Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kohl Pencil Eyliner (Kredka do oczu)

Kohl Pencil Eyliner (Kredka do oczu)

Max Factor Kohl Pencil Eyliner to szczególnie miękki ołówek, którym można delikatnie obrysować oczy, tak aby nie naruszyć cienkiego naskórka. Po roztarciu kreski uzyskuje się efekt podobny do cienia na powiece. Kredka podkreśla kształt oka, przez co oczy wydają się bardziej wyraziste.
Kredka do oczu Max Factor Kohl Pencil Eyliner dostępna jest w 7 odcieniach.

Cena: 22zł

Nie rozumiem fenomenu tej kredki

Kredkę w odcieniu 090 posiadam mniej więcej od roku. Na plus na pewno odcień, fakt,że bardzo wygodnie się ją aplikuje, nie migruje na dolną powiekę (choć w sumie ciężko to stwierdzić, gdyż kolor jest beżowy), mnie nie uczula, nie szczypie w oczy.
Nie jest to jednak super trwała kredka, która bez problemu wytrzyma przez większość dnia.
Dodatkowo fakt,że trzeba ją temperować i nie jest automatyczna.
Zdecydowanie bardziej sprawdzają się u mnie kredki automatyczne z Essence, które są dużo trwalsze, a jednocześnie dużo tańsze. Nie mają w swojej gamie jednak takiego koloru, więc całkiem możliwe,że kupię ją kiedyś ponownie (lecz ta starczy na długo).
Stosunek jakości do ceny moim zdaniem zdecydowanie przesadzony.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558656].usefull || 0 }}% pomocna.

090 natural glaze

Mam mieszane uczucia co do tej kredki. Z jednej strony efekt ktory osiągam dzięki niej jest dobry. Rozświetlone spojrzenie w kącikach oczu. Z drugiej strony odczuwam strach przed jej użyciem. Mowie serio. Podwyższa mi sie tętno gdy ja otwieram. Wszystko spowodowane jest tym, ze kredka niesamowicie szczypie mnie w oczy i doprowadza do łez. Wszystko wraca do normy po minucie, ale sporo makijażu zdąży juz mi spłynąć. Mysle ze kosmetyki do oczu powinny byc tymi najdelikatniejszym, w koncu operują w bardzo odpowiedzialnym i delikatnym miejscu. Nie zamierzam do niej nigdy wracać. Jasny cień potrafi zrobic to co ta kredka i nie podrażnić oczu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493116].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Bardzo dobra kredka. Posiadam odcień 090 Natural Glaze. Używam jej na linię wodną oka i jest bardzo trwała i ma piękny naturalny kolor. ładnie powiększa oko. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1463517].usefull || 0 }}% pomocna.
Cienie Smashbox

Genialna!

Posiadam kultowy jasny kolor Natural Glaze.

To jasny beż, lekko różowy. Idealny do podkreślania linii wodnej w makijażu nie pomniejszającym oczu jak czarne kredki. O kredce w tej właśnie wersji kolorystycznej napisano w internecie: na wizażu, blogach już chyba wszystko co tylko można było napisać. Na pewno odcień ten ma znaczącą przewagę nad zwykłą białą kredką, bo wygląda bardzo naturalnie, nie robi takiego kontrastu jak biel, sprawia, że oko wygląda na wypoczęte, wieeelkie i świetliste.
Jakość samej kredki również znakomita. Zużyłam ich już kilka w tym odcieniu, jest to mój must have, który koniecznie muszę mieć i planuję nawet zakup kolejnych kolorów.

+odcień natural glaze: super do makijażu dziennego i wieczorowego! Otwiera oko, powiększa, odświeża spojrzenie, rozjaśnia optycznie białko oka, sprawia, że oko jest wypoczęte, jasne i świetliste!
Kredka sama w sobie_
+twardość idealna-ani za miękka ani za twarda, rysuje się nią łatwo i przyjemnie.
+nadaje się idealnie na linię wodną-nie podrażnia oka, nie powoduje łzawienia czy efektu "mgły" na oku, kolor widoczny na linii wodnej
+trwała
+nie spływa, nie zbiera się w gluty w kąciku oka
+łatwo ją zastrugać

Bardzo dobra!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407491].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wara swojej ceny

Oceniam rowniez cielisty kolor 90 Natural Glaze.
Kupilam ja kilka lat temu za niemale pieniadze - jakies 23 albo nawet 25 zl w drogerii hebe. Miala sluzyc jak to cielista kredka do wykonczenia makijazu do pracy, aby rozswietlic spojrzenie.

:) + estetyczne i eleganckie opakowanie
:) + rownomiernie schodzi, nie ma sytuacji ze cala zjedzie np. do kacika oka albo rozmarze sie pod powieka

:( - jest prawie niewidoczna! Ile sie trzeba namachac, aby najpierw wysuszyc nia linie wodna na powiece a potem zeby zostal po niej niewielki slad
:( - utrzymuje sie moze 30 minut! skandal za taka cene!
:( - bardzo twarda - ciezko ja aplikowac

Nie umiem nic wiecej o niej napsiac poza tym, ze jest bezuzyteczna.
Oh, jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy kupilam cielista kredka za ulamej ceny Max Factor i nie moglam wyjsc z podziu, jak intensywny ma kolor i jak dlugo sie utrzymuje (mowie o kredce Essence)

Nie polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405106].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepsza

Mam kolor 90 natural glaze. Jest to najlepsza cielista kredka jakiej używałam, a miałam ich bardzo, bardzo dużo.
Przyjemnie się nakłada, nie jest twarda. Dobrze się utrzymuje na linii wodnej. Jest ultra wydajna, chyba nigdy się nie skończy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403911].usefull || 0 }}% pomocna.

090 mistrz!

Kredka w kolorze 090 #naturalglaze (świetny nude odcień bardzo naturalnke wyglądający na linii wodnej) skradła moje oko .
Plusy:
super wydajna
długo sie utrzymuje na linii wodnej
otwiera oko
jest miękka
dostępność
Jedynym jak dla mnie minusem może być cena bo jest to ok. 30 zł, ale na promocji np. -49% wychodzi bardzo korzystnie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390551].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna - numerek 090

Dłuuugo się trzyma na mojej linii wodnej, a to bardzo w niej cenie. Ma bardzo ładny odcień i wygląda naturalnie. Upolowana na przecenach w Rossmannie za 15 zł! :) "Dobry deal" :P

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379336].usefull || 0 }}% pomocna.

Kredka do zadań specjalnych

Szukając dobrej, trwałej kredki, która nie spłynie mi z powieki tak jak większość kredek, z którymi miałam styczność, trafiłam na czarną wersję tej. Postanowiłam wypróbować ją, jako że używam tuszu Max Factor i trzyma się idealnie. Nie zawiodłam się.
+ kredka nie spływa, nie rozmazuje się
+ jest idealnej twardości i łatwo się rozprowadza
+ odcień głębokiej czerni
+ dobrze wytrzymuje złe warunki atmosferyczne
- cena dość wysoka
- nie wytrzymuje u mnie całego dnia, ale na to nie liczę w żadnym wypadku, schodzi stopniowo, bez rozmazywania się
- nie trzeba trzeć przy demakijażu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299296].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Mam kredkę w kolorze 090 Natural gaze, czyli jasno-cielistym. Aplikuje ja oczywiście na linię wodną. Oko od razu wygląda na większe, a twarz na jaśniejszą i bardziej wypoczętą :)

+ kredka jest miękka, ale bez przesady - nie trzeba szorować nią po oku, ale nie wygina się na wszystkie strony,
+ długo się utrzymuje - szacuję, że ok. 4-5h. Linia wodna to specyficzne miejsce, raczej nic nie utrzyma się tam cały dzień nietknięte ;)
+ dostępność,
+ wydajność,
+ odcień - nie jest za biała ani za ciemna,
+ oczy nie szczypią po aplikacji.

Minusów nie zauważyłam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1298806].usefull || 0 }}% pomocna.