowałam decyzji..
Krem ze swoją dziwną konsystencją (opornie się rozprowadza po twarzy) faktycznie matuje, skutecznie i zauważalnie, ALE...Po pierwszym zastosowaniu wiedziałam, że nie nadaje się dla mnie jako "baza" podkładowa.. Podkład i krem nie współgrały, rolowały się, odchodziły, formowały zacieki itp..
Korzystałam z kremu wyłącznie na noc, rano były piękne efekty ale przez kilka dni..Potem pojawiły się mocno przytkane pory i wągry, mat i skóra w coraz gorszej kondycji.
Ostatecznie wyrzuciłam pół opakowania do kosza..

Super Krem

Super krem, przy regularnym stosowaniu widać efekty, ja zobaczyłam że miałam mniej niedoskonałości cera się wyraźnie poprawiła, mniej zaczerwienień. Skóra delikatna po każdym stosowaniu i super zapach

Uratował mi cerę w najgorszym momencie trądziku

Używałam go jakiś czas temu, bo już go nie potrzebuję - za bardzo by mnie wysuszał, a nie mam już trądziku, więc byłoby to nieprzydatne.

Został mi polecony, kiedy miałam najgorszy wysyp trądziku i bardzo się cieszę, że się spotkaliśmy.
Uspokajał mi wszelkie stany zapalne, wysuszał mniejsze krostki, bardzo ładnie matowił mi cerę i ślicznie pachniał.
Dzięki niemu nieco mniej wstydziłam się chodzić bez makijażu w gorsze dni.

Myślę, że dla osoby bez trądziku, mógłby się przydać głównie do zmatowienia cery, jednak nie wiem czy nie byłby za mocny. W zestawie z nim używałam kremu nawilżającego tej samej firmy, po czym pewnego dnia jak skończyłam opakowanie uznałam, że już nie jest mi potrzebny.

Wiem jednak po co sięgnąć, jeżeli znów mnie wysypie.

Generalnie jest okej, ale można by wdrążyć kilka poprawek "technicznych".

> Zalety produktu:
+ Po około 4 tygodniach stosowania (co dziwne: dokładnie tak jak piszę producent) zauważalne zmniejszenie zmian trądzikowych i brak przetłuszczeń (których u mnie notabene nigdy nie było, pomimo trądziku).
+ Nie wysusza, a przynajmniej nie zauważyłem, by to robił.
+ Wygładza i ujędrnia, ale nie pamiętam dokładnie kiedy zauważyłem ten efekt.
+ Potrafi złagodzić podrażnienia, ale bez efekty "wow".
+ Efekt zmatowienie twarzy: długo myślałem, gdzie ten efekt umieścić, czy w wadach czy zaletach. Chodzi o to, że dla mnie ten efekt jest właśnie okej, ale u osób z większym trądzikiem to może trochę przypominać tapetę. Jeśli ktoś ma bardzo tłustą cerę to myślę też, że można spodziewać się lekkiego przesuszenia.
> Wady produktu:
- Zapach: cytrynowy, można porównać do zapachu proszku do prania, czyli (przynajmniej dla mnie) - chemiczny, aczkolwiek spotkałem się z opinię, że to naturalne zapach. Sam zapach i tak czuć tylko przy nakładaniu, a po kilku minutach...ani śladu w związku z czym byłoby nieuczciwe pojechać za to po gwiazdkach - 3, ale trochę naciągane.
- Opakowanie: małe i schludne, tyle, że praktyczniejsze byłoby chyba w tubie, gdyż po czasie może się tam nanieść trochę paprochów. Ale daje 4 ;)

Bardzo lubię

Kiedy szukałam ratunku dla mojej twarzy na której pojawiły się niespodzianki natknęłam się na ten krem i dużo pozytywnych opini o nim. Postanowiłam go kupić i nie zawiodłam się. Czułam ze cera jest matowa, a krem redukuje wypryski, ładnie pachnie, jest trwały, jest idealna baza pod makijaż, ściąga twarz, zmniejsza pory. W połączeniu z innymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy problematycznej bardzo pomaga. Polecam go każdemu kto ma problemy z cera. Jest ze mną już kilka dobrych lat i wciąż do niego wracam.

Dawny must have

Z tego co pamiętam, jeszcze parę lat temu krem ten naprawdę mi pomagał. Cena była dosyć mała, słoiczek całkiem estetyczny a działanie zauważalne. Nadawał się pod podkład i nie zapychał, co przy problematycznej cerze jest wielkim plusem. Ciężko mi oceniać go teraz, gdyż ostatnio wróciłam tylko do wersji nawilżającej. Z pewnością sięgnę jeszcze po tą wersje i oby okazała się KWC ;)

nie dla suchej cery

dla mojej suchej cery się nei sprawdzil, owszem fjnie matuje skore ale straszniemi ja wysuszyl.
Ma dziwny zapach i u mnie nie zauwazylam jakiś polepszeń jeśli chodzi o trądzik...
także nie polecam