Holika Holika, Pig-Collagen, Jelly Pack (Żel-maska kolagenowa do twarzy)

Holika Holika, Pig-Collagen, Jelly Pack (Żel-maska kolagenowa do twarzy)

Dzięki wysokiemu stężeniu kolagenu pozyskanego ze skóry świń, a następnie odpowiednio oczyszczonego, działa uelastyczniająco i przeciwzmarszczkowo na skórę. Dodatkowe składniki oraz żelowa formuła zapewniają długotrwałe nawilżenie i komfort używania.

żel
w słoiku
50 – 100ml
klasyczne
Struktura
lekkie

Fajny efekt, ale cena jest zbyt wygórowana.

Jak w tytule recenzji.

To był prezent więc skupiłam się na efekcie, opakowaniu, konsystencji.

Maska ma dość przyjemną żelową konsystencję, szpatułka jest przydatna, opakowanie cieszy oko.

Efekt- nie obyło się bez nałożenia dodatkowo nawilżacza na noc, lekko podrażniło cerę za 1 razem, ale twarz rzeczywiście wyglądała na świeższą, wygładzoną, miłą w dotyku.

Najczęściej używam ją jako dodatek do kremu do twarzy, ale niezbyt często bo jej skład jest dość długi więc boję się uczulenia.

Myślę, że zawarte w niej składniki spokojnie można kupić w internetowych sklepach z kosmetykami naturalnymi i mieć podobny efekt, także to po prostu bardzo ładny i wygodny gadżet, ale sama raczej go nie kupię.

Ciekawa

Przyznam się, że nie do końca wiedziałam na co się piszę, gdy zamawiałem pudełeczko tej maski. Spodobało mi się opakowanie, cena jak na azjatyckiego sprzedawcę i duża zawartość kolagenu.
Zacznijmy może od faktów:
- opakowanie jest ładne i dobrze sprawuje się w łazience, dobrze się zakręca
- posiada plastikowe zabezpieczenie i dopasowaną szpatułkę, z której nawet da się korzystać
- konsystencja jest żelowa, lekka, nie ciągnąca
- ślicznie pachnie, ale po nałożeniu już go nie czuć
- ma różowy kolor i małe, złote drobinki (bo ma tam niby ekstrakt ze złota, to ma chyba to imitować) które w kontakcie ze skórą natychmiast się rozpadają (spokojnie, żadnego brokatowania tu nie ma)
- wystarczy chwilkę powklepywać i całkowicie się wchłania
A teraz o tym jak używałam i jakie mam wrażenia:
Najpierw używałam tylko na wieczór i nakładałam ją jako ostatnią i skóra rano zawsze była ładnie nawilżona, ale nigdy się nie przetłuczszała. Ze względu na lekką konsystencję i to że jest bardzo wydajna, podczas letnich upałów zaczęłam używać ją jak kremu na dzień i co ciekawe tu też się sprawdziła. Bez problemu nakładałam na nią kremy bb lub podkłady i wszystko trzymało się na nim jak zwykle się trzyma podczas upałów. W każdym razie tak też się sprawdził.
Polecałabym raczej młodym osobom o normalnej cerze. Dla nich to będzie ciekawe dopełnienie pielęgnacji.

Używam tego produktu od: czerwca 2014