Oriflame, Fairy City Lights, Anti-Perspirant 24h Deodorant (Dezodorant antyperspiracyjny 24h)

Zadbaj o świeżość przez cały dzień otulając ciało delikatnym zapachem Fairy City Lights. Skuteczny dezodorant zapewnia 24-godzinną ochronę przed poceniem i powstawaniem przykrych zapachów. Dzięki lekkiej, szybkoschnącej formule łatwo się rozprowadza i nie pozostawia białych śladów na ubraniu.

Oj słabo, słabo...

+ opakowanie
+ nienachalny zapach
+ nie podrażnia
+ nie pozostawia śladów
+ cena 3 zł byłaby odpowiednia na taką jakość - główny cel działania produktu kuleje najbardziej

- jako dezodorant - bardzo słabo; raczej dobry jako pierwszy dezodorant dla dorastającej dziewczynki, która jeszcze za bardzo się nie poci

Bleh

Nie wiedziałam że ma działanie antyperspiracyjne, bo go nie zauważyłam. Należę do grona kobiet które walczą z potliwością, więc taki dezodorant w ogóle się u mnie nie sprawdził.
Zapach, jak w przypadku całej serii Fairy City, mnie zniechęcił - za słodki, intensywny, męczący.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

Ładny zapach

Jako, że miałam perfumy z tej serii, skusiłam się na antyperspirant. Ma ładny zapach, szybko się wchłania, nie podrażnia skóry. Nie brudzi ubrań. Jego ochrona pozostawia jednak sporo do życzenia. DLa osób nie pocących się mocno/nie ćwiczących będzie ok, jednak dla bardziej wymagających się nie nadaje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy