Schwarzkopf Gliss Kur, Hyaluron + Hair Filler, Odżywka dla kruchych i przerzedzających się włosów

Odżywka Hyaluron + Hair Filler przeznaczona jest dla kruchych, przerzedzających się włosów. Zapewnia doskonałe rozczesywanie i objętość. Formuła z kompleksem hialuronianu uzupełnia od wewnątrz strukturę zmieniających się z wiekiem włosów. Włosy odzyskują wewnętrzną siłę, zyskują zauważalnie większą sprężystość i objętość.

Nie polecam.

Kupiłam, bo skończyła mi się odżywka Dove i czułam się, jakbym się przesiadła z Lexusa do Tico.
Nigdy nie narzekałam na produkty Gliss Kur, ale po dawnej jakości został tylko zapach.
Nie wygładza
Nie pomaga w rozczesywaniu
Włosy nie są ani bardziej miękkie, ani gładsze...
Zrazili mnie mocno do siebie tym produktem.

nie dla mnie

Odzywke Hyaluron kupilam razem z cala linia jak tylko weszla na rynek i niestety nie zaliczam jej do udanych.

Moje wlosy w ostatnim czasie znacznie sie przerzedzily. Moze to byc spowodowane ich drastycznym rozjasnieniem, ktore zafundowalam im jesienia.

Odzywka jest jak na moje preferencje odrobine za slaba i do tego bardzo powierzchowna. Nie dosc, ze wlosow nie nawilza i wygladza po lebkach, to jeszcze nie pomaga w porzadnym rozczesaniu.

Poprawy w kondycji wlosow takze nie da sie po niej dostrzec. Wlosy nie staly sie mocniejsze, nie przestaly mniej wypadac.

Zuzylam dwa opakowania, poniewaz odzywka jest bardzo niewydajna (jak praktycznie kazda odzywka, wiec nie jest to zarzut akurat do niej), a chcialam przez jak najdluzszy czas uzywac calej serii, wierzac, ze jednak zobacze efekty.

Koniec koncow pomoca na moje wypadajace wlosy okazaly sie Krzem i Biotyna w tabletkach, a nie odzywka Gliss Kur.

Używam tego produktu od: jesieni 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Do d...

Odżywka nie robi nic na moich włosach :/
0 blasku 0 nawilżenia 0 objętości
Zapach może być
Jedyny plus to ładne opakowanie :(
Dobrze ze jest tania bo nie szkoda wywalić chodź chyba ją zastosuje do metody OMO jako pierwsze O moze sie sprawdzi :)

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

nie widzę objętości

Wypróbowałam cała serie tych kosmetyków i niestety nie powala.
Dość mocno wysusza włosy, zarówno szampon i odżywka.
Takie sterczące końcówki to ma być ten efekt objętości? Slabiutko.

Jakiegoś efektu super rozczesywania też nie zauważyłam.
Do tego włosy są matowe.

Czy wzmocnienie i regeneracja? Nie zauważyłam.

Ładnie pachnie i jest wydajna. Nie przetłuszcza włosów. Tak za wiele to ta odżywka nie robi...

Lubię

Obecnie używałam zamiennie dwóch szamponów leczniczych, które bardzo plączą mi włosy. Od odżywki nie wymagam zbyt wiele, bo mam krótkie, proste i naturalnie gładkie włosy. Chodzi mi więc tylko o ułatwienie rozczesywania i o to by nie przyśpieszała przetłuszczania się włosów. I ta odżywka tak działa, plus jeszcze coś więcej.
Włosy są w dobrej kondycji, skóra głowy też. Włosy nie są oklapnięte, wyglądają zdrowo i są błyszczące.
Odżywka ładnie pachnie i jest wydajna.
O to mi chodziło.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy