Garnier, Deodorant, NEO, Soft Cotton (Intensywny antyperspirant)

Garnier, Deodorant, NEO, Soft Cotton (Intensywny antyperspirant)

Antyperspirant w suchym kremie marki Garniera dla intensywnej 48 godzinnej* ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Lekki zapach o bawełnianej świeżości.

ochronne
<50ml

Porażka

Dla mnie ten produkt niestety ale okazał się absolutną porażką. Jedynym jego plusem jest to, że ładnie wygląda - szata graficzna/design - ale nie to jest ważne przy kosmetykach. a już na pewno nie przy antyperspirantach.
Niewidoczny suchy krem okazał się dla mnie:
- wcale nie suchy a lepiący się i rolujący pod pachami nawet jak dawałam małą ilość produktu,
- nie spełniający swojej roli - po godzinie byłam spocona a praktycznie nic nie robiłam ( gdybym poszła na siłownie to byłaby masakra i wstyd),
- brudzący ubrania na biało (i to potrafi robić intensywnie...).
Niestety ale tyle w temacie.

Kiepski

Jak dla mnie nic specjalnego. Kupiłam suszona tym że to nowość. U mnie kompletnie się nie sprawdził i dodatkowo brudzil ubrania. Dezodorant również się rolowal po jakims czasie i brzydko to wyglądało. Pomysł fajny i opakowanie też ale jak dla mnie nie.

Fajny produkt :)

Kupiłam go w Rossmannie dość dawno temu i muszę przyznać, że był jednym z lepszych antyperspirantów, których używałam. Bardzo fajny zapach a przy tym delikatny dla skóry - nie podrażniał także używałam go także po goleniu. Fajna, kremowa konsystencja i dobra ochrona przed potem. Ładne opakowanie. Jedyny problem to to, że nie można do końca go zużyć - ciężko wyciska się przy końcówce buteleczki.

Szkoda że nie zadziałał.

Wszystko niby fajnie- nie no nie fajnie bo to wkońcu antyperspirant a zapach jaki wydobywał się po dwóch godzinach był okropny. Opakowanie fajne. Zapach uroczy. Cena też jest dobra. Co z tego jak nie chroni przed potem. Szkoda bardzo.

Eksperyment zakończony niepowodzeniem

Pierwszy raz miałam do czynienia z antyperpirantem w kremie, ale skuszona promocją postanowiłam wypróbować ten produkt. Niestety mimo ładnego zapachu, okazał się on u mnie nieskuteczny, a pod koniec tubki aplikacja antyperspirantu była męczarnią.

Nie chroni...

Dezodorant niestety nie uchronił mnie przed potem, nawet przy uzywaniu w domu i braku sportu. Opakowanie, zapach i przyjemność używania są dobre, ale formuła musi być zmieniona.

Rewelacja!

Bardzo dobry. Nie podrażnia skóry po depilacji i bardzo skutecznie redukuje pocenie się. Delikatnie nawilża a przy tym bardzo szybko się wchłania i nie zostawia żadnych śladów na ubraniach. Bardzo dobry w połączeniu z dezodorantami garnier neo dry mist. Polecam!

Nowa formuła mnie zaciekawiła i postanowiłam sięgnąć własnie po ten produkt. Po pierwsze zapach, nie jest uderzający, raczej stonowany, dla mnie na plus. Sama formuła bardzo przyjemna. Skóra długo pozostaje świeża. Z pewnością kupię jeszcze jedno opakowanie.

Super produkt

Długo przymierzałam się do kupienia tego antyperspirantu, ponieważ chciałam najpier zużyć 2 produkty innych firm, których używałam na zmianę. Żałuję, że zdecydowałam się na zakup dopiero teraz, ponieważ produkt jest rewelacyjny. Przede wszystkim ładnie pachnie, nie brudzi ubrań, nie pozostawia smug i co najważniejsze naprawdę działa. Przez cały dzień daje efekt uczucia czystości. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Na pewno wypróbuję inne antyperspiranty z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Na zimową porę

Kupiłam ten antyperspirant zaciekawioną głównie jego formułą - suchy krem. Po dosyć intensywnej kampanii reklamowej Garniera, skusiłam się na ten oto kosmetyk - była wtedy połowa lata.

