Elfa, Intensive Hair Therapy, Szampon łopianowy przeciw wypadaniu włosów z aktywatorem wzrostu

Szampon łopianowy delikatnie oczyszcza skórę głowy. Składniki aktywne pomagają wzmocnić wzrost włosów, odżywienie ich korzeni i pobudzenie odnowy. Poprawiają stan ich keratynowej struktury, chronią ją przed uszkodzeniami. Włosy nabierają elastyczności, miękkości, blasku, mają większą objętość. Szampon nadaje się do częstego stosowania.
Składniki aktywne:
- Aktywny kompleks Bh Intensive+ :pomaga walczyć z przedwczesnym wypadaniem włosów poprzez hamowanie enzymów za to odpowiedzialnych, wzmacnia pracę cebulek włosowych, stabilizuje fazy wzrostu włosa, stymuluje odnowę komórkową i syntezę keratyny, pobudza mikrokrążenie w skórze głowy, co poprawia odżywienie cebulek włosowych, wzmacnia otoczenie korzenia włosa, łagodzi podrażnienia, swędzenie, zaczerwienienie skóry głowy

dobry start

Szampon zachwycił mnie na samym początku. Włosy po nim były bardzo miękkie, odżywione, a ich kondycja znacznie się polepszyła. Gdzieś w połowie tej małej buteleczki, moje włosy zdążyły przywyknąć do produktu i efekt "WOW" gdzieś zniknął. Nie jest obciążający, włosy po nim aż tak się nie puszą, dobrze myje skórę głowy, natomiast producent obiecuje zmniejszenie wypadania włosów - efektów brak. Zapach można przeżyć, nie jest zbyt intensywny. Jedyny bardzo poważny minus tego szamponu - plącze włosy i trzeba się namęczyć żeby je rozczesać.

Dobry

Szampon jest dobry, bez większego szału ale chętnie będę do niego wracać. Minimalnie zmniejsza wypadanie, nie podrażnia skóry głowy, jest lekki i przyjemny.

Najlepszy! Polecam każdemu problemami wypadajacych włosów

Kupiłam przypadkiem z promocji jako kolejny szampon do przetestowania i zachwycam się nim nieprzerwanie od dawna! Idealnie oczyszcza włosy, choć na przetluszczonych nie pieni się zbyt intensywnie i czasem trzeba myć 2x. Włosy mokre "piszczą" pod palcami jak umyty talerz :) poleciałam go mojej mamie, której garściami wypadały włosy bez wyraźnej przyczyny (może na tle hormonalnym?) i od tamtej pory nie chce już innego! Zahamowal wypadanie, nadał blasku i puszystosci, lekkości. Przy swoich długich używam z odżywką i olejkami na końce, przy krótkich myślę że wcale nie jest to konieczne, chyba że ktoś ma problem z przesuszaniem. Nie zmywa koloru jak szampony z sls, pachnie ładnie. Absolutny MUST HAVE dla osób z wypadaniem włosów, przynajmniej na próbę!

przyzwoity

Bardzo przyzwoity szampon. Po umyciu i regularnym stosowaniu, czuć że włosy są w fajnej kondycji. Jeśli zobaczę go na promocji, to jeszcze raz zakupię, ale w regularnej cenie się nie pokuszę.
Nie zauważyłam też jakiejś aktywacji wzrostu włosów.

przecietny

Szampon jest przecietny, calkiem dobrze sie pieni, jest wydajny. Po dluzszym stosowaniu przesusza wlosy. Uzywalam razem z wcierka lopianowa, niestety obydwa preparaty nie zahamowaly u mnie wypadania wlosow.

Blyszczace wlosy

Zauwazylam po 4 zastosowaniu ze wlosy zaczely bardziej błyszczeć, sa bardziej uniesione bo nie obciaza on wlosow. Teraz oczekuje na porost

Nawet, nawet

Szamponik jest nawet, nawet. Oczywiście nie do końca tak hamuje, to wypadanie lecz mimo wszystko i tak jakoś działa w tym kierunku, podkreślam, że włosy leciały mi garściami, a ten szamponik troszkę im pomógł, a dla mnie to już sukces.
Szampon ma delikatny zapach, intensywnie się pieni, wydajny.

Mój zbawca

Bardzo dobry szampon, pierwszy, po którym widziałam efekty (o wiele mniejsze wypadanie włosów). Zaznaczam, że stosuję go w parze z odżywką z tej samej serii. Wcierki używałam trochę, ale sposób aplikacji mnie denerwował, więc nie zużyłam ani jednego opakowania.

Bardzo dobry

Uwielbiam ten szampon!
+zapobiegł łupieżowi
+włosy rosną o wiele szybciej
+nie wypadają
+odświeża włosy
Niestety szybko się zużywa ,ale warto kupić!
Jestem w trakcie używania piątego opakowania

Bez szału , przesusza włosy

Bardzo lubię firmę Elfa więc tego produktu nie mogło u mnie zabraknąć.
Produkt ma bardzo wygodną butelkę która dobrze się zamyka. Nie kosztuje wiele i jest wydajny. Bardzo dobrze oczyszcza przy czym skóra głowy nie jest podrażniona. Szampon średnio pachnie zapach nie zachwycił mnie. Zauważyłam ,że wzmocnił moje włosy gdyż , przestały wypadać. Ogólnie ma rzadką konsystencje ale nie wpływa to na wydajność produktu.Włosy są po nim niestety szorstkie więc koniecznością jest użycie dobrze nawilżającej maski. Ogólnie nie zachwycił mnie wiec nie wiem czy sięgnę po niego po raz drugi.

Mój wybawiciel

Od dłuższego czasu borykałam się z łojtokowym zapaleniem skóry, które objawiało się łuszczącą, suchą i swędzącą skórą głowy,czoła i skroni. Od dermatologa otrzymałam receptę na balsam do wcierania ów miejsc i zalecenie mycia głowy szamponami dla dzieci. Żaden szampon jakiego używałam począwszy od j&j,bambino po emolium i kerastase specifique dermo-calm nie dawał rady uspokoić mojej skóry głowy, jedynie balsam od dermatologa, który używałam miejscowo chwilowo dawał radę. Udało mi się pozbyć łuszczacej skóry jedynie z czoła, z reszty głowy sypał sie łupież. Dopiero szampon elfy- intesive hair therapy z łopianu poradził sobie z tą przypadłością! W końcu po dwóch latach ciesze się czystą zdrową skórą głowy. Oprócz szamponu używam również balsam- maskę z tej samej serii.

Szampon ma ładny zapach, świetnie myje i nie podrażnia skalpu. Włosy sprawiają wrażenie odżywionych, błyszczą się i nie puszą.
Ciężko mi powiedzieć, czy szampon wpływa na porost włosów-za krótko go używam. Wiem jedno - przyniósł mi wielką ulgę i będę mu wierna przez najbliższy rok.

Bez szału

Szampon z w miarę przyzwoitym składem, ładnie pachnie, ale niestety wrażenie na mojej głowie nie zrobił.Gdy miała gorszy dzień to ją podrażniał, włosy wizualnie nie wyglądały po nim jakoś wow, na dodatek jest mało wydajny :( Jego plusem jest natomiast przyjemny zapach.