Garnier, Deodorant, NEO, Soft Cotton (Intensywny antyperspirant)

Garnier, Deodorant, NEO, Soft Cotton (Intensywny antyperspirant)

Antyperspirant w suchym kremie marki Garniera dla intensywnej 48 godzinnej* ochrony i regeneracji skóry pod pachami. Połączenie skuteczności antyperspirantu i pielęgnacji skóry, dzięki zawartości 80% składników pielęgnacyjnych. Wchłania się natychmiastowo, niewidoczny na skórze i ubraniach. Lekki zapach o bawełnianej świeżości.

ochronne
<50ml

Szkoda że nie zadziałał.

Wszystko niby fajnie- nie no nie fajnie bo to wkońcu antyperspirant a zapach jaki wydobywał się po dwóch godzinach był okropny. Opakowanie fajne. Zapach uroczy. Cena też jest dobra. Co z tego jak nie chroni przed potem. Szkoda bardzo.

Eksperyment zakończony niepowodzeniem

Pierwszy raz miałam do czynienia z antyperpirantem w kremie, ale skuszona promocją postanowiłam wypróbować ten produkt. Niestety mimo ładnego zapachu, okazał się on u mnie nieskuteczny, a pod koniec tubki aplikacja antyperspirantu była męczarnią.

Nie chroni...

Dezodorant niestety nie uchronił mnie przed potem, nawet przy uzywaniu w domu i braku sportu. Opakowanie, zapach i przyjemność używania są dobre, ale formuła musi być zmieniona.

Rewelacja!

Bardzo dobry. Nie podrażnia skóry po depilacji i bardzo skutecznie redukuje pocenie się. Delikatnie nawilża a przy tym bardzo szybko się wchłania i nie zostawia żadnych śladów na ubraniach. Bardzo dobry w połączeniu z dezodorantami garnier neo dry mist. Polecam!

Nowa formuła mnie zaciekawiła i postanowiłam sięgnąć własnie po ten produkt. Po pierwsze zapach, nie jest uderzający, raczej stonowany, dla mnie na plus. Sama formuła bardzo przyjemna. Skóra długo pozostaje świeża. Z pewnością kupię jeszcze jedno opakowanie.

Super produkt

Długo przymierzałam się do kupienia tego antyperspirantu, ponieważ chciałam najpier zużyć 2 produkty innych firm, których używałam na zmianę. Żałuję, że zdecydowałam się na zakup dopiero teraz, ponieważ produkt jest rewelacyjny. Przede wszystkim ładnie pachnie, nie brudzi ubrań, nie pozostawia smug i co najważniejsze naprawdę działa. Przez cały dzień daje efekt uczucia czystości. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Na pewno wypróbuję inne antyperspiranty z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania

Na zimową porę

Kupiłam ten antyperspirant zaciekawioną głównie jego formułą - suchy krem. Po dosyć intensywnej kampanii reklamowej Garniera, skusiłam się na ten oto kosmetyk - była wtedy połowa lata.

Antyperspirant umieszczony jest w miękkiej tubie z zakrętką z dziurkami, która jednocześnie jest dozownikiem. Aby otrzymać dawkę kremu, wystarczy delikatnie nacisnąć tubę. W przeciwieństwie do wielu Wizażanek, nie mam problemu w utrzymaniu zakrętki w czystości &#8211; jeżeli wyciśnie mi się za dużo, po prostu wycieram resztki z nakrętki chusteczką i po sprawie. Problemem może być jedynie wydobywanie resztek produktu, gdy ten nieubłaganie zmierza ku końcowi. Można bawić się i wykonywać cuda na kiju z tubką, jak w przypadku tubki z pastą do zębów, lecz jest to, nie dość, że irytujące, to jeszcze mało skuteczne. Można tubkę przeciąć i wygrzebywać pozostałości paluchem, ale po co? Ja się nie cackałam, po prostu wyrzuciłam. Konsystencja to faktycznie biały krem o bardzo przyjemnym świeżym zapachu. Woń, choć delikatna, utrzymuje się cały dzień, ale nie jest natarczywa. Krem, niby suchy, ale trzeba odczekać chwilę przed założeniem ubrań &#8211; w przeciwnym razie piękna biała krecha na bluzce murowana. Gdy dezodorant wsiąknie w skórę, pozostawia ją niesamowicie gładką i wręcz wypielęgnowaną (cokolwiek miałoby to oznaczać).

