Chanel, Rouge Allure Gloss (Błyszczyk do ust)

Chanel, Rouge Allure Gloss (Błyszczyk do ust)

Rouge Allure Gloss to produkt dla kobiet, które chcą nie tylko uwodzić wyjątkowym blaskiem, ale i niezwykle wyrazistym kolorem. Dla kobiet, które chcą, by ich usta były ładnie podkreślone intensywnym kolorem jak po nałożeniu najlepszej pomadki a równocześnie błyszczały jak pomalowane błyszczykiem.
Błyszczyk zamknięty w czarnym jak noc opakowaniu ze złotą rękojeścią, otwierany za pomocą jednego kliknięcia, jak w legendarnych pomadkach Rouge Allure.

Mój ulubiony! Uwielbiam go!

Uwielbiam ten produkt. Wyrzuciła praktycznie wszystkie błyszczyki z toaletki. Nie używałam ich jak kupiłami ten. Ze starej wersji mam lub mialam kolory 55, 56 i 57. Z nowej 16 i 19. Poluje na 15.
Dla mnie same zalety. Nigdy lepszego produktu do ust nie miałam. Stara wersja co prawda była lepsza (bardziej klejaca, a ja to kocham) ale mam zapasy. Gdy noszę ten błyszczyk mam uczucie jakbym otulała usta woalką z płynnego miodu lub wosku. Nawet mróz 20 stopni nie jest wargom straszny. W lecie ich nie używam, są dla mnie aż za mocne, za bardzo "grzeją". Jedyne produkty do ust, które zużywam do końca.

Zalety
-klejący!!!!
-trwały
-nawilżający
- piękne szlachetne kolory ( w drogerii takichyba nie uświadczysz)
- śliczny błysk
- opakowanie klasa sama w sobie
- charakterystyczny zapach (w nowej wersji mniej mi się podoba)
-wydajność
-pigmentacja bardzo dobra
- kolor rozkłada się ładnie na ustach, nie ma mowy o smugach.

Minusy
- wiadomo cena i tylko tyle

Rozczarowanie

Zawsze przy kupowaniu ekskluzywnych marek pojawia się pytanie czy naprawdę warto kupować kosmetyk w cenie 10 razy wyższej niż jego drogeryjne odpowiedniki. I przy Chanel pada odpowiedź, że nie warto. Błyszczyk jest naprawdę w porządku i nie mam żadnych większych zastrzeżeń, ale gdyby ktoś zakleił logo marki i powiedział mi, że to Wibo, to uwierzyłabym.

Plusy:
+śliczne minimalistyczne opakowanie
+daje ładny efekt średniego krycia

Minusy:
-cena
-jak dla mnie jest trochę zbyt lepki

Z rzeczy, których nie zaliczam ani na plus, ani na minus jest aplikator - gąbeczkowy, dosyć wygodny, ale też bez szału. Trwałość jak to u błyszczyka - raczej nie za duża. Nie wysusza ust, ale też nie nawilża. Zapach jest delikatny i przyjemny. Zapewnia średnie krycie (mam odcień Insolence, czyli cukierkowy róż) i efektu nie da się stopniować. Jeśli nałożymy kolejną warstwę, to kolor rozkłada się nierówno.

Tak jak mówiłam - dobry błyszczyk, ale czy wart takiej ceny? Dla mnie nie.

Bardzo dobry

Mam odcień 21 Distinction.

Bardzo dobry. Trwały, utrzymuje się bardzo długo, potem potrzebne są delikatne poprawki. Kolor intensywny, równy (nie ma smug), efekt jest elegancki. Absolutnie nie wysusza, wręcz przeciwnie- nawilża. Opakowanie proste, klasyczne i praktyczne. Dla mnie super.

wyrafinowany efekt

mam kolor nr 72 Controversy w odcieniu bordo

dla mnie to cos pomiedzy pomadka a blyszczykiem, jest dosc trwaly, mozna nakladac samodzielnie na usta ale najlepiej wyglada z konturowka do ust wtedy efekt jest naprawde elegancki

opakowanie jest bardzo eleganckie i estetyczne, mi osobiscie nic nie wylewa sie i nie oblepia opakowania, wrecz przeciwnie jestem z niego bardzo zadowolona

ust nie wysusza a wrecz je pielegnuje, przy calodziennym uzywaniu odczuwam niesamowity komfort na ustach

efekt na ustach jest pelen blasku i lsniacy, wrecz lustrzany

cena tylko bardzo wysoka, szkoda bo pewnie pokusilabym sie o inne kolory ;-)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

Jeden z najlepszych

Jakże skrajne opinie potrafi zyskać dany produkt.
Poprzednia - maksymalnie negatywna.
Moja? Maksymalnie pozytywna ;)

Naprawdę, produkt wart polecenia. W 100% trafił w moje gusta.
Mam odcień 19 Pirate - klasyczną słynną czerwień od Chanel. Kolor w stylu Hollywood.

Konsystencja bardzo treściwa, niczym balsam, usta są naprawdę odżywianie (raaaaany, o jakim wysuszaniu mówi poprzedniczka?!). Kolor - bardzo, ale to BARDZO napigmentowany - praktycznie jak pomadka.
Rouge Allure Gloss uznałabym bardziej za pomadkę w płynie niż błyszczyk - produkt nie ma typowej błyszczykowej konsystencji.

Efekt na ustach jest bardzo wyrafinowany, elegancki i zarazem odważny. Zyskuję wiele komplementów używając tego produktu.
Kosmetyk trzyma się na ustach kilka godzin.

A opakowanie? Piękne czarne minimalistyczne, ze złotą zakrętką z logo Chanel, otwierane na \'klik\'.
Nie zauważyłam kiedykolwiek by produkt mi się wylewał jak poprzedniczce.

Polecam wypróbować w perfumerii zanim drogie Wizażanki zaczniecie sugerować się opinią mojej poprzedniczki.

POLECAM

bubel

bubel w ładnym opakowaniu!
błyszczyk wysusza, robi smugi i mimo bajeranckiego opakowania bardzo nieestetycznie zbiera się przy zakretce

ught.. nie lubię bubli za taką cenę..

Używam tego produktu od: kilka mcy
Ilość zużytych opakowań: 1szt