L`Oreal Paris, Dermo Expertise, Collagen Filler Lip (Dwufazowy wypełniacz zmarszczek wokół ust)

Laboratoria L`Oreal Paris połączyły w jednym, kompaktowym produkcie dwa kremy widocznie odmładzające usta - korygujące ich kontur i wypełniające wargi. Zawarte w produkcie biosfery kolagenu wiążą naturalną zawartą w ustach wodę, wypełniając drobne zmarszczki wokół ust i sprawiając, że wargi stają się widocznie wypukłe.

Skład: /Fioletowa tubka/ Aqua/Water, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Cera Microcristallina/Microcrystalline Wax, Nylon-66, Silica, Cyclohexasiloxane, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Calcium Pantetheinesulfonate, Sodium Chondroitin Sulfate, Silica Dimethyl Silylate, Atelocollagen, Magnesium Sulfate, Hydrolyzed Soy Protein, Hydroxyapatite, Capryloyl Salicylic Acid, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Disteardimonium Hectorite, Soluble Collagen, Acrylates Copolymer, Octyldodecanol, Methylparaben, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate.

/Biała tubka/ Aqua/Water, Cyclohexasiloxane, Hydrogenated Polyisobutene, Glycerin, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Cera Alba/Beeswax, Tristearin, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Allantoin, Aspartame, Sodium Hyaluronate, Silica Dimethyl Silylate, Coriandrum Sativum Oil/Coriander Fruit Oil, Simmondsia Chinensis Oil/Jojoba Seed Oil, Magnesium Sulfate, Prunus Armeniaca Kernel Oil/Apricot Kernel Oil, Nylon-66, Disodium EDTA, Passiflora Edulis Oil/Passiflora Edulis Seed Oil, Acetylated Glycol Stearate, Menthol, Polyglyceryl-4 Isostearate, Butyrospermum Parkii Butter/Shea Butter, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol.

Coś w nim jest

Przymierzałam się do tej recenzji od jakiegoś czasu i choć niniejszym do niej przystępuję, szczerze powiedziawszy długo miałam wątpliwości.
Czy to myślenie życzeniowe sprawiło, że moje usta wydają się nieco bardziej wypukłe i krągłe, czy faktycznie jest to zasługa składników tego preparatu, pytałam siebie? Preparatu, który zgodnie z zapewnieniem producenta ma za zadanie wypełnić zmarszczki wokół ust (fioletowa tubka) i wiążąc zawartą w ustach wodę uwypuklić je (biała tubka). Ostatecznie stwierdzam, że moja wyobraźnia nie ma z tym zjawiskiem nic wspólnego, a obydwa kremy rzeczywiście podziałały:) Przy czym nie bez znaczenia pozostaje fakt, że jestem młodą kobietą i szczęśliwie jeszcze nie dorobiłam się zmarszczek wokół ust, wobec czego krem korygujący ich kontur miał znacznie ułatwione zadanie.
Zgodnie z moimi oczekiwaniami produkt wygładził i napiął skórę wokół ust oraz subtelnie uwypuklił usta, co całkowicie mnie usatysfakcjonowało.
Doceniam go również za to, że przez swą lekką formułę idealnie współpracuje z używanymi przeze mnie pomadkami do ust, nie rolując się, nie ważąc, ani nie migrując poza przeznaczone mu miejsce.
Produkt nie uczulił mnie, jak również nie wysuszył moich ust, ani skóry wokół nich, a lekko je napinając sprawił, że podobają mi się jeszcze bardziej:)
Przy czym, jak już nadmieniłam, nie oczekiwałam od niego, że będzie środkiem zaradczym na zmarszczki, gdyż jeszcze się z nimi nie zmagam (a przynajmniej nie w tym miejscu), nie umiem zatem rozliczyć producenta z tej obietnicy. Jeśli jednak mowa o nadaniu ustom odrobiny objętości-efekt jest. Zaznaczam jednak, że subtelny, więc te panie, które sięgną po ten kosmetyk w nadziei na powiększenie ust porównywalne z uzyskanym podczas wizyty w klinice medycyny estetycznej, poczują się zawiedzione-tego jestem pewna.
Na plus dla produktu zaliczam również estetyczne i poręczne opakowanie ułatwiające aplikację obydwu "wypełniaczy", których naprawdę niewiele potrzeba, by starannie potraktować nimi usta, co ma bezpośrednie przełożenie na wydajność produktu.
Generalnie więc Collagen Filler kupiony raptem za 4 funty i traktowany przez mnie jako ciekawostka i gadżet zasługuje na 4 gwiazdki. Gdybym jednak miała nabyć go w regularnej cenie, pewnie bym się na niego nie zdecydowała.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu