Hean, Aroma Garden, Maseczka intensywnie nawilżająca z wyciągiem z owoców czarnej porzeczki, rajskiej jabłoni i aloesu

Lekka maseczka dla każdego rodzaju cery. Zawiera specjalny kompleks Hydroveg VV bogaty w aminokwasy i proteiny o działaniu intensywnie nawilżającym. Wyciąg z owoców czarnej porzeczki dodatkowo wykazuje bardzo korzystny wpływ na cerę z problemami naczynkowymi.
Działanie: zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry, odbudowuje jej witalność i elastyczność. Przywraca skórze zdrowy wygląd, nadając jej miękkość i gładkość. Dodatek aromaterapeutycznego olejku z paczuli działa pobudzająco i ogólnie poprawia samopoczucie.

Tania i dobra

Bardzo dobra maseczka. Wydajna, o odpowiedniej konsystencji i milym zapachu. Dobrze sie naklada i latwo zmywa.
Pod wzgledem dzialania, to moglaby nawilzac jeszcze lepiej, ale jest calkiem OK. Cera robi sie miekka i delikatna, mila w dotyku.
Jak za te cene i jakosc - 4 gwiazdki.

Nie działa

Mój głos nieco zafałszuje ten zgodny chór Wizażanek, zachwyconych efektami maseczki. Może jestem jakaś nietypowa? Użyłam jej kilkakrotnie, zachęcona opiniami recenzentek i pełna wiary w jej dobroczynne właściwości. Zamiast obiecywanego nawilżenia nabawiłam się uczulenia, choć nie mam skłonności i takowe przytrafiają mi się nader rzadko.
Maseczka nie działa. Nie działa, pomimo obfitej aplikacji; nie nawilża trzymana przepisowe 15 minut i nieprzepisowe 30. Jest przyjemna w stosowaniu, ale co z tego, skoro kontakt z nią powoduje czerwone placki na twarzy?

Maseczkę oddałam Mamie - jest z niej bardzo zadowolona. Chyba naprawdę jestem jakaś nietypowa...

przyjemna w stosowaniu

Dołączę sie do peanów na temat jej wyjatkowej przyjemności w stosowaniu! ładnie pachnie, konsystencja i kolorem rzeczywiście przypomina jogurt. Nie zauważyłam po niej jakichs rewelacyjnych efektów nie mniej jednak efekty po niej są i to w postaci gładkiej miękkiej nawilzonej i uspokojonej skóry.

Manicure z chmurkami

polecam

Myślę, że mogę jej dać 4 gwiazdki, bo na nie zasługuje. Jest niezwykle przyjemna w stosowaniu. To taki różowy jogurt o prześlicznym zapachu czarnej porzeczki. Maseczka nie zastyga, cały czas pozostaje jogurtem ;-) więc również zmywa się bez problemów. Jest wydajna i śmiesznie tania! Efekty też dobre: twarz jest miękka, gładka, nieco nawilżona – może nie spektakularnie, ale efekt jest wyczuwalny, dla mnie w sam raz. Warto wypróbować, zwłaszcza za te pieniążki :-) Wg mnie jest najlepsza ze wszystkich maseczek z serii. Aha, dodam jeszcze, że kiedyś bardzo pomogła mi wyleczyć mega podrażnienie... po Etiaxilu pod pachą ;-) W Krakowie do zdobycia w firmowym sklepie Hean na ul. Krakowskiej.

Przyjemna

Bardzo dobra maseczka za tą cenę, przyjemna w stosowaniu: ładnie pachnie, ma śliczny, różowy kolorek, nie podrażnia. Cera po niej jest odświeżona, wygładzona i elastyczna. Nawilża - umiarkowanie.

Gdzie to nawilżenie...?

i do tego intensywne? Ta maseczka właściwie nic nie daje oprócz przyjemności stosowania, która wynika z miłej, delikatnej konsystencji, przyjemnego zapachu, łatwości nakładania i zmywania jej z twarzy. Czasem trochę mnie szczypie, zwłaszcza w miejscach, gdzie skóra jest podrażniona. No naprawdę nie zauważyłam, żeby cokolwiek innego wynikało z jej używania, a używam zgodnie z zaleceniami producenta.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

super:)

maseczka ma dobrą konsystencje, fajny kolorek ,zapach tez nie najgorszy ,bardzo dobrze nawilża a efekt nawilżenia jest natychmiastowy ,wygladza cerę ,rozjaśnia ,nie ściaga skóry ale delikatnie ją napina ,ujędrnia.
najlepsza jaką miałam ,lepsza nawet od dax chińskie zioła.

