Isana, Professional, Repair Nutrition, Shampoo (Szampon odbudowujący do włosów zniszczonych)

Szampon Isana Professional Repair Nutrition jest przeznaczony do włosów mocno zniszczonych, zmęczonych i słabych. Szampon odbudowujący zawiera kompleks odżywczo-regenerujący, dzięki któremu działa bardzo silnie i dogłębnie przenika aż do włókien włosowych. Szampon nawilża włosy i wzmacnia ich naturalną strukturę, jednocześnie ich nie obciążając. Łagodnie oczyszcza i wygładza uszkodzone powłoczki włosów. W efekcie zwiększa się połysk włosów i ich naturalną witalność. Szampon odżywczy i odbudowujący; zawiera wartościowy ekstrakt z ziaren owsa czarnego i prowitaminę B5; wykorzystuje technologię jonową dla zapobiegania "latającym włosom". Potrójny efekt formuły: zwiększa wytrzymałość włosów; wzmacnia włosy i zapewnia im zrównoważony poziom wilgotności.

Obciąża włosy

Jedyny plus tego produktu to jego opakowanie - poręczna tubka. W przypadku moich włosów zupełnie się nie sprawdził. Już po wysuszeniu włosy były obciążone i zdecydowanie dużo szybciej się przetłuszczały. Zapach tego szamponu także nie przypadł mi do gustu. Włosy nie uległy regeneracji, ale na to oczywiście nie liczyłam.

okejka

ten ziomek jest całkiem w porządku, czego nie mogę powiedzieć o jego oleistym koledze.

niczym mnie nie zachwycił, ale też w niczym mi krzywdy nie zrobił, a to szamponom zdarza się często.

Średniak, nie dla mnie

Szampon kupiłam, żeby zregenerować włosy i lekko je dociążyć. Mam bardzo suche włosy od połowy do końcówek. Zniszczone rozjaśnianiem i prostowaniem.

Po umyciu:
+ włosy bardzo dobrze się rozczesują
+ szampon bardzo intensywnie się pieni i ładnie pachnie

I to byłoby na tyle. Minusy:
- włosy po 1 dniu już się tłuszczą
- przy odrobinie wilgoci skręcają się i puszą
- okropny ŁUPIEŻ, po kilku myciach. Miałam nadzieję, że to nie ten szampon, ale jednak z każdym stosowaniem było tylko gorzej

Nie jest to szampon dla włosów takich jak moje: cienkie, słabe i suche.
Włosy wcale nie są ładniejsze, gładsze, zregenerowane.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Moje włosy mówią NIE

Określanie tego szamponu mianem "Repair Nutrition" jest według mnie trochę na wyrost. Nie oszukujmy się - żaden drogeryjny szampon nie sprawi, że nasze włosy z dnia na dzień staną się lśniące i puszyste jak z reklamy. Niezależnie jednak od tego, co używamy - fajnie jest kiedy dany produkt spełnia swoje działanie.

Przyznaję, bardzo zawiodłam się na tym szamponie - zwłaszcza, że dotychczas korzystałam z innych produktów z tej samej serii i byłam z ich działania bardzo zadowolona. Niestety, ale tutaj nastąpiła wielka pomyłka - cóż, jak widać nie polubimy się.

Mam długie, lekko falowane włosy, które są podatne na działanie temperatury - kiedy tylko złapią odrobinę wilgoci mam grzywę w stylu Farrah Fawcett z "Aniołków Charliego" i nie, nie jest powód do dumy. Ostatnio zaś zafundowałam sobie rozjaśnianie końcówek i moje włosy bardzo odczuły tą zmianę. Szukałam szamponu, który pomoże mi wzmocnić, ujarzmić. Myślałam, że tak stanie się za sprawą tej Isany, ale się zawiodłam.

Moje włosy po umyciu szamponem bardzo się puszą i są szorstkie, nieprzyjemne w dotyku. Końcówki wydają się być bardziej przesuszone niż były, a dodatkowo są bardzo poplątane - warto odnotować, że nie zauważyłam niczego takiego w trakcie korzystania z innych produktów z tej serii.

Do plusów należy zaliczyć jednak, że szampon ma dobrą konsystencję - łatwo się rozprowadza i jest bardzo wydajny. Dobrze oczyszcza skórę głowy i nie powoduje jej podrażnienia. Nie zmienia to jednak faktu, że jego zalety przysłaniane są dość poważnymi wadami...

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Bardzo dobry produkt

PLUSY:
Szampon kupiłam z czystej ciekawości i nie zawiodłam się. Włosy są po nim miękkie, puszyste, lśniące i ładnie się układają. Produkt nie podrażnia skóry głowy i nie powoduje łupieżu. Można znaleźć go w Rossmanie i kupić po przystępnej cenie. Buteleczka cieszy oczy, ładnie wygląda na wannie i mimo tego, że ma formę tuby, to produkt nie wylewa się na wieczko.

MINUSY:
Konsystencja jest żelowa, dlatego trzeba nałożyć go więcej, aby uzyskać pianę, przez co wydajność jest słaba. Używałam go przez ok. 1,5 miesiąca, z tygodniową przerwą, a właśnie się skończył.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca (z przerwą)

w porzadku

Kupilam razem z ta mala odzywka, bo byly w promocji a akurat potrzebowalam szmaponu. Nie wiem, czy akurat on sie nadaje do zniszczonych wlosow, bo przede mna uzyla go moja mama, ktora ma farbowane wlosy i powiedziala, ze jest okropny :-) nie mogla po nim rozczesac wlosow, a jak sie juz z tym uporala to miala siano. Ja mam wlosy geste, zdrowe, tylko rozjasniane koncowki i szampon spelnil swoje zadanie. Bardzo dobrze umyl wlosy, dobrze sie pieni, pieknie pachnie, bez problemu sie splukuje, jest w tubce przez co malo miesja zajmuje. Nie obciaza wlosow. Po wysuszeniu sa sypkie i nie elektryzuja sie. Nie powosuje lupiezu. Porzadny produkt. Jak go skoncze i nie wpadnie mi nic innego w oko to moze kupie go jeszcze raz.