Jak wspomniałam na samym początku, kosmetyk kupiłam latem, jednak niespecjalnie spełnił on swoją funkcję podczas upałów. Już po kilku godzinach miałam chęć powtórnej aplikacji. Położyłam więc go grzecznie w szufladzie, gdzie poczekał do jesieni, bo, jak się okazało, dopiero wtedy mogłam w pełni docenić jego działanie &#8211; przez cały dzień antyperspirant chronił mnie przed potem i brzydkim zapachem, nie miałam poczucia dyskomfortu czy braku świeżości.

Kosmetyk nie podrażnia skóry pod pachami, nawet po depilacji, czy to woskiem, czy po zwykłej golarce. Nie obsusza skóry, choć nie ryzykowałabym stwierdzeniem, że nawilżał. Na pewno wygładza, jak to określiła jedna recenzentka przede mną &#8211; pozostawia skórę jedwabistą. Walory pielęgnacyjne jak najbardziej na plus.

NEO początkowo przypomina mi klasyczny antyperspirant z Dove, z tą różnicą, że NEO jednak działa. W ogólnym rozrachunku jestem z niego zadowolona, choć nie wiem czy kupię go ponownie. Jeżeli się na to zdecyduję to na pewno w zimne pory roku, na upały nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

dobry ale nie najlepszy

Lubię antyperspiranty Garniera dla mnie to idealne połączenie skuteczności i ceny.
Antyperspirant w kremie ma kilka wad i zalet:
- czasem zostawia białe ślady (jak za dużo go użyję)
- pacha poci się bardziej niż po mineralnym garnierze w kulce (ale i tak mniej niż jakikolwiek inny antyperspirant)

+ogromny plus za brak podrażnień, łagodzenie i nawilżenie skóry pod pachami. Pachy golę codziennie i po raz pierwszy od zawsze skóra tam się nie łuszczy, nie ma krostek, podrażnienia czy pieczenia/swędzenia

+mimo że czasem pacha się poci nie czuć brzydkiego zapachu

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Rozczarowanie

Zachęcona reklamą w telewizji pomyślałam, że będzie to ten czas kiedy w końcu spróbuję innego antyperspirantu bo od lat wierna jestem Nivea :)
Zakupiłam na przecenie i na próbę posmarowałam się następnego dnia. Spędziłam ten dzień w domu więc nie miałam czym się zmęczyć itp. poczułam, że czuję się nieświeżo, zbagatelizowałam to i postanowiłam dać mu szansę następnego dnia. Kolejny dzień nie przyniósł niestety zmiany, ale czułam wyraźnie, że po 3 godzinach nieprzyjemnie pachnę... Oprócz tego krem pobrudził mi ubranie... Zawiodłam się i z podkulonym ogonem wracam wiernie do Nivea :)

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Nie jestem zadowolona

Do zakupu skusiła mnie reklama w TV, miałam nadzieję, że to w końcu antyperspirant dla mnie, niestety, zawiodłam się.

+delikatny zapach

-nie mam większych problemów z potliwością, jednak produkt nie spełniał swojej podstawowej funkcji, nie cgroni przed potem
- pomimo, że zawsze czekam z ubraniem się do wchłonięcia, produkt zostawiał białe ślady na ciemnych ubraniach
-na poczatku nie podrażniał skóry pod pachami, po rozpoczęciu drugiej tubki bardzo wysuszył mi skórę, po odstawieniu antyperspirantu problem suchej i czerwonej skóry zniknął w ciągu kilku dni
- ciężko wydobyc &quot;resztki&quot; produktu z tubki

Ilość zużytych opakowań: 1,5 tubki

jestem w miarę zadowolona

Miałam okazję testować Garnier Neo Soft Cotton. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Bardzo wygodny w aplikacji. Po jego zastosowaniu czuć przyjemny zapach i świeżość. Bardzo przypadł mi do gustu ten zapach, jest on delikatny i nie mdlący, po prostu idealny. Myślę, że produkt będzie jednym z moich ulubieńców :)
Jedynie nie sprawdza się podczas ogromnych upałów, wtedy zauważyłam, że nie powstrzymuje nieprzyjemnego zapachu jak powinien...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Przyjemny dezodorant dla osób,które nie maja problemów z nadmiernym poceniem

Czytam tu wiele krytycznych opinii na temat tego dezodorantu.Chce zznaczyć,że osoby mające problem z nadmiernym poceniem powinny stosować antypesprant.Ja nie mam takiego problemu i u mnie Neo się sprawdza
\\nplusy
\\nnie skleja pach
\\ndelikatny zapach
\\nminusy
\\nmało wydajny
\\nzapach krótko utrzymuje sie na skórze
\\n
\\n