Seboradin, Przeciw Wypadaniu Włosów, Balsam do włosów wypadających

Seboradin, Przeciw Wypadaniu Włosów, Balsam do włosów wypadających

Wskazania:
- okresowe i przewlekłe wypadanie i przerzedzanie się włosów,
- w leczeniu łysienia androgenowego, dla kobiet i mężczyzn.
Efekty:
- Zahamowanie wypadania i przerzedzania się włosów,
- Stymulowanie odrostu włosów
- Zwiększone zakotwiczenie cebulki włosa w skórze,
- Przyspieszenie wzrostu włosów.
Pierwsze widoczne już po 2 tygodniach. Wypadanie włosów wyraźnie się zmniejsza. Włosy są błyszczące, miękkie oraz rozczesywanie ich jest ułatwione. Balsam nie obciąża włosów.
Aktywne składniki: wyciąg z nasturcji, wyciąg z palmy sabałowej, wyciąg z arniki, wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z bluszcza, wyciąg z cytryny, wyciąg z nagietka, wyciąg z jasnoty, wyciąg z rozmarynu, wyciąg z karczocha, wyciąg z szałwii i olej arganowy.
Stosowanie balsamu: Nanieść na umyte włosy odpowiednio dobranym do skóry głowy szamponem SEBORADIN, rozprowadzić, wmasować we włosy. Spłukać po 3-5 min. Do codziennego stosowania.
Zaleca się stosowanie całej kuracji wraz z szamponem i maską Seboradin Przeciw Wypadaniu

Działa razem z szamponem

To moja druga kuracja Seboradinem (wcześniej stosowałam Niger) i jestem bardzo zadowolona. Minimalistyczne czytelne opakowania. Minus za aplikator-wciskacz niewygodny przy mokrych palcach. W przeciwieństwie do wersji Niger ten zapach jest bardzo przyjemny taki apteczno-ziołowy. Wygodnie się rozprowadza dzięki kremowej konsystencji. Dobrze spłukuje. Pozostawia skórę głowy odżywioną i dotlenioną. Włosy są śliskie i dobrze się rozczesują. A mam włosy przesuszone i zniszczone rozjaśnianiem więc jak na produkty apteczne działa super. Dobrze się rozczesują i są nawilżone i najważniejsze, wspólnie z szamponem ograniczają znacznie wypadanie!

Najlepszy

Stosuje balsamy Seboradin od około 2 lat i ten jest rewelacyjny!
+SKŁAD ❤️
+włosy się nie plączą
+zmniejsza wypadanie włosów
+włosy po nim pięknie lśnią
+nie obciąża
+wzmacnia cebulki
+stymuluje wzrost włosów
+dostępność
Z czystym sumieniem polecam, na moich suchych, niefarbowanych, lekko kręconych włosach sprawdził się najlepiej.

Fajny

W połączeniu z kosmetykami z tej serii balsam jest skuteczny. Jego sporą wadą jest kiepskie nawilżenie, za to daje efekt wygładzenia. Butelka również powinna być zmieniona na bardziej miękką lub po prostu dać do tego pompkę, bo jest bardzo kosmetyk jest bardzo nieporęczny.