Balea, Dusche & Olperlen, Apfelblute (Żel pod prysznic z perełkami olejku 'Kwiat Jabłoni')

Odprężający żel pod prysznic idealny na rozpoczęcie i zakończenie ciężkiego dnia. Doskonale regeneruje ciało, nawilża i dodaje mu zdrowego blasku i promiennego wyglądu. Żel posiada łagodną konsystencję wzbogaconą w formułę Hydro z maleńkimi perełkami oraz odżywcze olejki, które wnikając w naskórek skutecznie go nawilżają i zapewniają prawidłowe pH. Zapewnia skórze optymalną ochronę. Nie zawiera parabenów, laktozy i silikonów. Testowany jest dermatologicznie.

Jestem zadowolona

Od żelu pod prysznic wymagam dwóch cech: ładnego zapachu i żeby nie wysuszał skóry. Ten żel spełnia oba te kryteria. Żel pachnie niczym kwitnące jabłonie, nie jest wyczuwalna chemiczna nuta zpachowa. Wydaje mi się, że nie jest już dostępny. Jeśli uda mi się go znaleźć w DMie, to na pewno kupię.

Używam tego produktu od: rok

Prysznic w jabłonkach :)

Jest to jeden z lepszych żeli z olejkiem jakie miałam okazję używać. I to jeszcze za grosze! Super jakość, bardzo przyjemny produkt, który umili każdy prysznic. Ale tylko miłośniczkom mocnych, kwiatowych woni.

<b>Konsystencja, formuła:</b> dość gęsty, oleisty żel o różowawej barwie, zawiera maleńkie, zółte drobinki olejku.

<b>Zalety:</b>
*świetnie spełnia swoje główne zadanie - porządnie myje i odświeża skórę
*działa również pielęgnująco - zmiękcza, widocznie odżywia i nawilża skórę (nie musimy potem stosować balsamu do ciała)
*bardzo intensywnie pachnie kwiatami jabłoni (mnie to odpowiada, ale jest to tak mocny zapach od którego może boleć głowa wrażliwców), później zapach zostaje długo na skórze, no i pachnie nim cała łazienka :)
*świetnie się pieni i jest gęsty, a co za tym idzie wydajność ma bardzo korzystną
*bardzo niska cena
*wygląd butelki ok
*w składzie olejek słonecznikowy

<b>Wady:</b>
*trochę brakuje mi w składzie naturalnych składników, olejków; ale jest SLS
*produkt nie jest dostępny w Polsce

Na naszym rynku trochę brakuje takich treściwych produktów do mycia ciała. Bardzo chętnie kupię go ponownie i polecam, kiedy tylko traficie do DM :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka