Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Wibo, 1 Coat Manicure (Lakier do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Jednowarstwowy lakier do paznokci Wibo "1 Coat Manicure". Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

dobry lakier

Kupiłam na promocji chciałam sprawdzić zachwalaną przez innych firmę Wibo.
Jak na lakier w tej cenie bardzo dobry. Duży wybór kolorystyczny, głębokie barwy Czy jedna warta wystarczy ? raczej nie. Dobrze się nakłada, pędzelek wąski ale przyjemny w użytkowaniu. Jeśli potrzebujesz lakier na konkretne wyjście to ten produkt będzie idealny. Aby trzymał się dłużej wato użyć bazy i utwardzacza.

Bardzo fajny produkt

Lakier kupiłam z czystej ciekawości na poprzedniej promocji -49% w R. Nie spodziewałam się po nim wiele i wcale nie uwierzyłam w to, że wystarczy tylko 1 warstwa, aby paznokcie były idealnie pomalowane. Kupiłam go z przeświadczeniem, że obalę ta obietnicę. I tutaj się pomyliłam. Odkąd używam tego lakieru wiem, że można zrobić świetny lakier na który nie trzeba wydawać majątku. To jeden z najlepszych lakierów z dolnej półki cenowej jakie miałam i, ba, wypada nawet lepiej niż niektóre kilkukrotnie droższe odpowiedniki znanych marek.

OPAKOWANIE

Jest to kwadratowa buteleczka z czarną zakrętką na której znajdziemy logo marki i nazwę produktu wypisane białą i złotą czcionką. Opakowanie wygląda naprawdę fajnie i ładnie prezentuje się na toaletce, szczególnie jeśli mamy kilka lakierów tej marki, bo wszystkie mają takie właśnie opakowania. Dzięki przezroczystemu szkłu dokładnie widzimy jaki kolor mamy w dłoni i czego oczekiwać. Pędzelek jest dosyć cienki na długiej rączce, dobrze lezy w dłoni mimo kanciastej nakrętki. Jest ścięty w lekką literkę U, dzięki czemu nie ma problemu z dojechaniem do problematycznych mieść. Dobrze maluje się nim paznokcie, wystarczy kilka pociągnięć.

LAKIER

Posiadam kolor nr 13 – jest to piękna, głęboka barwa wina/bordo, idealna zarówno na co dzień jak i na większe wyjście. Kolor nasycony, głęboki i dosyć ciemny. Lakier ma dość rzadką konsystencję, ale jest bardzo dobrze napigmentowany. Już 1 warstwa pozwala na uzyskanie dokładnie takiego koloru jak w butelce. Jeśli dołożymy 1 jedną (co zresztą zrobiłam kilkukrotnie z ciekawości) kolor stanie się jeszcze ciemniejszy i głębszy. 1 warstwa wystarcza jednak, aby uzyskać świetny efekt i to nawet przy ciemnym kolorze. Szybko wysycha, jego wykończenie jest błyszczące. Lakier nie zostawia smug i równomiernie pokrywa paznokcie dzięki całkiem fajnemu pędzelkowi. Jest trwały, spokojnie wytrzymuje 4-5 dni, potem trzeba zrobić drobne poprawki albo go zmyć, jak kto woli. Wybór kolorów jest dość duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niska cena zachęca do spróbowania, a promocje to już w ogóle.

PLUSY:

+ ma piękne, nasycone kolory
+ szybko schnie
+ jest bardzo trwały
+ świetna pigmentacja
+ 1 warstwa całkowicie kryje
+ ładne, estetyczne opakowanie
+ niska cena

nie oczekujmy tutaj cudów

Lakiery są w bogatej gamie kolorystycznej, zawsze coś sobie dobierzemy. Nakładanie lakieru to jakiś arcytrudnych działań nie należy, pędzelek wąski, łatwo się go rozprowadza na paznokciu, z tym, że aby pokryć je dokładnie je lakierem potrzeba z 3 razy przeciągnąć, ale im więcej warstw tym szybciej odpryskuje, mniej warstw nie pokrywa dokładnie płytki paznokcia. Co do wysychania, schnie dość wolno, ja używam do niego top coat.

