Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Wibo, Eyeliner (Tusz do kresek w pędzelku)

Eyeliner wyposażony jest w cieniutki, specjalnie wyprofilowany pędzelek idealny do podkreślenia oka i narysowania linii na górnej powiece. Wyjątkowa, delikatnie kremowa konsystencja, umożliwia łatwą i przyjemną aplikację, nie obciążając delikatnego naskórka powieki.

Wolę wersję wodoodporną, ale jest ok

Ten eyeliner kupiłam znając już wersję wodoodporną - spodziewałam się, że będzie się różnił tylko tą właśnie cechą, a sam pędzelek, konsystencja, wszystko inne będzie takie samo. Jednak pędzelek znacząco różni się w obu wersjach, dlatego zdecydowanie wybieram wersję wodoodporną - tam pędzelek jest odpowiednio zaostrzony, w wersji klasycznej jak dla mnie jest zbyt gruby na końcu.

Same parametry tuszu - bez zastrzeżeń. Jest gęsty w sam raz (nie tworzy skorupy, nie zbiera się, a jednocześnie nie jest zbyt wodnisty), odpowiednio czarny, dobrze się rozprowadza. Konsystencja super.

Opakowanie - klasyczne, typowe dla eyelinerów w pędzelku. Dobrze zamykane, zawartość nie wysycha.
Cena jest rewelacyjna, nic dziwnego, że ten eyeliner jest tak popularny - cena w stosunku do jakości wypada naprawdę świetnie, miałam dużo droższe linery, które bez porównania gorzej sobie radziły.

Trwałość - bez zarzutu, jest świetnie. Nie pęka, nie rozwarstwia się, trzyma się aż do zmycia bez żadnej zmiany. Pod tym względem jest naprawdę petarda. Jest też dużo prostszy w zmywaniu od wersji wodoodpornej - wiadomo :)

Jedynym jak dla mnie mankamentem jest pędzelek - jak wspomniałam, jego końcówka jest dla mnie zbyt gruba, prawie w ogóle nie zaostrzona. Mimo że wzdłuż całej powieki robię dość grubą kreskę, to sam jej koniec musi być cieniutki i precyzyjny. Tym pędzelkiem nie maluje się dobrze takiego zakończenia kreski, jak na moje wymagania jest po prostu zbyt toporny. Wersja wodoodporna eyelinera Wibo tutaj bez dwóch zdań wygrywa.

Mając więc do wyboru jeden z tych dwóch eyelinerów z szafy Wibo, zdecydowanie wybieram wodoodporny. Tego już raczej nie kupię ponownie, bo po prostu jest od tamtego gorszy. Ale - to obiektywnie dobry eyeliner i jeśli na przykład nie lubicie tych wodoodpornych, to ten może się Wam spodobać.

Niestety nie

Eyeliner ten kompletnie się u mnie nie sprawdził. Pędzelek podczas aplikacji się rozwala (chodzi o "włókienka" pędzelka) na wszystkie strony, więc kreska źle wychodzi. Słaba pigmentacja, choć na początku wygląda ok, po wyschnięciu nie jest to efekt zadowalający anj wyglądający schludnie.
Szybko się ściera i kruszy.

Tak, dla wprawnej ręki

Swojego czasu miałam "hopla" na punkcie kresek na oku. Im wyraźniejsze i bardziej wyciągnięte, tym lepiej! Kiedy doszłam już do wprawy z kredką, sięgnęłam po mocniejsze eyelinery w tuszu. To był mój pierwszy eyeliner - miałam wersję brąz i czerń i obydwie sprawdziły mi się tak samo dobrze, z obydwoma po czasie miałam ten sam problem. Mimo wszystko poleciłabym go.

Za tę cenę? Ideał!

Wiele lat szukałam swojego ulubieńca, którym wreszcie nauczę się robić porządną jaskółkę. I wiecie co? Znalazłam! Tusz jest bardzo wydajny, ma fajny odcień głębokiej czerni, dzięki temu, że szybko zasycha na powiece trudno go rozmazać. Pędzelek jest idealny do precyzyjnych kresek, łatwo nim wziąć odpowiednią ilość produktu z buteleczki. Jako wskazówka: Opakowanie trzeba dobrze dokręcać, przez nieuwagę można zasuszyć tusz w buteleczce. Polecam początkującym i zaawansowanym.

Mały a działa cuda

Dostaniemy go w każdym Rossmannie za małe pieniądze,aplikacja jest banalnie prosta i wygodna,jest mega wydajny i mega czarny,idealny na codzień jak i większe wyjścia ;)

Okej

Eyeliner całkiem okej, w stosunku do swojej ceny nawet bardzo okej. Wygodny pędzelek, mega wydajny, bardzo niska cena , trwałość średnia(przy normalnym użytkowaniu daje radę, ale jak się komuś przyśnie, albo przy deszczu/słońcu może nie wytrzymać), nie podrażnia (nie raz wsadziłam sobie pędzelek w oko ... i nie miałam żadnych problemów ;p ), nie kruszy się. Nie jest to król eyelinerów, ale myślę że w swojej klasie cenowej bije inne na głowę .

Tani dobry eyeliner!

Jest to najtańszy i najlepszy znany mi eyeliner. Nie sądziłam, że tak tani produkt może okazać się tak dobry. Jest nawet lepszy od droższych które stosowałam! Świetnie się sprawdzi zarówno u osób początkujących jak i wprawionych w robieniu kresek.
Pierwsze co mi podoba się to aplikator - dzięki któremu możemy łatwo i dokładnie namalować kreskę. Pędzelek nawet w miarę upływu czasu nie niszczy się/nie rozdziela się.
Po drugie eyeliner jest mocno napigmentowany. Po nałożeniu nie widać żadnych prześwitów. Dość szybko zasycha na oku i co najważniejsze - nie rozmazuje się. Dzięki czemu jest bardzo trwały i utrzymuję się przez cały dzień.

Pomimo trwałości nie mam problemów z jego demakijażem.

Najlepszy

Dla mnie to najlepszy eyeliner. Może trochę za wolno zasycha, ale daje piękny głęboki kolor i kosztuje naprawdę grosze! Pędzelek jest długi i cienki, liner nie spływa z oka, naprawde nadaje sie takze dla początkujących. Marze o zielonym i bordowym kolorze z tej serii.

Kupię ponownie

Nie jestem może jakąś perfekcjinistką w robieniu kresek dlatego szukałam czegoś co ułatwi mi robienie kresek.Do zakupu skłoniła mnie chyba cena bardzo niewiele i już po pierwszym zastosowaniu byłam zadowolona.Liner ma bardzo krudki pędzelek przez co dużo łatwiej mi było zrobić idealną kreskę ,a nawet gdy coś poszło nie tak bardzo łatwo go zmyć .Do uzyskania mocnego efektu powtarzam czynność drugi raz .Myślę że produkt ma same zalety jest tani ,wydajny i idealny dla początkujących,poza tym u mnie jego trwałość na oczach jest zadziwiająco długa.

Pierwszy i najlepszy ;)

W czasach liceum nie rozstawałam się z kreską eyelinerem i wyrobiłam sobie rękę malując właśnie tym produktem. Ma świetny pędzelek, cieniutki ale wystarczający aby bez trudu namalować każdą kreskę. Poza tym jego cena spodoba się każdemu. Starcza mi spokojnie na okres między jedną, a drugą promocją w Rossmannie ;p Jedynie zauważyłam że pod koniec długiego dnia traci na intensywności i widać prześwity, jednak bez problemu można przejechać ponownie po kresce i wszystko znów wygląda świetnie.

Liner do codziennego stosowania

Liner od Wibo jest dostępny w każdym Rossmannie i kosztuje przysłowie grosze, a do tego często bywa na promocji.
Jest w formie małego kałamarza z pędzelkiem. Polecam sprawdzić przed zakupem w jakim stanie ten pędzelek się znajduje, bo raz kupiłam sztukę, która właśnie przez rozcapierzony pędzelek, do użytku w ogóle się nie nadawała.
Jest to dość wydajny produkt, na pewno posłuży o wiele dłużej niż liner w pisaku. Z początku maluje mi się nim zdecydowanie lepiej niż kiedy w opakowaniu kończy się już zawartość, bo wtedy produkt gęstnieje i trzeba się bardziej namachać żeby zrobić ładną kreskę (jak robi się toporny to bez miłosierdzia wyrzucam i sięgam po nowy, jest tani to mi nie szkoda, nie męczę się zdychającym tuszem).
Ja codziennie robię pełny makijaż oka i praktycznie zawsze maluję grubszą bądź cieńszą kreskę linerem. W takim codziennym makijażu liner od Wibo sprawdza mi się bardzo dobrze. Dzięki temu że pędzelek jest cieniutki i dość elastyczny, to mogę nim zrobić zarówno cieniutką kreskę do makijażu w stylu makeup no makeup, jak i grubszą i bardziej wyraźną kreskę, która podkreśla oko i modeluje jego kształt.
Zwykle noszę makijaż ok.14 godzin na twarzy i muszę szczerze przyznać że aż tak długo liner nie wytrzymuje w idealnym stanie. Po kilku godzinach zwykle traci już na intensywności, czarny kolor robi się bardziej jak ciemna i brudna kałuża, a na jaskółce niekiedy pojawiają się ubytki - takie drobne pionowe prześwity. Nie jest to produkt idealny, jednak w swoim przedziale cenowym to jest jeden z lepszych linerów na rynku. Uważam że do codziennego stosowania jest wystarczający o ile ktoś nie ma problemu z opadającym fałdem skóry na powiece, albo powiek które się "pocą", bo ten liner nie jest wodoodporny i pod wpływem wilgoci cały makijaż oka się po prostu rozjeżdża.
Przy demakijażu nigdy nie miałam żadnego problemu, wystarczy wacik z płynem micelarnym albo mleczkiem i liner bardzo szybko znika. Nawet potraktowany wodą z mydłem nie stawia większego oporu.
U mnie nigdy nie spowodował żadnego pieczenia czy podrażnienia. Nie płakałam przez niego :-)
Miałam już kilka opakowań. Zawsze czarne trafiały do mojego koszyka podczas zakupów, jednak widziałam w Rosku że są także inne odcienie. Na pewno kupię ponownie bo u mnie ten liner się sprawdza, a kosztuje tak niewiele że warto wypróbować. Polecam.

Nie polubilismy się

Pędzelek, cena, opakowanie - nie ma się do czego przyczepić. Ale aby uzyskać głęboka czerń, bez przeswitow muszę kilka razy poprawiać po tej samej kresce. A to jednak jest dość dyskwalifikujace, bo efekt nie jest zadowolajacy. Będę wierna eveline celebrities.