Make Up For Ever, High Definition Pressed Powder (Puder prasowany)

Make Up For Ever, High Definition Pressed Powder (Puder prasowany)

Pojemność 6,5 g

High Definition Pressed Powder to kompaktowy puder, który utrwala makijaż i delikatnie matuje. Daje transparentny, naturalny i rozświetlony rezultat. Innowacyjna formuła, będąca niezwykłym osiągnięciem technologicznym i sensorycznym, opiera się na subtelnej równowadze trzech składników high-tech: miki syntetycznej, pudrów krzemionkowych i krzemionki, które w niezauważalny sposób wyrównują koloryt cery. Dzięki efektowi soft focus to wyjątkowe połączenie natychmiastowo zmniejsza widoczność płytkich zmarszczek i tuszuje niedoskonałości skóry. Lekka i jedwabista konsystencja pudru HD delikatnie rozprowadza się na skórze. Formuła wzbogacona kwasem hialuronowym zapobiega wysuszeniu skóry.
Puder jest bezbarwny i nadaje się do każdego typu karnacji.

CUDO!

Kupiłam w wersji podróżnej, kompaktowej w solidnym opakowaniu z lusterkiem. Działanie pudru mocno mnie zaskoczyło. Jeszcze nigdy nie uzywałam transparentnego pudru o tak aksamitnej i lekkiej formule. Ten magiczny puder idealnie wygładza wszelkie nierówności, niweluje błyszczenie a przy tym ma postać przezroczystego puchu (nie bieli) , który idealnie współpracuje z korektorem pod oczy, tradycyjnym podkładem jak równiez podkładem mineralnym. Nie podkrela suchych skórek, ani nie powoduje dyskomfortu skóry. Jak puder zachowuje się w ciągu 8 h od momentu aplikacji w 34 stopniowym upale? Idealnie! Efekt utrwalenia makijażu oraz gładkosci skóry jest spektakularny. Czy jest wart swojej ceny? Zdecydowanie tak! bardzo żałuję, że nie kupiłam od razu pełnowymiarowego opakowania.

Lubię go

Słyszałam o nim wiele dobrego i muszę potwierdzić te opinie.
Nie wysusza, nie tworzy efektu maskim, a transparetny kolor faktycznie wyrównuje koloryt. Bardzo duży plus za to, że nie rozjaśnia podkładu, a podkreśla jego trwałość. Właśnie, trwałość - delikatna warstwa rano starcza na co najmniej 5h, po tym czasie nielubiany "błysk" też nie jest uciążliwy, ściągam go matującą chusteczką i do końca dnia mogę być spokojna o moją twarz :)
Polecam!

A ja mam mieszane uczucia

Puder kupiłam przez przypadek razem z fluidem do kompletu w Sephorze.Szukalam czegos co sprawi ze makijaż będzie wyglądał świeżo i lekko przez długi czas.

Idealny do torebki

Puder ten kupiłam ze względu na to, że jego sypka wersja mnie zachwyciła. Jest ona jednak zbyt mało poręczna, by ją nosić ze sobą, więc zainwestowałam w wersję prasowaną. Podoba mi się, że ma duże wygodne lusterko, nie pyli, dzięki temu lusterko nie jest zawsze brudne. Jest przyjemny w aplikacji, nie uczula i jest bardzo delikatny. Idealny do poprawek w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

efekt baby face

Puder jest delikatny, nie tworzy maski i nie wysusza skóry. Biały kolor pudru daje transparentny efekt gładkiej, zadbanej skóry. Wygląda na buzi bardzo naturalnie. Mały minus - brak gąbeczki do aplikacji. Zapach neutralny.

mógłby być tańszy!

Puder sam w sobie jest bardzo fajny przez swoją uniwersalność. Pasuje do każdej karnacji, świetnie gra z każdym podkładem i to jest super!

Bardzo wydajny, opakowanie ładne i eleganckie.

Ma takie satynowe wykończenie, pięknie wygląda na twarzy, jest trwały, zamaskuje każde świecenie się skóry.

Jedyne co straszy to cena, bardzo wysoka :<

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze opakowanie