Soraya, Express Bronze, Przyspieszacz opalania z kompleksem ujędrniającym

Soraya, Express Bronze, Przyspieszacz opalania z kompleksem ujędrniającym

Zawarte w nim składniki aktywują procesy powstawania naturalnego pigmentu w skórze oraz zapewniają działanie nawilżające, łagodzące i ujędrniające.
Przeznaczony jest do stosowania na plaży oraz w solarium w celu skrócenia czasu potrzebnego na uzyskanie pięknej opalenizny.
Sprawia, że skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku, co dodatkowo podkreśla efekt opalenizny.
Masło kakaowe - nawilża, przyjemnie wygładza i regeneruje przesuszony naskórek.
Ekstrakt z kigelii afrykańskiej - ujędrnia i uelastycznia.
Express Bronze skraca czas potrzebny na uzyskanie pięknej opalenizny. Stymuluje proces powstawania naturalnego pigmentu naskórka (melaniny), który ma bezpośredni wpływ na koloryt skóry.

Raczej nie przyspiesza

U mnie ten produkt średnio się sprawdził, skóra faktyczne wydaje się jędrniejsza, ma fajną konsystencję i dobrze się rozprowadza i nawilża ale opalania raczej nie przyspiesza nawet powiem że chyba ją spowalnia, ma ładny zapach.

ulubieniec na każde wakacje

bardzo pomocny produkt! Dobrze nawilza skore, szybko sie wchlania, nie zauwazylam zeby brazowil skore ale na pewno przyspiesza opalanie. wyprobowalam obie wersje i obie bardzo lubie :)

Przyspiesza opalanie i nadaje ładny odcień skórze

Mam jasną karnacje, trochę piegów. Opalam się wolno i często na czerwono, nierównomiernie.

Plusy:
+tubka miękka, łatwo się wydobywa nawet gdy się kończy, zamknięcie na pstryczek, ale nie otwiera się w tobie
+opalenizna pojawia się szybciej, już po 40 minutach i jest bardziej równomierna i brązowa, nie szarobura jak często mi się zdarza
+wydajny-używałam go od końca maja do sierpnia dosyć często i jeszcze trochę zostało
+ma gęstą konsystencję, ale łatwo się rozsmarowuje

Minusy:
-drogi kosmetyk, chociaż ja kupiłam jesienią, był ciut tańszy to jednak widziałam połowę tańsze i podobno lepsze przyspieszacze
-dziwny zapach (taki trochę jak samoopalacz) chociaż specyficzny dla tego typu kosmetyków
-tłusty, trochę zapycha skórę na plecach, ramionach

Najważniejsze, ze przyspiesza opalanie, ale w przyszłym roku wypróbuję coś innego :)

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe