Bielenda, CC Magic Nails, Repair Extreme (Multifunkcyjna odżywka - serum do paznokci 10 w 1)

Multifunkcyjna regenerująca odżywka - serum do paznokci z witaminami ekstremalnie poprawia wygląd i kondycję paznokci na 10 sposobów. Kompleks witamin w bezpieczny sposób regeneruje i wzmacnia płytkę paznokciową sprawiając, że staje się ona odporniejsza na uszkodzenia, bardziej wytrzymała i gładsza. Formuła CC Correction & Care dba o paznokcie, dzięki czemu przy systematycznym stosowaniu odzyskują one ładny zdrowy koloryt, estetyczny wygląd i są chronione przed rozdwajaniem, pękaniem i łamliwością. Delikatny odcień odżywki nadaje paznokciom pięknego lśniącego efektu naturalnego różu. Odżywka długo utrzymuje się na płytce paznokciowej. Nie zawiera formaldehydu. Testowany dermatologicznie.

wszystko w jednym
w buteleczce

Jest w porządku

Do tej pory stosowałam odżywki innej firmy ale stwierdziłam, że czas na zmiany. Czy jest to dobra zmiana - ciężko stwierdzić. Ma dobrą konsystencję, dobrze się ją nakłada. Mam wrażenie, że paznokcie mają trochę lepszą kondycję. Stosuję ją zarówno samodzielnie, jak i jako bazę pod lakier. Niestety mam też wrażenie, że dużo szybciej się ściera czy też odpryskuje.

Sprawdza sie

U mnie odzywka sprawdzila sie. Uzywam jej jako baze pod kolorowe lakiery, czasem solo. Ze 2 miesiace temu doszlam do wniosku ze wlasciwie nie pamietam kiedy zlamal mi sie paznokiec odkad uzywam tego produktu. Wydajna odzywka -uzywam ok 10 miesiecy a zuzylam pol butelki dopiero. Niedroga.
Jestem z niej zadowolona i polecam.

Rewelacja

Szukałam odżywki bez formaldechydów, wybór padł akurat na bielendę. Jestem zachwycona efektem, już po krótkim czasie widziałam ogromną różnicę. Paznokcie są mocniejsze, zdrowe i twarde. Stosuję kilka razy w tygodniu jako bazę pod lakier lub samodzielnie.

PLUSY:
+odżywia, regeneruje, wzmacnia
+bardzo wydajna
+nie gęstnieje
+nadaje ładny delikatny kolor
+nie zawiera formaldechydów
+cena

Minusów nie zauważyłam.

Fajny lakier, słaba odżywka

Potrzebowałam odżywki do rozdwajających się i łamliwych paznokci i wybór padł akurat na produkt bielendy. Rzeczy, z których jestem zadowolona:

+ nadaje paznokciom ładny mleczno-różowy kolor i perłowy połysk
+ widocznie wybiela i rozjaśnia płytkę
+ nie robi smug
+ łatwo się aplikuje
+ dość szybko schnie
+ nie ma drażniącego zapachu
+ nie zawiera formaldehydu

Niestety są to plusy na korzyść lakieru, a nie samej odżywki. Jako to drugie bielenda cc magic nails wypada słabo.

- nie zauważyłam poprawy stanu paznokci, nie przestały się łamać i rozdwajać
- ma dość gęstą konsystencję
- po pewnym czasie mocno gęstnieje w opakowaniu, choć nadal daje się nim raczej bez problemu malować

Podsumowując, dałam cc magic nails 3 gwiazdki, ponieważ oceniam ten produkt raczej pozytywnie. Stosuję go samodzielnie jako lakier i w takim wypadku zawarte w nim substancje odżywcze są na plus w porównaniu do typowych lakierów. Jednakże, nie mogę go polecić jako produkt, który ma wzmocnić paznokcie. Ja nie zauważyłam żadnej znaczącej poprawy wyglądu płytki.

Super wzmacnia paznokcie

Idealnie wygładza, wzmacnia i regeneruje słabą płytkę paznokci. Już po kilku dniach stosowania widać znaczną poprawę. Paznokcie po regularnym stosowaniu, stają się mocne i nie łamią się. Stosuję ją również jako baza pod lakier.

Pozytywne zaskoczenie; dla cierpliwych

Używam tej odżywki od mniej więcej 2 lat jako bazy pod ciemny lakier do paznokci u stóp i jestem zachwycona efektem.
Miałam bardzo zniszczone paznokcie u stóp, bo przez lata malowałam je bez przerwy ciemnymi lakierami i nie stosowałam żadnej bazy. Moje paznokcie były odbarwione, łamliwe, płytka była nierówna i miała mnóstwo ubytków.
Nie wiem po jakim czasie stosowania odżywki zaczęły pojawiać się efekty, ale dzisiaj widać ogromną różnicę.
Odżywkę traktowałam raczej jako bazę pod lakier, wypełniacz ubytków, który sprawiał że lakier da się równiej odprowadzić. Nie da się jednak ukryć, że dzisiaj mogłabym spokojnie pokazać niepomalowane paznokcie i nie musieć się wstydzić ich stanu. Zniknęły wszystkie odbarwienia, płytka się odbudowała, paznokcie przestały się łamać i rozwarstwiać.

Odżywka ma ładny mlecznoróżowy kolor, szybko schnie i jest bardzo wydajna. Dobrze sprawdza się jako baza pod inny lakier, ale również jako samodzielny produkt - czasami maluję nią paznokcie u rąk i pierwsza warstwa daje efekt upiększającego lakieru bezbarwnego (nie zakrywa płytki, ale nadaje jej lekki różowawy połysk), a kolejne dają efekt bardzo delikatnego francuza.

Może 20 a nie 10?

+ przyśpiesza wzrost
+ zamiennik odżywki Eveline 8 w 1

- wysusza skórki
- czasami paznokcie łamią się mimo odstawienia odżywki
- mała wydajność lakieru
- pozostałości szybko gęstnieją w buteleczce

Kupie ponownie :)

Dla mnie jak dotad najlepsza odzywka do paznokci. Używam co drugi dzień i widzę znaczącą poprawę moich paznokci. Stały się twardsze, nie łamią się jak wcześniej i mają ładny połysk. Nakładamy dwie warstwy i wogole mi nie odpryskuje. Poza tym nie zawiera formaldehydu. Duży plus za to.

Nie polecam

Plusy:
+ ładnie wygląda na paznokciach
+ wygodna aplikacja
+ ładne opakowanie i wydajne
+ nie zawiera formaldehydu

Minusy:
- nie odżywia paznokcia (przynajmniej ja nie zauważyłam efektów)
- szybko się ściera i trzeba nakładać kolejną warstwę
- ma ostry, drażniący zapach
- łatwo odpryskuje
- zaobserwowałam, że moje paznokcie stały się bardziej łamliwe

Moim zdaniem dobra odżywka!

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Odżywka jest całkiem w porządku.

+Wzmacnia paznokcie
+Długo się trzyma, nie odpryskuje
+Szybko schnie
+Daje ładny połysk paznokciom
+Paznokcie nie łamią się
+Nie zawiera szkodliwego formaldehydu

Minusów nie widzę.

Nie robi nic

Kupiłam ten produkt na promocji, więc dałam ok10zł. Odżywka nałożona na paznokieć daje ładny, delikatny odcień. Nie schodzi szybki, nie odpryskuje i to chyba tyle. Nie zauważyłam, żeby miała jakiś wpływ na moje paznokcie. Są w takim samym stanie, jak przed używaniem tego produktu, więc żałuję, że przed kupieniem jej nie poczytałam opinii.

Dobra jako baza

Jako baza spisuje się dobrze, podkręca kolor lakieru i potrafi przedłużyć jego trwałość (sprawdzałam na tym samym lakierze - bez tej odżywki trzymał się 3 dni, z odżywką 5-6 dni). Także pod tym względem jest ok.
Stosowany solo jako lakier trzyma się bardzo krótko - 1-2 dni.
Natomiast kiedy stosowałam ją codziennie zgodnie z przeznaczeniem nie zdziałała zbyt wiele, wysuszyła tylko płytkę paznokcia.
Wydajność bardzo dobra, używam ją od 3 miesięcy co kilka dni z przerwami i wciąż nie doszłam nawet do połowy.
Zużyję ją do końca właśnie jako bazę pod lakier, ale nie polecam stosować jej zbyt często i mieć ją non stop na paznokciach.