Seboradin, Jasne Włosy, Loition do włosów normalnych, jasnych, farbowanych na blond, siwych

Efekty:
Wzmocnienie cebulek włosów,
Zapobieganie wypadaniu włosów,
Włosy zregenerowane, nawilżone, odżywione i lśniące,
Wzmocnienie koloru jasnych włosów i utrzymanie ich blasku,
Działanie łagodzące.
Aktywne składniki: Nafta kosmetyczna, D-limonen, Olejek sosnowy,Azulen.
Stosowanie lotionu: Przed użyciem intensywnie wstrząsnąć, do uzyskania jednorodnej konsystencji. Nanieść na skórę głowy i włosy (suche lub wilgotne), wmasować i ułożyć fryzurę. Nie spłukiwać.
Do codziennego stosowania.
Unikalne cechy produktu: nie obciąża włosów, skuteczność kuracji potwierdziło 79% badanych, a 83% uznało, że ich włosy są zdrowsze*, charakterystyczny zapach preparatu pochodzi z naturalnych, aktywnie działających ekstraktów roślinnych. Zapach ulatnia się po wysuszeniu włosów.
Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosowanie łącznie z szamponem i balsamem Seboradin Jasne Włosy.

Nietrafiony zakup

Nasłuchałam się o lotionach do włosów, że niby takie dobre są. Dobrze odżywiają i nabłyszczają włosy. Dlatego kilka lat temu postanowiłam się zaopatrzyć w ten o to lotion. I niestety nic nie zauważyłam, żeby mi cokolwiek z włosami robił. Szkoda tylko wydawać na to pieniędzy. Ani nie nawilżał, ani nie odżywiał, nie nabłyszczał. A włosy się ciężko po nim rozczesywały.