Schwarzkopf Gliss Kur, Hyaluron + Hair Filler, Maseczka głęboko uzupełniająca

Schwarzkopf Gliss Kur, Hyaluron + Hair Filler, Maseczka głęboko uzupełniająca

Maseczka głęboko uzupełniająca Hyaluron + Hair Filler o kremowej teksturze pielęgnuje kruche, przerzedzające się włosy. Formuła z kompleksem hialuronianu uzupełnia od wewnątrz strukturę zmieniających się z wiekiem włosów. Włosy odzyskują wewnętrzną siłę, zyskują zauważalnie większą sprężystość i objętość.

Nie polecam

Maska zniszczyła włosy mnie i mojej mamie po kilku użyciach. Spowodowała intensywne wypadanie oraz łamanie się naszych delikatnych włosów, a także puszenie się i problemy z rozczesaniem. Nie spotkałam się jeszcze nigdy z takim bublem kosmetycznym na rynku. Co najwyżej nadaje się do depilacji włosów, a nie odbudowy i regeneracji. Ponadto była używana zgodnie z zaleceniami na opakowaniu (po 1 minucie spłukać). Nie spodziewałam się cudów, ale także nie spodziewałam się, że włosy po tej masce będą mogły stracić na długości, połysku i gęstości.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa jednego opakowania.

szok :)

Nie lubie gliss kura i raczej bym nie kupiła. Dostałam tę maskę w prezencie. Leżała, leżała i w końcu się doczekała. Maska mega mnie zaskoczyła swoim działaniem. Spełnia obietnice producenta, a nawet więcej.
\\n
\\n+ to chyba pierwsza odżywka/maska, która zwiększa objęto$ć włosów. Mam mega czuprynę:) wyraźnie gęstsza kita.
\\n+ dokładnie oblepia włos przy nakładaniu, nie spływa
\\n+ wygładza i nabłyszcza włosy
\\n+ w ogóle nie obciąża!
\\n+ przyjemny zapach, zupełnie inny niz kojarzę gliss kura, nie jest nachalny i chemiczny
\\n
\\nNaprawdę jestem w szoku :) bardzo dobry produkt. Właśnie skończyłam opakowanie i zamierzam kupić kolejne :)

Polecam szczegolnie do cienkich, delikatnych włosów.

znam lepsze

Wypróbowałam cała serie tych kosmetyków i niestety nie powala.
Dość mocno wysusza włosy, zarówno szampon i odżywka.

Jedyne co faktycznie ratuje to właśnie ta maska, jako jedyna faktycznie coś tam odbudowuje i robi coś z włosami.

Nie obciąża włosów - za to plusik.
Dość męski zapach kosmetyku, ale mi on nie przeszkadza.

ALE za taką cenę można kupić maseczkę DOVE, która jest o niebo lepsza.

Taki średniak, nic specjalnego.