Seboradin, Szampon przeciwłupieżowy

Seboradin, Szampon przeciwłupieżowy

Wskazania:
- Objawy świądu i łupieżu,
- W przypadkach dużej skłonności do okresowego powstawania łupieżu,
- Podrażnienia skóry głowy

Efekty:
- Usunięcie przyczyn łupieżu,
- Skuteczne zapobieganie nawrotom łupieżu,
- Eliminacja podrażnień i swędzenia skóry głowy,
- Przywrócenie prawidłowej mikroflory na skórze głowy,
- Włosy są miękkie, puszyste i sprężyste.

Aktywne składniki: Piroctone Olamine, tymol, betaina cukrowa, naturalny prebiotyk - inulina.

Unikalne cechy produktu: stosowany systematycznie przez min. 2-3 tygodnie usuwa do 100% widocznych oznak łupieżu, zapobiega nawrotom, może być stosowany w formie kuracji lub w profilaktyce przeciwłupieżowej.

Jeden z najlepszych bez recepty

Szampon był używany przez dwie osoby w różnych celach, więc recenzja będzie podzielona na dwie cześci.

1. Osoba z trudnym przypadkiem łupieżu. Jak dotąd w 100% pomógł tylko szampon-lek na receptę.
Nie spodziewałam się cudów, więc bardzo pozytywnie zaskoczył mnie bardzo dobry efekt, jaki dało się uzyskać tym szamponem. Po 2 dokładnych myciach ( z pozostawieniem szamponu na głowie na ok 5 minut) łupież został w dużym stopniu wyeliminowany, a po 4-5 myciach niemal całkowcie (jak już wspomniałam, w 100%poradził tu sobie tylko szampon na receptę, więc to naprawdę bardzo duży sukces).
Ponadto po użyciu tego szamponu włosy ładnie się błyszczą, są sypkie, lekkie i dłużej utrzymują świeżość.

2. Osoba bez łupieżu, z delikatną skórą głowy, z włosami skłonnymi do nadmiernego wysuszenia.
W tym przypadku szampon używany był raz na 1,5 tygodnia w celu gruntownego oczyszczenia skóry głowy i włosów, a następnie nakładana była delikatna odżywka, by nie narazić włosów na nadmierne wysuszenie.
I tu szampon sprawdził się doskonale: świetnie oczyszcza i odświeża, włosy ładnie się błyszczą, zmniejsza się częstotliwość myć, a przy tym wszystkim szampon nie podrażnia delikatnej skóry głowy.

Jedyny minus to średnia wydajność przy której cena nie wygląda zbyt atrakcyjnie, ale ze względu na idealne połączenie skuteczności z delikatnością uważam, że to bardzo dobra inwestycja.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

świetny szampon na łojotok

+ przede wszystkim niweluje świąd skóry głowy

+ odświeża skalp i nie powoduje nadmiernego przesuszenia

+ włosy nie są przesuszone przy odpowiedniej pielęgnacji

+ pięknie pachnie

- jedyne co mi nie pasuje to mała pojemność i wysoka cena

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Nie to, czego szukałam

Zbliżam się do końca opakowania tego szamponu, używałam go przez większość czasu systematycznie przy każdym myciu. Zmieniałam tylko czas trzymania, czasami 5 min to było zbyt dużo ze względu na to, że podrażnił mi skórę głowy. Nie jest to z pewnością delikatny specyfik.

Fakt, lekko zlikwidował świąd skóry głowy, nie zdarza mi się swędzenie już tak często jak kiedyś, ale jednak występuje czasami.

Z łupieżem również poradził sobie częściowo, tzn nadal on tam sobie siedzi, ale jest już lepiej niż było.

Jak pisałam wcześniej, podrażnił skórę głowy, więc nie zawsze chciałam go stosować przy każdym myciu, a myję włosy codziennie. Miałam cichą nadzieję również na zmniejszenie przetłuszczania, z tym sobie nie poradził, ale nie odejmuję gwiazdek akurat za to.

Skoro poradził sobie ze wszystkim częściowo, to ocena również jest "częściowa". :)

w porządku

Mój łupież wygląda tak, że mam dosłownie 3-4 małe plamki tzw. ogniska na "czubku" głowy i to tyle. Ogólnie nie przeszkadzały mi w niczym bo nie było widać tego na włosach ani na ubraniach tylko fryzjer, mama czy koleżanka która oglądała mi głowę uświadamiała mnie o tym. Jak pisałam wcześniej nic sobie z tego nie robiłam do momentu aż nie zaczęła mnie strasznie swędzieć głowa, swędziała zarówno przed myciem jak i po myciu, w ciągu dnia, ogólnie ciągle. Dlatego właśnie zainteresowałam się tym szamponem.
Już po pierwszym myciu świąd skóry zniknął i nie wraca do tej pory także chwała mu za to! Uwielbiam też zapach tego szamponu, wydajność, cena tez jest w porządku. Podoba mi się też to, że włosy i skóra głowy po myciu aż skrzypią, są tak oczyszczone jak po szamponie ziołowym albo nawet lepiej.
Daję 4 gwiazdki a nie 5 gdyż szampon mimo wszystko nie poradził sobie z moimi małymi ogniskami łupieżu. W takim razie nie mogę ręczyć za to jak szampon poradzi sobie w przypadku gdy ktoś miałby łupież na całej głowie.
Ale ogólnie polubiłam go za mocne oczyszczenie i odświeżenie skóry głowy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze