Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Niestety nie kupię ponownie

Kilka lat temu dość regularnie go używałam. Dałam sobie z nim spokój, kiedy po raz drugi kupiłam produkt z rozstrzępionym pędzelkiem, który nie nadawał się do użycia... to całkowity brak szacunku dla klienta i jego pieniędzy.
Co do samego produktu nie jest najgorszy, nakłada się go całkiem przyzwoicie. Również dość długo się utrzymuje. Niestety, w gorące dni spływa...
To dobry produkt dla kogoś, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z eyelinerami ;)

niezmiennie od lat

Tego eyelinera używam od kilku lat i stwierdzam, że jest najlepszy ze wszystkich drogeryjnych. Pędzelek jest wprost stworzony do robienia precyzyjnych kresek a tusz jest mocno czarny, trwały i trzyma się cały dzień. Innymi eyelinerami nawet w połowie nie robi mi się kresek tak dobrze jak tym. Do tego jest wydajny i bardzo tani jak za taką jakość.

Lubię go

Ten eyeliner towarzyszy mi od dawna i co pewien czas zniechęcona poszukiwaniami ideału do niego wracam. Wygodne opakowanie z kałamarzem, eyeliner nie przewraca się, jest stabilny. Pędzelek nie za długi cienki ułatwia aplikację. Kreskę przy jego użyciu mam opanowaną do perfekcji. Bardzo dobrze nam się współpracuje. Kolor jest nasycony czarny gdy zasycha nieznacznie blednie. Cena zachęcająca i wydajność też niezła. I byłby to ideał..... Ale zawodzi trwałość a dokładnie to że tusz lubi się kruszyć i odłamywać małymi warstewkami. Nad linią rzęs trzyma się przyzwoicie ale przy załamaniu powieki i końcówce kreski lubi mi tą kreskę "ucinać" w ciągu dnia nie zawsze ale jednak. Dlatego muszę go mieć w zanadrzu aby w razie wypadku podmalować.

Do nauki idealny

Jest to eyeliner którego używałam przez ponad 6 lat, gdy jeszcze niezbyt interesowałam się pełnym makijażem. Ten pędzelek mam już we krwi i nie umiem się przestawić na żadną inną formę, więc obecnie używając innych eyelinerow i tak używam pędzelka wibo :) Niestety albo jakość produktu się pogorszyła w ciągu kilku lat, albo ja dopiero teraz widzę jego wady. Bardzo łatwo i przyjemnie się go aplikuje, lecz niestety pęka na oku szczególnie gdy jest nałożony na cienie. Często zdarza się też, że fragment pęknięty odpada z oka przez co pozostaje dziura.

Zwyczajny

Nie powalił mnie na kolana. Spełnia swoją funkcję i ma ładny odcień czerni. Niestety przy jaskółce lubi się kruszyć a wtedy nic nie można już zdziałać. Co do trwałości też nie jest powalająca. Jednak jak na taką cenę jest dobry, chociaż lubiący robić niespodzianki.

Bardzo dobry eyeliner

Bardzo lubię ten eyeliner. Ma fajną płynno żelową konsystencję, cienki pędzelek, dzięki któremu precyzyjnie możemy narysować kreskę i pogrubić ją w zależności od potrzeb. Ma idealny, czarny, mocno nasycony kolor, który po jednym pociągnięciu ładnie pokrywa powiekę. Utrzymuje się na niej cały dzień, nie kruszy się, nie pęka, nie odbija na górnej powiece.
Dla mnie idealny stosunek jakości do ceny.

Genialny

Używam go już dłuższy czas i nie mam zamiaru zmieniać. Można nim zrobić naprawdę precyzyjnie kreseczki, dobrze kryjący nie trzeba poprawiać tak jak po niektórych i utrzymuje się dość długo polecam.

Kupiłam juz kilka opakowan tego produktu, i jestem bardzo zadowolona.
Jest bardzo wydajny, miękki pędzelek pomaga w stworzeniu idealnej kreski.
Eyeliner szybko zasycha i nie kruszy się.

Tani ale czy dobry?

Eyeliner Wibo nie powalił mnie. Nakładanie go na oko jest bardzo wygodne, a w efekcie daje bardzo fajną czerń. Jednak mam zastrzeżenia co do jego trwałości, gdyż po krótkim czasie zaczyna się wykruszac.

Cudeńko

Eyelinera używam niemalże codziennie, dlatego potrzebowałam coś wydajnego i szybkiego w obsłudze. Ten eyeliner jest prześwietny! Jest bardzo tani, a przy tym bardzooo wydajny! Nie zasycha, jest intensywnie czarny, pędzelek jest elastyczny, cienki i łatwo namalować nim wszelkiego rodzaju kreski, eyeliner jest również bardzo trwały i nie rozmazuje się.

Kocham

Eyeliner z wibo jest numerem jeden jak dla mnie ,ponieważ ma on dość niską cene .Uwielbiam go pod względem małego poręcznego pędzelka którym można zrobić kreske jaką się tylko chce. Naprawde polecam

Wibo Eyeliner

Czarny liner z Wibo, który uwielbiam ze względu na malutki pędzelek. Doskonale maluje się nim kreskę. Nie zmazuje się, nie rozmazuje i w razie potrzeby jednocześnie bardzo łatwo zmywa.

Podczas promocji Rossmanna dałam za niego jedynie niecałe 5zł. Nie mam co do niego zastrzeżeń. Szybko zmywa się jego srebrny rysunek na linerze, przez co zupełnie nie mogłam sobie przypomnieć jakiej był firmy, postałam w Rossmannie, poszukując go, dobre 15min.