Dax Cosmetics, Chińskie Zioła, Peeling do twarzy

Dax Cosmetics, Chińskie Zioła, Peeling do twarzy

Mam tłustą cerę i ten peeling jest super dla mojej buzki. Ładnie oczyszcza i cera jest taka miękka. Mi odpowiada konsystencja no i zapach, taki ziołowy. Jestem bardzo mile zaskoczona taką jakością przy takiej cenie.

Cena ok. 10 zł

bardzo przyjemny

Skuteczny a przy tym delikatny. Oczywiście to moje odczucie, mam skórę grubą, ale wrażliwą na bodźce mechaniczne. Niezwykły wygląd, oryginalny świeży zapach i żelowa konsystencja sprawiają, że używanie go to prawdziwa przyjemność. Odświeża, świetnie wygładza, nie wysusza. Mój ulubiony letni peeling.

To lubię :)

Peeling dobrze oczyszcza skórę, przyjemnie odświeża i choć to peeling drobnoziarnisty to drobinki są konkretne, lubię czuć je tak jak tu. Buzia po zastosowaniu jest świeża i gładka, kosmetyk spełnia swoje zadania.Spodziewałam sie bardziej orientalnego zapachu :D, a to ewidentnie kwasek cytrynowy.Ilość zużytych opakowań: 2

może być

Jak dla mnie jest troszkę zbyt ostry i ma nieprzyjemny zapach.Poza tym - ok - dobrze peelinguje, wygładza i oczyszcza twarz, nie podrażnia i jest wydajny.Mimo wszystko jednak nie kupię go po raz drugi.Ilość zużytych opakowań: 1

Manicure - velvet nails

Super

Kupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii Wizażanek i znów się nie zawiodłam :) Peeleng jest delikatny, drobnoziarnisty, lekko i delikatnie masuje skórę, co jest bardzo przyjemne :) Bardzo ładnie, delikatnie pachnie i jest łatwy w użyciu (nie za gęsty i nie za rzadki - taki w sam raz) :)Skóra po nim jest taka gładziutka, świeża, przyjemna w dotyku.Peeling nie podrażnił mi buźki.

zbyt ostry

Nie pasuje mi ten peeling - ma strasznie ostre drobinki i w momencie wykonania normalnego "masażu" twarzy (jak przy każdym peelingu mechanicznym) ten po prostu podrażnia moją skórę - staje się zaczerwieniona, podrażniona. Boję się go po prostu dalej używać bo mam wrażenie że po każdym zastosowaniu mam więcej problemow ze skórą niż przed :(Oczyszczenia nie zauważyłam.Ilość zużytych opakowań: pół i chyba na tym koniec

bardzo dobra rzecz

Bardzo dobry drobny peeling w zelu o ziolowo-cytrynowym zapachu. jest tak skuteczny, a jednoczesnie lagodny, ze uzywam go co drugi-trzeci dzien z b. dobrymi efektami. Drobinki scierajace nie sa ostre, ale dzialaja bardzo dobrze. Peling dodatkowo nawilza skore.

ładnie pachnie :)

Konsystencja gęstego żelu, dobrze oczyszcza, nie podrażnia, świetnie wygładza, nie zauważyłam, żeby rozjaśniał, ale za to bardzo ładnie pachnie i wygląda ;). Drobnoziarnisty, wydajny (producent zaleca stosować 1-2 razy w tygodniu). Na koniec dodam, że ma PH naturalne dla skóry, NIE JEST TESTOWANY NA ZWIRZĄTKACH jak również nie zawiera składników zwierzęcych :).

skuteczny

Bardzo dobry peeling o ciekawym zapchu.Drobinki pędów bambusa doskonale spełniają swoje zadanie i buźka jest gładka.Polecam.

Oceniam na 4.00

Ma mocny ziołowy zapach, jest przezroczysty z zielonymi maleńkimi drobinkami.Działa odświeżająco .Skóra po nim jest gładziutka,rozjaśniona:słowem taka jaka powinna być po dobrym peelingu.

Oceniam na 3.00

Zdecydowanie dobry, przyjemny efekt po użyciu zapach raczej mi nie odpowiada, jest aż nazbyt ziołowy, kosmetyk nie wyróżniający się szczególnymi właściwościami, ale mimo wszystko daje dobry efekt.

Oceniam na 4.00

Zapomniałam , jeszcze ocena . Ja daje **** i polecam .