Moschino, Cheap and Chic, Stars EDP

Moschino, Cheap and Chic, Stars EDP

Sprawdź ceny produktu

Moschino wprowadzi do sprzedaży nowy zapach `Stars` w ramach kolekcji `Cheap and Chic`, zamknięty we flakonie zwieńczonym niezwykle oryginalnym korkiem przedstawiającym grupę spadających gwiazd..
Lekkie i zwiewne perfumy `Stars` otwierają się bukietem róży z piwonią otoczonego aromatem soczystego cytronu. Kwiatową emanację kontynuują akordy konwalii, kwiatu pomarańczy i jaśminu w sercu kompozycji, którą wieńczy piżmowo-drzewna baza z nutami morskiego drewna, wetywerii i ambroksanu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: cytron, róża majowa, piwonia
nuta serca: konwalia, kwiat pomarańczy, jaśmin
nuta bazy: drewno morskie, wetyweria, ambroksan, żywica bursztynowa

mocny, zimowy zapach

Perfumy te dorwałam w tkmaxxie za ok 60zł - nie mogłam ich ani powąchać, ani znaleźć recenzji, ale skusiła mnie niska cena i wzięłam je jako prezent urodzinowy od siebie dla siebie ;) Po otwarciu się miło zaskoczyłam - zapach ciężki, elegancki ale jednocześnie ani duszący ani jakiś przesadzony, Świetny na jesień, zimę. Na początku myślałam że zapach jest nietrwały, ja momentalnie przestawałam je czuć, ale w pracy ludzie nawet po wielu godzinach noszenia pytali mnie co to za perfumy. Jak dla mnie opakowanie jest kiczowate, ale co się komu podoba :) Ogólnie fajny produkt, szczególnie jak za tą cenę, ale nie wiem czy kupię ponownie, jako że jestem fanką raczej słodkich zapachów.