Antyperspirant umieszczony jest w miękkiej tubie z zakrętką z dziurkami, która jednocześnie jest dozownikiem. Aby otrzymać dawkę kremu, wystarczy delikatnie nacisnąć tubę. W przeciwieństwie do wielu Wizażanek, nie mam problemu w utrzymaniu zakrętki w czystości &#8211; jeżeli wyciśnie mi się za dużo, po prostu wycieram resztki z nakrętki chusteczką i po sprawie. Problemem może być jedynie wydobywanie resztek produktu, gdy ten nieubłaganie zmierza ku końcowi. Można bawić się i wykonywać cuda na kiju z tubką, jak w przypadku tubki z pastą do zębów, lecz jest to, nie dość, że irytujące, to jeszcze mało skuteczne. Można tubkę przeciąć i wygrzebywać pozostałości paluchem, ale po co? Ja się nie cackałam, po prostu wyrzuciłam. Konsystencja to faktycznie biały krem o bardzo przyjemnym świeżym zapachu. Woń, choć delikatna, utrzymuje się cały dzień, ale nie jest natarczywa. Krem, niby suchy, ale trzeba odczekać chwilę przed założeniem ubrań &#8211; w przeciwnym razie piękna biała krecha na bluzce murowana. Gdy dezodorant wsiąknie w skórę, pozostawia ją niesamowicie gładką i wręcz wypielęgnowaną (cokolwiek miałoby to oznaczać).

Jak wspomniałam na samym początku, kosmetyk kupiłam latem, jednak niespecjalnie spełnił on swoją funkcję podczas upałów. Już po kilku godzinach miałam chęć powtórnej aplikacji. Położyłam więc go grzecznie w szufladzie, gdzie poczekał do jesieni, bo, jak się okazało, dopiero wtedy mogłam w pełni docenić jego działanie &#8211; przez cały dzień antyperspirant chronił mnie przed potem i brzydkim zapachem, nie miałam poczucia dyskomfortu czy braku świeżości.

Kosmetyk nie podrażnia skóry pod pachami, nawet po depilacji, czy to woskiem, czy po zwykłej golarce. Nie obsusza skóry, choć nie ryzykowałabym stwierdzeniem, że nawilżał. Na pewno wygładza, jak to określiła jedna recenzentka przede mną &#8211; pozostawia skórę jedwabistą. Walory pielęgnacyjne jak najbardziej na plus.

NEO początkowo przypomina mi klasyczny antyperspirant z Dove, z tą różnicą, że NEO jednak działa. W ogólnym rozrachunku jestem z niego zadowolona, choć nie wiem czy kupię go ponownie. Jeżeli się na to zdecyduję to na pewno w zimne pory roku, na upały nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dobry ale nie najlepszy

Lubię antyperspiranty Garniera dla mnie to idealne połączenie skuteczności i ceny.
Antyperspirant w kremie ma kilka wad i zalet:
- czasem zostawia białe ślady (jak za dużo go użyję)
- pacha poci się bardziej niż po mineralnym garnierze w kulce (ale i tak mniej niż jakikolwiek inny antyperspirant)

+ogromny plus za brak podrażnień, łagodzenie i nawilżenie skóry pod pachami. Pachy golę codziennie i po raz pierwszy od zawsze skóra tam się nie łuszczy, nie ma krostek, podrażnienia czy pieczenia/swędzenia

+mimo że czasem pacha się poci nie czuć brzydkiego zapachu

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Rozczarowanie

Zachęcona reklamą w telewizji pomyślałam, że będzie to ten czas kiedy w końcu spróbuję innego antyperspirantu bo od lat wierna jestem Nivea :)
Zakupiłam na przecenie i na próbę posmarowałam się następnego dnia. Spędziłam ten dzień w domu więc nie miałam czym się zmęczyć itp. poczułam, że czuję się nieświeżo, zbagatelizowałam to i postanowiłam dać mu szansę następnego dnia. Kolejny dzień nie przyniósł niestety zmiany, ale czułam wyraźnie, że po 3 godzinach nieprzyjemnie pachnę... Oprócz tego krem pobrudził mi ubranie... Zawiodłam się i z podkulonym ogonem wracam wiernie do Nivea :)

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno