Eveline, Big Volume Explosion Mascara (Tusz do rzęs)

Eveline, Big Volume Explosion Mascara (Tusz do rzęs)

Nowa, innowacyjna szczoteczka do zadań specjalnych Big Brush idealnie pokrywa grubą warstwą tuszu każdą rzęsę, zapewniając spektakularny efekt i wyjątkowe podkreślenie spojrzenia.
20 rzędów elastycznych włosków ułożonych w różnych kierunkach ułatwia nałożenie tuszu i skrupulatne rozdzielenie, każda rzęsa zostaje idealnie pokryta warstwą głębokiej czerni, bez sklejania i bez grudek,
Zaawansowane składniki aktywne zapobiegające wypadaniu i łamaniu rzęs.
Doskonale wzmacnia, odżywia i kondycjonuje rzęsy. Mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają ich wypadaniu i łamaniu się.
D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy.
Najcenniejsze składniki z oleju jojoba, bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy. Wyjątkowo delikatny dla oczu nie powoduje podrażnień.

mineralna
Szczoteczka
grzebyk

Opis Produktu:

Ojj był czas że ten tusz był moim ulubieńcem.Nadal bardzo go lubie ale też lubie testowa nowości. Tusz ten ma ładny intensywny czarny kolor. Szczoteczka tuszu jest silikonowa i całkiem spora w związku z czym przy krótkich rzęsach moze byc ten tusz trochę uciążliwy :)

Raczej slaby

Wygląda naturalnie, rzęsy są ładnie podkreślone tylko wtedy gdy nałóż go odrobinę Używam go w lecie do lekkiego makijażu nakładam go mało, przy większej ilości robi mi grudki co za tym idzie - po 2-3 godz mam już czarne kropki po okiem (mocno się kruszy) . Przy większej ilości wygląda na prawdę źle i bardzo obciąża rzęsy
Cena do jakosci raczej za wysoka..

Raczej go już nie kupię...

Bardzo lubię markę Eveline. Dlatego skusiłam się i kupiłam mascare. Niestety zawiodłam się. Moje rzęsy wyglądały źle. Byly sklejone A na końcu rzęs mascary zostawiala grudki. Musiałam je ściągać paznokcie m. A nie na to liczyłam. .. kolor ok, bardzo fajny rzęsy są mega.czarne Ale nic poza tym.

Tani i dobry

Tusz fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy przy tym ich nie sklejając. Niestety osypuje się pod koniec dnia i dosyć ciężko go zmyć, gdyż trzeba mocno pocierać rzęsy. Jednakże uważam, że jest to dobry i tani produkt, który warto przetestować na sobie.

Dla mnie bomba

Tusz kupiłam za 12,90 w drogerii sekret urody. Na swoje jasne i krótkie rzęsy kobieta zaproponowała zakup właśnie tego tuszu... no i powiem szczerze że jak dla mnie zakup trafny... moje rzęsy wkońcu wyglądają ładnie.
Nie jest trwały i po kilku godzinach się trochę rozmazuje ale bardzo fajnie rozdziela i wydłuża.

Tusz kupiłam na promocji w drogerii Hebe. Ładnie rozczesuje i pogrubia oraz wydłuża rzęsy - niemal identycznie jak przy o wiele droższych egzemplarzach. Na początku używania jest nieco zbyt rzadki ale z czasem to mija i aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Nie kruszył się i nie podrażniał oczu.

Nie zawodzi

Mimo , iż moje rzęsy nie przepadają za silikonowymi szczoteczkami , ta spełnia swoja rolę znakomicie. Tusz podkreśla ładnie rzęsy , nie skleja ich . Jest w miarę trwały .

Skleja rzęsy

Tusz na pierwszy rzut oka wudaje się ok. Wydłuża i pogrubia rzęsy. Ładne opakowanie. Gruba szczotka. Cena tez ok. Ale tusz niestety skleja rzęsy i ciężko jest je rozdzielić. Mało trwały. Przez to moja ocena niższa.

Fajnie wydłuża

Tusz do rzęs od eveline nie jest cudem świata, natomiast bardzo fajnie wydłuża moje rzęsy. Niestety nie jest za bardzo trwały, co stanowi duży minus. Bardzo łatwo się go zmywa, nie trzeba "szorować" rzęs by go zetrzeć. Szczoteczka jest fajna, ale u mnie nie nadaje się do pomalowania dolnych rzęs.

średni

Tusz do rzęs, który nie daje jakiegoś spektakularnego efektu. Jedyne co to trochę wydłuża rzęsy. Ma dużą szczoteczkę i pierwszy raz w życiu tak bardzo ubrudziłam powiekę przy malowaniu rzęs. Nie ukrywam, że bardzo lubię takie duże szczoteczki, ale tą wyjątkowo trudno mi się było nie ubrudzić. Kupiłam go na promocji -49%, ale wiem, że w regularnej cenie nie skusiłabym się na niego. Opakowanie jest bardzo ładne, a napisy nie ścierają się za szybko. Jeśli chodzi o konsystencję to jak każdy tusz na początku jest za rzadki, ale z czasem konsystencja staje się idealna. Nie jest też jakoś super trwały, ale nie zaliczam go do najgorszych tuszów jakie miałam. Trzyma się nieźle i nie osypuje się aż tak.

Tak

Mam cienkie i krótkie rzęsy. Ta mascara robi z nimi coś pięknego! Wydłuża i pogrubia, bez efektu sklejania rzęs czego bardzo nie lubię. Do tego ładne opakowanie oraz super cena(kilkanaście złotych). Polecam wypróbować każdemu ;)

Mieszane uczucia

Tusz spisuje się do użytku codziennego. Na początku używania byłam pod wrażeń, nie sądziłam że taki tani tusz może się sprawdzić. Lubiłam go używać, rzęsy wyglądały ładnie, były rozdzielone. Jednak dość szybko tusz zmienił swoje działanie. Ciężko pomalować rzęsy by nie uzyskać efektu sklejenia rzęs. Tusz może nas zawieźć kiedy będziemy oczekiwać idealnego efektu, z tego powodu moje zachwyty opadły.