Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

hit

Jak dla mnie ładnie wykonana kreska to podstawa dobrego makijażu oczu. Często więc podkreślam oczy eyelinerem i próbowałam różnych marek, a zawsze i tak wracam do tego:) Dzięki cienkiemu pędzelkowi łatwo nim narysować kreskę, nie wysycha, jest mocno napigmentowany. Bardzo tani, wydajny i łatwo dostępny kosmetyk.

Niska cena i świetny produkt!

Zużyłam kilka opakowań tego eyelinera i śmiało mogę stwierdzić, że jest to najlepszy liner jakiego używałam. Jest bardzo trwały, nawet w letnie upały trzyma się powieki. Ma fajny pędzelek, dzięki któremu można narysować precyzyjną kreskę. Nie wysycha w opakowaniu. Do kupna zachęca też niska cena i duża dostępność.
HIT! :-)

Dobry

Lubie ten elayner za jego niska cenę ale zachwycajacą jakość. Jak na produkt który zalicza się do mega tanich produktów mogę na niego liczyć jak i w codziennym makijażu jak i w wieczorowym. Daje mi pewność że się nie rozmarze ani nie odbije czego oczekuje od takich produktów. Lubię produkty w pędzelku ze względu na to że daje nam możliwość kontrolowania i możliwości do wykonania idealnej kreski czy jaskółki. Szybko wysycha i daje mocno czarny matowy kolor. Jedynym minusem jest to że szybko powstają grudki

Taki sobie

Nie ma zbyt dużego krycia, a nakładając druga warstwę, lub poprawiając kształt kreski, ścieramy poprzednią warstwę. Dodatkowo jest mało precyzyjny i w opakowaniu robią się "glutki".

Pewniak

Kreski to podstawa mojego makijażu. Dlatego trwały eyeliner jest tutaj niezbędny.
Tego od wibo zaczęłam używać jeszcze jako nastolatka, kiedy to fundusze nie pozwalały na nic droższego i jestm mu wierna do dziś. Często przy promocjach jednak skuszę sie na jakiś inny mając nadzieję, że może jednak znajdę coś fajniejszego, jednak porównując ceny do jakości to do niego zawsze wracam.
Jest tani i sie sprawdza, więc po co przepłacać???
Ma aplikator taki jak lubię, krótki, sztywny, nie jest to pędzelek. Można nim ładnie wyrysować zarówno cienką kreskę jak i grubszą. Nie rozmazuje się i nie kruszy po godzinie, całego dnia może i nie wytrzyma w idealnym stanie, ale te dużo droższe też nie dają rady. Nie podrażnia oczu.

Czarny

Eyeliner całkiem spoko ale nie dla osób które dopiero zaczynają się w to bawić myślę że te w pisaku są bardziej poręczne i prostsze w obsłudze. Te natomiast na pewno mają dobry tusz który dobrze się trzyma i jest mocno czarny. Aplikacja trudna zwłaszcza jak komuś się ręka trzęsie to jest horror. Zdecydowanie wolę te w pisaku.

Dobry wybór

Gdy kupowałam, nie spodziewałam się, że taki tani eyeliner będzie taki dobry.
Mam już 2 opakowanie i kupie pewnie jeszcze kolejne. Ogólnie to jeden z lepszych eyelinerów jakie do tej pory testowałam. Polecam wszystkim :D

Naprawdę fajny eyeliner, szczególnie z tę cenę. Aplikator jest precyzyjny w formie pół pędzelka pół gąbeczki, sama nie wiem jak to określić, ale naprawdę łatwo się nim maluje. Kolor ma bardzo wyraźny i głęboki. Utrzymuję się długo i nic się nie rozmazuje. No ogólnie co można więcej powiedzieć. Za tę cenę na pewno warto spróbować.

No taki bez szału

Jak dla mnie to opakowanie i pędzelek - super! Pędzelek precyzyjny, szybko można narysować kreskę i nawet się nie zmęczyć. Sam eyeliner - no słabo... Bardzo rzadki i co najgorsze dla mnie - kruszy się, gdy zastygnie! Normalnie wykrusza się, odpada i zostawia braki w kresce. Za to znajdziemy go pełno pod oczami... Za taką cenę nie spodziewałam się wiele, ale i tak szału nie ma.

Bardzo dobry

Liner ma super cienki pędzelek. Kreskę robi się nim bardzo perfekcyjnie cieniutka i dokładną. Tusz nie rozmazuje się. Cena bardzo niska, bo około 8zl. Polecam

Mój pierwszy

Był to mój pierwszy tego typu eyliner i często do niego wracam. Bardzo wygodny w malowaniu można osiągnąć na prawde wiele efektów, ładna czerń, dobrze się trzyma

Eyeliner Wibo

Bardzo dobry eyeliner za taką cenę. Fajny, miękki pędzelek. Trwały, robi równą kreskę. Kolor głębokiej czerni, a nie takiej lekko szarawej jak się niekiedy zdarza. Zdecydowanie polecam