Placebo

Kupiłam tę maseczkę już dość dawno temu, naczytawszy się entuzjastycznych recenzji. Użyłam jej kilka razy, gdy moja cera nie wymagała jakiegoś ekstra nawilżenia i efekty były mierne. Gdy moja cera potwornie się przesuszyła, a zużyłam wszystkie inne maseczki, przypomniałam sobie o tej i postanowiłam dać jej jeszcze jedną szansę. Jakichkolwiek efektów brak, mimo, że nałożyłam naprawdę grubą warstwę i trzymałam na twarzy znacznie dłużej, niż zaleca producent. Maseczka ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i na tym koniec zalet. Moim zdaniem nie działa w ogóle, a już na pewno nie nawilżająco (intensywnie, ha ha ha). Może faktycznie moja cera jest trudna w pielęgnacji (szczególnie ostatnio), tym niemniej używając kosmetyku chciałabym zaobserowować jakiekolwiek, choćby nawet krótkotrwałe efekty. A takowych brak. Dodatkowa gwiazdka za to, że nie podrażniła mojej cery, co ostatnimi czasy wcale nie jest takie oczywiste.

cudo

POLECAM

Powiem po prostu: sliczny kolor i zapach, ktory uprzyjemnia stosowanie, niska cena, cera po zastosowaniu jest po prostu zadowolona, ma ladny kolor, buzka jest napieta i mam wrazenie jak by moje biedne naczynka ciutke sie zmniejszyly...

wszystko super tylko niestety slabo slabo nawilza...

przyjemna

Pod wpływem entuzjastycznych recenzji - długo i gorliwie szukałam maseczek z Hean, a gdy wreszcie trafiłam na nie w Drogerii Natura - kupiłam cały zestaw :)
Zaczynam od porzeczkowej...
Ma miły, faktycznie owocowy zapach, fajny, różowy kolorek. Rozprowadza się łatwo, nie ścieka z twarzy. Ścieram ją po 15 minutach, potem zmywam - tak jest łatwiej. Nie ściąga skóry, nawet po zmyciu - twarz pozostaje gładka i nawilżona...taka przyjemna. Po niej aplikuję sobie jeszcze krem nawilżający, ale to już inna bajka...

szukajcie a znajdziecie

Musialam az zajrzec na strone producenta zeby sie dowiedziec, gdzie owo cudo mozna w Krakowie znalezc (mozna na Krakowskiej 36). Nie moglam sie doczekac kiedy ja naloze na twarz (ach te recenzje Wizazanek!).
Odkrecilam tubke (za 5.90 :)) i powital mnie chemiczno - owocowy zapach ale i mila, rozowa konsystencja.
Spektakularnych efektow nie zauwazylam, ale mam zadbana cere, wiec nie mialam czego ratowac ta maseczka. Sklad chemiczny faktycznie imponujacy za takie pieniadze!
Za pierwszym razem piekla mnie po niej buzia na policzkach! A podobno jest dla naczynkowcow! Na szczescie efekt sie nie powtorzyl - jednak po powrocie z mroznej wycieczki, radze na nia uwazac.
Nie jest dla mnie zbyt wydajna (uzywam tez na szyje), a co do jej usuwania z twarzy - najpierw scieram ja papierowa chusteczka a potem buzie spryskuje woda w sprayu. Boje sie ja zostawic na noc, skoro producent tego nie zaleca.
Nawilza gorzej od mineralnego Daxa.
Chociaz za taka cene i tak jest bardzo ok.

Brak słów-poprostu cudo!

Kupiłam ją , gdyż maseczka Odżwycza , ta z ryżem Inków i pędami bambusa Hean'a działa na mojej skórze cuda. Ta także. Jedno co mi w niej przeszkadza to zbyt intensywny zapach , ale w porównaniu z efektami to żaden mankament...Buzia u mnie wyglądała jak po ...liftingu! Oczwiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu , nabrała tez jednolitego kolorytu i stała sie gładka, jej defekty dużo mnie widoczne. Takiego efektusie nie spodziewałam . PO nałożeniu zaś kremu nawilżającego( zawsze tak robie po zastosowaniu maseczki) skóra niesamowicie szybko go wchłonęła. Gdy obudziłam sie rano, w lustrze ujrzałam nieskazitelną skórę twarzy :)Niesamowicie działa ta maseczka na mnie....Bedę jej używała na przemian z moja kochaną "bambusową".Obie są cudowne :)