Isana, Professional, Repair Nutrition, Spulung (Odżywka do włosów)

Isana, Professional, Repair Nutrition, Spulung (Odżywka do włosów)

Odżywka Isana Professional Repair nutrition jest przeznaczona do włosów mocno zniszczonych, zmęczonych i słabych. Odżywka odbudowująca zawiera kompleks odżywczo-regenerujący, dzięki któremu działa bardzo silnie i dogłębnie przenika aż do włókien włosowych. Odżywka nawilża włosy i wzmacnia ich strukturę, jednocześnie ich nie obciążając. Pielęgnuje, wygładza i regeneruje uszkodzone powłoczki włosów. W efekcie zwiększa się połysk włosów i ich naturalna witalność. Formuła odżywczo-pielęgnacyjna do włosów mocno uszkodzonych i łamliwych: pielęgnuje odżywczo i odbudowująco; zawiera ekstrakt z ziaren owsa czarnego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania latającym włosom. Potrójny efekt formuły: zwiększa wytrzymałość włosów; wzmacnia włosy i zapewnia im zrównoważony poziom wilgotności.

Bardzo dobra maska o przepięknym zapachu

Ma w sobie coś szlachetnego, czego próżno szukać nawet wśród kosmetyków droższych marek. Pięknie pachnie, jak chyba wszystkie maski Isany. Dociąża włosy, nie powodując oklapnięcia (używam od nasady włosów), jest wydajna, łatwo się spłukuje, a zapach utrzymuje się na włosach do następnego dnia.

bardzo dobra

włosy odżywione, gładkie, miękkie, dobrze się rozczesują.
ideał. za tą cenę jedna z lepszych.
super super super.
polecam do włosów cienkich i zniszczonych.

całkiem niezła

Za taką cenę (zapłaciłam ok. 6zł) jest rewelacyjna.
Plusy:
- nie obciąża włosów
- wygładza i nawilża
- ładnie pachnie
- ma dobrą konsystencję

Minusy:
- nie starczy na zbyt długo
- włosy bardziej się przetłuszczają

wow

Kupiłam odżywkę przez przypadek - potrzebowałam na szybko jakiejkolwiek taniej odżywki, więc sięgnęłam po ten produkt który akurat był na promocji. Bardzo pozytywne wrażenia! nie spodziewałam się tak dobrych efektów po tym produkcie: włosy są błyszczące, miękkie, dociążone, wyglądają naprawdę zdrowo i ładnie

Dość dobry produkt

Myślę, że jest to bardzo dobra odżywka, ale stosowana przy każdym myciu na całe włosy jednak je obciąża i sprawia, że szybciej się natłuszczają. Głównie stosowałam ją od połowy włosów w dół, aby za bardzo się nie przetłuszczały. Jak najbardziej pielęgnuje włosy. Sprawia, że są delikatne i miękkie w dotyku. Po samym ich wyglądzie można zauważyć już zmianę. Ogromnym plusem dla mnie jest to, że nie zawiera silikonów. Produkt faktycznie ułatwia rozczesywanie włosów co po nie których szamponach jest dość trudne.

Uwielbiam

Krótko:
- wygładza
- nawilża
- odżywia
- ładnie pachnie
- nie obciąża
- cena ok

Jest to jedna z dwóch odżywek, których używam niezmiennie od kilku lat i dalej jestem zadowolona!

zbyt ciężka

Używam jej od ponad pół roku i wciąż nie mogę jej skończyć.
Nie jest to produkt moich marzeń przy włosach o porowatości między średnią a wysoką, raz się puszących raz kręcących a czasem wszystko na raz.
Isana ponoć produkuje niezłe odżywki, ta jest pierwszą po którą sięgnęłam i z jednej strony jest w niej coś co mnie przyciąga i mam ochotę jej używać a z drugiej strony dzień po użyciu przeklinam że znowu się dałam nabrać :)
Zaraz po umyciu włosy są wygładzone, lśniące i podatne na rozczesywanie i co najważniejsze miękkie! Jednak następnego dnia wyglądają jak kluchy, do tego od razu zaczynają się przetłuszczać (nakładam odżywkę od połowy długości - przy moich długich 70 cm włosach jest to około 25 cm od nasady). Próbowałam w kombinacjach z około 10 szamponami i zawsze to samo.
To niestety ją spisuje ją na straty i następnym razem spróbuję, któregoś innego wariantu z Isany

Dobra

Plusy:
W działaniu przpomina dżywkę 3 minutową L'Oreala.
- ładnie nawilża
- wygładza włosy
- działa szybko wystarczy kilka minut
- cena
- konsystencja
- dostępność

Wygładzenie mniejsze niż w przypadku L'Oreala, dlatego 4 gwiazdki.

Nie dla mnie

Odżywka ma dość wysokie oceny na KWC, niestety szkoda że na moich włosach nie zadziałała aż tak dobrze. Nie miałam dobrych doświadczeń z odżywkami bez silikonów, które najwyraźniej moje włosy potrzebują. Odżywka to jasnożółty krem, nie spływa z włosów, zapach ma dziwną nutę, ale niezbyt wyczuwalną. Spłukuje się bezproblemowo. Niestety, po myciu moje mokre włosy są jakby szorstkie, mało przyjemne w dotyku. Rozczesać na mokro się nie dają, dopiero na sucho. Na włosach można zauważyć odżywienie i nawilżenie, ale niestety - są obciążone, szorstkie i ciężko się z nimi pracuje.
Jest bardzo tania i dostępna, więc ja polecam dla każdego kogo włosy nie lubią się z silikonami, tak jak w innych recenzjach takie włosypowinny dobrze ją przyjąć.

Jedna z lepszych odżywek jakich używałam

Mam włosy długie, za łopatki, niskoporowate, dość zdrowe, jednak farbowane i regularnie suszone, dlatego potrzebują konkretnego nawilżenia.

Po porzuceniu słabiutkiej odżywki z Kallosa, która nie sprawdziła mi się zupełnie, postawiłam właśnie na Isanę i była to dobra decyzja. Włosy naprawdę odżyły, były dociążone, ale nie obciążone, w dużym stopniu przestały się elektryzować, przy tym całkiem ładnie się układały. Odżywka jest naprawdę wydajna, wystarczyła mi na zaskakująco długi czas. Jedyne co mnie w niej irytowało to dziwny zapach.

Co prawda nie uzyskałam dzięki niej efektu wow, ale zakładam, że od tego są maski. Produkt w fajnej cenie, naprawdę godny polecenia.

Niezgodnie z przeznaczeniem

Nie używam jej zgodnie z przeznaczeniem. Jako odżywka niczym mnie nie zachwyciła, ot 2,5 dla przeciętniaka.
Ale pewnego dnia w trakcie golenia skończył mi się żel. I odzywka poszła w ruch. I gdyby jej kategoryzacja była inna dała bym jej 5 gwiazdek i tytuł KWC, żele pianki kremy wszystko do golenia poszło w odstawkę. Kocham ją.

Używam tego produktu od: dwa miesiace
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo przyjemny produkt

Mam bardzo długie włosy, więc najbardziej ekonimicznie wychodzi mi kupowanie litrowych opakowań. Jednak przed podróżą musiałam kupić coś mniejszego i padło na tę odżywkę. Była to bardzo dobra decyzja.

Nie sądzę, aby odżywka jakoś mocno regenrowała czy odżywiała włosy jednak po umyciu efekt jest bardzo pozytywny. Co tu dużo mówić, włosy są gładkie, miękkie, nie puszą się, błyszczą, są bardzo przyjemne w dotyku. Nie zauważyłam nadmiernego przeciążenia czy przetłuszczania włosów.

Doceniam też, że produkt nie zawiera ani SLS ani silikonów, a takich produktów na rynku nie jest z kolei aż tak wiele. Opakowanie jest wygodne. Odżywka ma dobrą konsystencje, która nie spada z włosów. Niestety przy moich włosach do pasa nie jest to zbytnio ekonomiczny produkt, jednak kupuję go co jakiś czas dla wspaniałych efektów.

Ilość zużytych opakowań: kilka