Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Jednowarstwowy lakier do paznokci Wibo "1 Coat Manicure". Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Całkiem niezł

Producent twierdzi, że to lakier jednowarstwowy, jednak nie mogę się do końca z tym zgodzić. Co prawda krycie jest dobre, ale aby ładnie pokryć paznokcie potrzeba dwóch warstw, bo przy jednej jest wiele prześwitów. Wybrałam kolor numer 14. Trwałość nie zachwyca, szczególnie przy większym kontakcie z wodą, np przy myciu włosów. Na drugi dzień po pomalowaniu końcówki były już lekko starte. Może gdybym zastosowała bazę i /lub top to byłoby lepiej... Cena jak dla mnie całkiem ok. Mimo drobnych wad, ogólnie jestem z niego całkiem zadowolona, bo krycie ma lepsze od wielu innych lakierów w podobnej cenie.

Przyzwoity i tani

Zanim zaczęłam robić hybrydy jedne za druga kupowałam nałogowo wszystkie możliwe dostępne lakiery, te również kilka razy kupowałam, mam je jeszcze w przerwach od hybryd jeszcze na pewno ich użyje. Lakiery są tanie i dobre. Jedna warstwa nie wystarczy ale przy dwóch wyglada bardzo ładnie. Jak za taka cenę to jakość bardzo Ok. Lakier dosc szybko schnie. Duży wybór kolorów. Trwałość normalna kilka dni.

Wibo - jedne z lepszych lakierów na rynku

Cenię sobie produkty, które są łatwo dostępne, w dobrej cenie i sprawdzają się. Z całą mocą mogę powiedzieć, iż cechy te nosi w sobie każdy z lakierów Wibo, który przyszło mi używać. Piękna paleta kolorów, bardzo dobry płaski pędzel, lakier o dobrej konsystencji,który długo pozostaje świeży. 1 warstwa wystarcza, by pomalować paznokcie bez smug, ale dopiero dwie dają nasycony kolor.

Ok

Lakier moim zdaniem zwykły, o takiej jakości jest mnóstwo lakierów. Na pewno cena jest dobra i kolor też super, ale jedna warstwa to zdecydowanie za mało, więc produkt moim zdaniem nie zgody z opisem. Nie utrzymuje się też szczególnie długo, moim zdaniem lakier jak tysiące innych.

Duża Gama kolorystyczna

Mam kilka kolorów z tej serii i przyznaje że Gama kolorystyczna jest naprawdę ogromna. Co do samej jakości Lakierów trzeba nałożyć co najmniej dwie warstwy aby kolor był ładny i wyrazisty, trwałość myślę że jest standardowa nie utrzymało się cztery – pięć dni co uważam za taki standardowy wynik ogólnie jak za taką cenę myślę że jest naprawdę bardzo fajnie

Niezly.

Mam ich kilka, kolor nr 9, 12, 17 i 19.
Najbardziej lubie 9, taka malina wpadajaca bardziej w roz, nawet odrobine w fuksje.
Niby one coat, ale jednak zeby dobrze pokryl potrzeba dwoch warstw. Ale ciemna 12stka (szary ze srebrnymi drobinkami) wystarcza raz, i pokrywa dobrze. Szybko schnie, nie robi bablow, ma fajny precyzyjny pedzelek.
Dlugo po otwarciu mozna nim malowac, nie wysycha w butelce, nie robi smug, bardzo polecam. Do tego szeroka gama kolorystyczna.

dobry lakier

Kupiłam na promocji chciałam sprawdzić zachwalaną przez innych firmę Wibo.
Jak na lakier w tej cenie bardzo dobry. Duży wybór kolorystyczny, głębokie barwy Czy jedna warta wystarczy ? raczej nie. Dobrze się nakłada, pędzelek wąski ale przyjemny w użytkowaniu. Jeśli potrzebujesz lakier na konkretne wyjście to ten produkt będzie idealny. Aby trzymał się dłużej wato użyć bazy i utwardzacza.

Bardzo fajny produkt

Lakier kupiłam z czystej ciekawości na poprzedniej promocji -49% w R. Nie spodziewałam się po nim wiele i wcale nie uwierzyłam w to, że wystarczy tylko 1 warstwa, aby paznokcie były idealnie pomalowane. Kupiłam go z przeświadczeniem, że obalę ta obietnicę. I tutaj się pomyliłam. Odkąd używam tego lakieru wiem, że można zrobić świetny lakier na który nie trzeba wydawać majątku. To jeden z najlepszych lakierów z dolnej półki cenowej jakie miałam i, ba, wypada nawet lepiej niż niektóre kilkukrotnie droższe odpowiedniki znanych marek.

