Wellness & Beauty, Aromabad mit Reichhaltigem Arganöl & Cranberry - Extract (Olejek do kąpieli `Olej arganowy i żurawina`)

Owocowo i świeżo pachnący aromatyczny olejek do kąpieli rozpieszcza ciało i zmysły. Chroniąca skórę witamina E i oleje pielęgnacyjne zapobiegają wysuszeniu skóry i sprawiają, ze skóra jest wyczuwalnie miękka i gładka.

Świetny produkt za niską cenę

Zakupiłam olejek w cenie na do widzenia juz jakis czas temu, ale zaczelam uzywac dopiero po jakims czasie. Załuje, że nie skusiłam sie na więcej butelek, bo było warto, a że to edycja limitowana, więcej okazji nie będzie. Olejek zamkniety jest w malej buteleczce zakrecanej, kotra porzyznam szczerze nie jest zbyt wygodna w uzyciou, bo odkrecenie jej mokrymi rekami jest trudne. Rekompensuje to jednak p[iekny zapach olejku - swiezy, owocowy, przepiekny! Olejek jest dosc tlusty, 2-3 zakretki wystarcza zupelnie, aby po kąpieli skora byla miekka, nawilzona i odzywiona,. Po uzyciu tego olejku nie trzeba uzywac kremu czy balsamu do ciala. Olejek jest dosc wydajny, cenowo tez korzystnie, bo zaplacilam za niego ok. 4,50. szkoda, ze jest wycofany.

+ piekny zapach
+nawilza
+ odzywia
+ wydajny
+ tani

- buteleczka z zakretka

przyjemny

Dorwałam za niewiele ponad 4 zł w \'\'cenie na dowidzenia\'\' i teraz załuje ze zgarnełam tylko jedna sztuke.
Kosmetyk zamkniety w uroczej buteleczce,ktora wybitnie cieszy moje oko- mam słabosc do tego typu opakowan. Pachnie bardzo przyjemnie, owocowo,nienachalnie.
Rzeczywiscie jest to olejek, zmiekcza wode, sprawia ze staje sie lekko \'\'tłustawa\'\', po wyjsciu z wanny spokojnie moge obejsc sie bez balsamowania.Skora jest ,miekka , lekko nawilzona i subtelnie pachnaca jeszcze przez jakis czas.
Dla uzyskania optymalnego efektu dolewam 3 nakretki olejku, nie pieni sie zbytnio ale mi to nie przeszkadza,barwi wode na lekko rozowawy kolor i nadaje jej przyjemny,wyraznie wyczuwalny aromat zurawiny.
Pojemnosc 150 ml wystarczyła mi na 6 relaksujacych kapieli, cena nawet bez promocji za taki fajny produkt rewelacyjna.
Szkoda ze to limitoanka i ja wycofuja, jesli uda mi sie gdzies jeszcze spotkac odkupie na pewno.
Warto.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze