XX Long Mascara (Tusz wydłużający)

XX Long Mascara (Tusz wydłużający)

Tusz wydłużający rzęsy. Zawarte w recepturze składniki pielęgnacyjne wzmacniają rzęsy, a specjalna szczoteczka pozwala równomiernie rozłożyć tusz od nasady do ich końców sprawiając, iż wydają się one dłuższe. Tusz nie kruszy się i nie rozmazuje. Bez zapachu.

Cena: 13 zł

bardzo pozytywne zaskoczenie

kupiłam bo był tani i jego zadaniem było wydłużenie.

ogólnie mam gęste i długie rzęsy więc nie potrzebują wiele żeby ładnie wyglądać, ale niektóre tusze je sklejały, tworzyły pod okiem ciemne "okruszki" itd.

zwykły tani tusz, dostępny w każdej drogerii zdobył moje serce:
+wydajny
+nie kruszy się
+tani
+łatwo dostępny
+wydłużone, rozdzielone rzęsy
+wytrzymały

-szkoda, że jest tylko czarny :(

za tą cenę naprawdę warto spróbować, może komuś podpasuje jak mi :)

Używam tego produktu od: rok

Delikatnie podkreślone rzęsy.

Zalety :
- Proste opakowanie i równie prosta szczoteczka. Bez udziwnień. Napisy nie zdzierają się szybko. Zajmuje mało miejsca. Nabiera odpowiednią ilość tuszu (raczej oszczędnie). Posiada długą szczoteczkę, którą łatwo się operuje, "łapie" wszystkie rzęsy (nawet najkrótsze), dobrze maluje dolną i górną linię rzęs.
- Daje subtelny efekt.
- Ładnie rozdziela.
- Nadaje się na co dzień.
- Nie podrażnia ani nie uczula.
- Nie powoduje wypadania rzęs.
- Łatwo się zmywa.
- Cena.
- Dostępność.
- Nie skleja w nieestetyczne kępki.
- Trochę wydłuża.
- Szybko wysycha.
- Nie odgniata się na powiece.
- Konsystencja gęsta, bez grudek, nie zmienia się podczas użytkowania.

Wady :
- Niespecjalnie nadaje się na większe wyjścia. Podkreśla rzęsy ale nie zrobi z nich gęstych, podkręconych i super wydłużonych firanek.
- Czasem osypuje się (pod koniec dnia), szczególnie z dolnej linii rzęs - tworząc nieestetyczną czarną smugę.
- Po niecałych 2 miesiącach użytkowania (mimo niezmienionej konsystencji) nadaje się do kosza. Już po godzinie strasznie się osypuje. Nałożenie 2-giej warstwy graniczy z cudem.

Podsumowując - całkiem dobry tusz dla początkujących. Daje subtelny efekt. Sprawdza się na co dzień, kiedy jestem w domu i jedyne wyjście to spacer po lesie lub do warzywniaka.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

subtelny

Mam gęste i nienajkrótsze rzęsy. Niewiele im potrzeba. Od tuszu oczekuję przyciemnienia, może lekkiego podkręcenia, czyli ogólnego podkreślenia, ale nie teatralnego efektu. Ten tusz spełnia moje oczekiwania odnośnie efektu na rzęsach, ale ma wady.
Maskara ma szczotęczkę spiralną, węższą na końcu. Łatwo się nią operuje, tym bardziej, że jest na długim trzonku. Zdecydownaie nie nabiera za dużo tuszu, nie trzeba jej wycierać (chociaż z przyzwyczajenia wycieram czubeczek w chusteczkę). Dzięki temu opakowanie się nie brudzi, nie wnikają do środka zbrylone resztki. Wpływa to na pewno na żywotność produktu.
Efekt na rzęsach jest bardzo subtelny. Tusz zdecydowanie nie posiada właściwości pogrubiających a i wydłużające nie są spektakularne. Prawdopodobnie przy drugiej warstwie wydłuża bardziej, ale nie lubię nakładać tuszu warstwami. Raczej nie ma tendencji do sklejania rzęs. Zalotnie, ale niezbyt mocno je podkręca.
Niestety tusz ma tendencję do osypywania się po dłuższym czasie.Ponad to zdarza mi się zapomnieć i potrzeć oczy. Większość używanych przeze mnie tuszy wytrzymywała to bez problemu w stanie nienaruszonym, niektóre się lekko osypały, a ten po prostu robi podkówki.
Ze zmywaniem nie ma problemów, mleczko sobie z nim radzi. Nie powoduje wzmożonego wypadania rzęs.

Maskara jest dobra do dyskretnego makijażu, ale jest nietrwała. Chyba wolałam bratni tusz XXVolume i raczej po niego sięgnęłabym w sklepie.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Starzenie się skóry - dieta

KUP JEŚLI MASZ OGRANICZONY BUDŻET I KRÓTKIE RZĘSY:)

Dość dobry tusz do rzęs za niską cenę. Fajna szcztoeczka mimo, że przy nakładaniu tuszu można łatwo się pobrudzić. Mnie nie uczulił. Mam krótkie i gęste rzęsy a ten tusz naprawdę je wydłużył chociaż musiałam nałożyć kilka warstw, aby uzyskac porządany efekt.

moje odkrycie z czasów gimnazjum

Nie mówię że jest jakiś super , ekstra , fantastyczny ale jak na tę cenę jest zaskakująco dobry. Plus za prosta szczoteczkę której jestem fanką. Tusz wspaniale wydłuża i podkręca. Czasem delikatnie się osypuje. Najbardziej podobało mi się podkręcenie aaale... efekt nie był długotrwały.
Ogólnie miło wspominam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

dobry

Wydaje mi się, że jest to bardzo porządny tusz i jeśli mamy mało funduszy to właśnie on będzie dobry. Cudów nie robi, ale dobrze maluje i nawet mogę powiedzieć, że wydłuża. Ma bardzo solidną szczoteczkę, która świetnie rozprowadza tusz. Jestem z niego zadowolona.. Po nałożeniu większej ilości produktu skleja rzęsy. Mimo tego zdecydowanie zasługuje n a uwagę.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Jak na tak niską cenę nie jest źle

Zastanawiałam się jaki tusz kupić, chodziłam akurat po naturze i nic konkretnego nie wpadło mi w oko , a ja zawsze chcę ten którego nie miałam jeszcze ;) noi wybór padł na miss sporty. Taki w sumie klasyczny tusz a jeszcze go nie miałam więc myślę a co mi tam, wezmę. Cena niska, myślę że dziewczyny które posiadają ładne naturalne rzęsy, nie muszą przepłacać, ten dobrze je podkreśli. Ja mam niestety rzęsy może nie jakieś krótkie ale tez do ideału im daleko, proste ;/nie za grube. Tusz radzi sobie w miarę dobrze - i wydłuży, i coś tam podkręci, pogrubi. Troszeczkę skleja, ale na prawdę jak się za dużo nałoży raczej. Daje raczej efekt naturalny, ja zawsze poprawiam pogrubiającym rimmelem ;) nie kruszy się i wydajny jest :) nie jest to jednak jeszcze mój ideał dlatego daję 3 z dużym plusem

Świetny :).

Cóż, warto zacząć od tego, że mam bardzo dobre zdanie na temat kosmetyków z Miss Sporty. :) Są tanie, dostępne w każdym Rossmannie, jest ich bardzo duży wybór, wprawdzie można byłoby się przyczepić do trwałości niektórych z nich, ale moim zdaniem w tym przypadku to naprawdę najmniejszy problem. ;)

Tusz jest genialny, sprawdza się w swojej roli w stu procentach. Idealnie wydłuża rzęsy, uważam, że można go porównać z niektórymi tuszami z "wyższej półki", bo jest naprawdę dobry :). Za tą cenę naprawdę warto, myślę, że zagości w mojej torebce na długi czas. :)

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 cały czas w trakcie

świetna

jest to typowo wydłużająca rzęsy maskara. i efekt ten jest naprawdę super. nie pogrubia, bo nie ma tego robić. ładnie rozdziela rzęsy, ale minus za to że nakłada się trochę za dużo no i przez to rzęsy się sklejają, ale ten problem jest zawsze przy nowiutkich tuszach. ładna czerń, niska cena. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Bardzo dobry za niską cenę.

Za każdym razem kupuję inny tusz, bo ciężko jest mi znaleźć ten odpowiedni, ale XX LONG jest naprawdę dobrym wyborem dla osób, którym zależy właśnie na wydłużeniu rzęs, a nie na ich pogrubieniu czy podkręceniu.
Wiadomo, że jeżeli kupuje się tusz wydłużający, to nie powinno się narzekać, że "ta maskara wcale nie pogrubia moich rzęs, jest beznadziejna!".
Moje rzęsy są dosyć gęste, dlatego zazwyczaj skupiam się na ich wydłużaniu - kiedyś miałam do czynienia z kilkoma tuszami pogrubiającymi, ale otrzymany efekt absolutnie nie przypadł mi do gustu, więc darowałam sobie.

A teraz do rzeczy:
+ niska cena
+ spełnia swoje zadanie czyli ładnie wydłuża rzęsy
+ fajna szczoteczka (nie cierpię tych silikonów)
+ nie skleja rzęs
+ nie osypuje się
+ długo nie wysycha
+ estetyczne opakowanie

Minusów nie zauważyłam.

Polecam z czystym sercem. :)

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Słabiutko

Jestem na tropie poszukiwań dobrego tuszu dla moich gęstych, krótkich rzęs, niestety tu się zawiodłam.

Plusy:
+cena
+ładne opakowanie
+długa, wygodna szczoteczka
+ładny kolor<niektóre dają poświatę niebieskiego czy innych odcieni, ten jest po prostu czarny;)>

Minusy:
- bardzo szybko &quot;znika&quot; z rzęs najzwyczajniej w świecie się krusząc
-ma okropny chemiczny zapach
- skleja rzęsy niemiłosiernie
- daje efekt sztucznych rzęs w negatywnym tego stwierdzenia znaczeniu
- nie wydłuża wcale

Nie jestem zdziwiona, bo po takiej cenie nie oczekiwałam więcej, a potrzebowałam czegoś na szybko. No nic, szukam dalej :)

świetny za śmieszną cene

plusy:
- wydłuża
- nie skleja
- nie kruszy się
- długo przydatny
- cena
- poręczna szczoteczka

minusy:
- jak dotąd nie zauważyłam

godny polecenia :)