Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Wibo, Chic Matte (Matowy lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Najnowsza seria lakierów WIBO Chic Matte dostępna w sześciu wariantach kolorystycznych. Matowe lakiery do paznokci w kolorach modnych tej jesieni i nowych opakowaniach promujących serię. Wysublimowana kolekcja matowych lakierów do paznokci. Kolekcję łączy szyk, klasa i elegancja. Lakier bardzo dobrze rozprowadza się na płytce paznokcia. Cechuje go bardzo dobre krycie oraz długa wytrzymałość.

Nie najgorszy

Chic Matte nr 5 od Wibo. Jest to mój jedyny lakier do paznokci i mam go wyłącznie dlatego, że przypadkiem zabrałam go mojej byłej współlokatorce przy przeprowadzce. Przeważnie chodzę na hybrydę, a zwykły lakier do paznokci nie wytrzymuje u mnie dnia. Ten wytrzymał aż 3 dni. (rekord) Ma dość wąski pędzelek i łatwo się nim maluje. Na początku wygląda jak zwykły lakier a potem zamienia się w mat. Na paznokciach ze zdjęcia mam nałożone 2 warstwy. Jedna zdecydowanie nie wystarczy. Jedyne co mi nie odpowiada to prostokątny kształt opakowania. Nie używam go zbyt często, ale jest to całkiem fajna odskocznia od hybryd. Nie daje jakiegoś spektakularnego efektu, ale jest ok. Nie jest to do końca efekt matowy.

Oj wibo

Lakiery wibo z serii limitowanych są zazwyczaj zaskakująco fajne ale te ze stałej oferty są beznadziejne. Pomimo fajnych kolorów formuła pozostawia bardzo dużo do życzenia. Lakiery matowe są gęstsze ale smużą, ciężko nałożyć je idealnie. Trwałość to koszmar bo nie można nałożyć topu i lakier błyskawicznie znika z paznokci, efekt matu utrzymuje się ok 2 dni a potem wyciera. Zdecydowanie na nie, mimo ładnych kolorów.

Kiepski

Kolory ładne i cena niska, na tym kończą się plusy. Kiepsko się maluje, tworzą się smugi. Wygląda na paznokciach dość tanio. U mnie wytrzymał 2 dni i zaczął odpryskiwać. Szkoda zachodu nawet w tej cenie.

nie nie nie

Lakier ma bardzo słaby efekt matowienia, strasznie prześwituje oraz zostawia smugi. Po nałożeniu 3 warstw nadal płytka prześwituje. Bardzo wolno zasycha.

Udane

Lubię lakiery z tej serii, mają eleganckie i ciekawe kolory do wyboru, efekt jest moim zdaniem bardzo estetyczny.

Co do samej konsystencji jest ok, 2 warstwy to standard bo z kryciem bywa różnie.

Dość szybko wysycha, ale nie jest zbyt trwały, za tą cenę cudów nie oczekuje.

Pędzelek mógłby być płaski a nie standardowy, łatwiej by to szło.

Najbardziej podoba mi sie odcień nr 4 i nr 2.

kiepski produkt

Rozczarowałam się na maksa! Po przyjemnych lakierach z Wibo (one coat) skusiłam się na dwa matowe i to była totalna porażka. Lakier okropnie się rozprowadza i bardzo szybko odpryskuje.

NIE! NIE! I jeszcze raz NIE!

Najgorszy lakier jaki miałam.
Malowanie paznokci nigdy nie wychodziło mi za dobrze. Zazwyczaj kupowałam tanie lakiery z Wibo i byłam w miarę zadowolona z efektu.
Skuszona obietnicą matu, zakupiłam ten lakier.
Użyłam go dwa razy i nie chcę więcej na niego nawet patrzeć.
Jest bardzo gęsty, wolno schnie, a po wyschnięciu nie wygląda na matowy. Co więcej, trzeba dosyć dużo go nałożyć, by uzyskać pełne krycie.
Mnie kojarzy się z konsystencją plasteliny. Paznokcie wyglądają na obklejone...
Fuuuj!

jeden z gorszych lakierów od Wibo

Często podczas promocji sięgam po lakiery Wibo, bo mają super gamy kolorystyczne, niską cenę i fajne wąskie pędzelki. Efekt matu na paznokciach lubię, choć nie do szaleństwa, dlatego skusiłam się na jeden kolor (odcień brudnego różu). Sam kolor naprawdę ładny, aplikacja też przyjemna, bo Wibo zawsze ma wąskie pędzelki, co uwielbiam ze względu na moją małą płytkę. Można precyzyjnie wykonać manicure, a dodatkowo lakier szybko schnie. Lepiej dorzucić kolejną warstwę, bo przy jednej, nawet na bazie, często są prześwity. Niestety efekt matu znika po 1-2 dniach, szczególnie jak się regularnie kremuje dłonie. No i szybko pojawiają się odpryski, czasami już następnego dnia. Można kupić, bo nie jest drogi, a kolory są fajne, ale nie oczekujmy ani super trwałości, ani mega matowego efektu.

Krótkotrwały mat

Mam małego bzika na punkcie nudziaków, uwielbiam delikatne, mleczne kolory chłodne róże, beże, brązy. Lakier zainteresował mnie, ma się rozumieć, kolorem.

*Po nałożeniu wygląda naprawdę ładnie, byłam zadowolona. Aplikacja była bezproblemowa.

*Niestety efekt matu trwał krótko, bo jeden niepełny dzień- po pierwszej kąpieli mat był niemal niedostrzegalny.

*Kolejnego dnia sam lakier poodpryskiwał, tworząc nieestetyczne, widoczne braki w wypełnieniu.

Warto dodać, że lakier baaardzo szybko wysechł- nie wiem, czy odpowiedzialny jest za to efekt zmatowienia, zamknięty w buteleczce? Jeszcze nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się by lakier był niemożliwy do nałożenia już po dwóch tygodniach.

Nie polecam!

Efekt matt

Skusilam sie niego podczas promocji i wzięłam dwa kolory ten se zdjęcia oraz przydymionych brąz . Faktycznie szybko zastygają i juz po niedługim czasie mamy efekt matu na paznokciach . Jednak wada jest to ze dość szybko sie ścierają .

Meh

Posiadam dwa kolory 05 oraz 01.
Kolory ładne takie, ktore lubię. Niestety lakier ma wiecej minusów niż plusow.
-szybko odpryskuje
-słaba pigmentacja (szczegolnie tego 01)
-efekt matu słaby
- w dodatku szybko zaczyna się błyszczeć

+cena
+wygodny pędzelek i konsystencja
+/- srednio szybko wysycha

Oceniam odcień 4

Skusiły mnie ładne kolory i niska cena. Mam odcień 4. Na paznokciach jest trochę ciemniejszy niż w opakowaniu, prawie że czarny.

Zalety:

- 2 warstwy wystarczają aby kolor był ładny i jednolicie matowy
- konsystencja w sam raz nie za gęsta
- szybko schnie
- elegancka buteleczka
- bardzo fajny pędzelek
- niska cena

Wady:

- szybko się ściera
- po jakimś czasie nie ma matu, robi się lekki błysk