OPAKOWANIE

Jest to kwadratowa buteleczka z czarną zakrętką na której znajdziemy logo marki i nazwę produktu wypisane białą i złotą czcionką. Opakowanie wygląda naprawdę fajnie i ładnie prezentuje się na toaletce, szczególnie jeśli mamy kilka lakierów tej marki, bo wszystkie mają takie właśnie opakowania. Dzięki przezroczystemu szkłu dokładnie widzimy jaki kolor mamy w dłoni i czego oczekiwać. Pędzelek jest dosyć cienki na długiej rączce, dobrze lezy w dłoni mimo kanciastej nakrętki. Jest ścięty w lekką literkę U, dzięki czemu nie ma problemu z dojechaniem do problematycznych mieść. Dobrze maluje się nim paznokcie, wystarczy kilka pociągnięć.

LAKIER

Posiadam kolor nr 13 – jest to piękna, głęboka barwa wina/bordo, idealna zarówno na co dzień jak i na większe wyjście. Kolor nasycony, głęboki i dosyć ciemny. Lakier ma dość rzadką konsystencję, ale jest bardzo dobrze napigmentowany. Już 1 warstwa pozwala na uzyskanie dokładnie takiego koloru jak w butelce. Jeśli dołożymy 1 jedną (co zresztą zrobiłam kilkukrotnie z ciekawości) kolor stanie się jeszcze ciemniejszy i głębszy. 1 warstwa wystarcza jednak, aby uzyskać świetny efekt i to nawet przy ciemnym kolorze. Szybko wysycha, jego wykończenie jest błyszczące. Lakier nie zostawia smug i równomiernie pokrywa paznokcie dzięki całkiem fajnemu pędzelkowi. Jest trwały, spokojnie wytrzymuje 4-5 dni, potem trzeba zrobić drobne poprawki albo go zmyć, jak kto woli. Wybór kolorów jest dość duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niska cena zachęca do spróbowania, a promocje to już w ogóle.

PLUSY:

+ ma piękne, nasycone kolory
+ szybko schnie
+ jest bardzo trwały
+ świetna pigmentacja
+ 1 warstwa całkowicie kryje
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ niska cena

nie oczekujmy tutaj cudów

Lakiery są w bogatej gamie kolorystycznej, zawsze coś sobie dobierzemy. Nakładanie lakieru to jakiś arcytrudnych działań nie należy, pędzelek wąski, łatwo się go rozprowadza na paznokciu, z tym, że aby pokryć je dokładnie je lakierem potrzeba z 3 razy przeciągnąć, ale im więcej warstw tym szybciej odpryskuje, mniej warstw nie pokrywa dokładnie płytki paznokcia. Co do wysychania, schnie dość wolno, ja używam do niego top coat.

lakier jak lakier

Dawno nie używałam zwykłego lakieru do paznokci.
Lakier ma piękny, intensywny kolor, wystarczy jedna warstwa, aby nie było prześwitów. Dość szybko wysycha na paznokciu.
Niestety szybko "odpryska". Użyłam do paznokci u nóg (gdzie teoretycznie zazwyczaj lakier trzyma się długo dłużej niż na rękach) - jednak niestety już po 3 dniach widziałąm odpryski.
+Niska cena.
+kolor (intensywność)
+szybko zasycha

Najlepszy

Nie wiem dlaczego ten lakier z Wibo ma tak niską ocenę. W mojej opinii jest to bardzo dobra linia. Osobiście posiadam kolory nr 3 oraz 13, i ten nr 3 jest stanowczo moim hitem. Kolory są piękne, a lakier bardzo trwały. Niejednokrotnie udało mi się utrzymać płytkę bez odprysków, aż do tygodnia, co w mojej opinii, jak na zwykły lakier to bardzo długo. Kolejna zaleta: lakier szybko wysycha. Opakowanie jest estetyczne i poręczne, a pędzelek w porządku. To wszystko co napisałam, podkreślone niską ceną daję wysoką ocenę, którą przyznałam temu produktowi.

Jest naprawde ok

Lakier zakupilam w Rossmannie. Dla mnie jest dobry jak za tą cenę. Faktycznie wystarczy pomalować 1 warstwe,bardzo szybko schnie i ma ładny kolor. Polecam :)