lakier jak lakier

Dawno nie używałam zwykłego lakieru do paznokci.
Lakier ma piękny, intensywny kolor, wystarczy jedna warstwa, aby nie było prześwitów. Dość szybko wysycha na paznokciu.
Niestety szybko "odpryska". Użyłam do paznokci u nóg (gdzie teoretycznie zazwyczaj lakier trzyma się długo dłużej niż na rękach) - jednak niestety już po 3 dniach widziałąm odpryski.
+Niska cena.
+kolor (intensywność)
+szybko zasycha

Najlepszy

Nie wiem dlaczego ten lakier z Wibo ma tak niską ocenę. W mojej opinii jest to bardzo dobra linia. Osobiście posiadam kolory nr 3 oraz 13, i ten nr 3 jest stanowczo moim hitem. Kolory są piękne, a lakier bardzo trwały. Niejednokrotnie udało mi się utrzymać płytkę bez odprysków, aż do tygodnia, co w mojej opinii, jak na zwykły lakier to bardzo długo. Kolejna zaleta: lakier szybko wysycha. Opakowanie jest estetyczne i poręczne, a pędzelek w porządku. To wszystko co napisałam, podkreślone niską ceną daję wysoką ocenę, którą przyznałam temu produktowi.

Jest naprawde ok

Lakier zakupilam w Rossmannie. Dla mnie jest dobry jak za tą cenę. Faktycznie wystarczy pomalować 1 warstwe,bardzo szybko schnie i ma ładny kolor. Polecam :)

Fajne lakiery za grosiki:) Można mieć w swojej kolekcji wszystkie- eksperymentować:) Trwałość nie jest powalająca, ale za to kolory przepiękne:)
Warto:)

No nie bardzo

Mam 3 kolory z tej serii i niestety, ale żaden z nich nie wygląda dobrze po zastosowaniu jednej warstwy, jak obiecuje producent. Nawet przy użyciu dwóch warstw zostają prześwity. Niestety, ale lakier łatwo odpryskuje.

nie jest zły..pewnie zależy od koloru

Mam jeden-ciemnt, taki sino-fioletowy z brokatem , dziwne połączenie, ale dlatego kolor mnie ujął choć szukałam innego..;) Przy tym odcieniu wystarczy jedna warstwa spokojnie. Trwałość nie jest zła, jak na tę cenę , razem z top coat daje radę:) Nie przepadam za tym pędzelkiem , który według mnie jest za długi i za cieńki, ale to może kwestia gustu i przyzwyczajenia:) Jak spotkam jakiś ajny kolor na pewno jeszcze kupię, tym bardziej,że cena nie jest zła:)

Średniak

Kupiłam go, zachęcona niską ceną. Lakier ma dosyć dobre krycie, jednak nie jest one pełne i wbrew zapewnieniom producenta jedna warstwa nie wystarczy do pokrycia paznokcia (przynajmniej przy jasnych kolorach, bo tylko takie testowałam). Nie jest on również trwały, wytrzymuje bardzo krótko. Jest dobry na jakieś jednorazowe wyjście, bo ładnie wygląda, ale nie wytrwa długo.

Nope

Lubię lakiery z niższych półek, mam wśród nich swoje ulubione marki i wiele z nich jest dziesiątkami w moich zapasach ale nie ta seria od wibo. Mam ok 3 lakierów z tej serii bo chciałam dać szansę różnym kolorom żeby zobaczyć gdzie leży problem ale niestety każdy z nich jest tak samo słaby. Lakiery mają fajne kolory ale w buteleczkach bo aby dojść do tego koloru na paznokciu trzeba by zmarnować pół dnia. Są słabo napigmentowane, o rzadkiej konsystencji i sadystycznym pędzelku. Smużą i są nietrwałe nawet z zastosowaniem topu i bazy. Szkoda bo wibo ma dobrej jakości lakiery z edycji limitowanych więc nie wiem czemu nie przekłada się to na te które są w ofercie standardowej.

Przyjemny

Miałam kilka kolorów z tej serii, najlepszy był czerwony. Bardzo fajne krycie, szybko wysychają. Trwałość raczej średnia, ale u mnie większość lakierów klasycznych szybko odpryskuje.