Catrice, Colour Correcting Mattifying Powder (Korygujący puder matujący w kompakcie)

Ujednolicający puder matujący eliminuje świecenie i perfekcyjnie pasuje do każdego odcienia skóry. Jedwabiście matowa tekstura ze specjalnym miksem kolorów koryguje niedoskonałości:
- różowy odświeża zmęczoną cerę,
- fioletowy ożywia ziemistą cerę,
- zielony neutralizuje zaczerwienienia,
- beżowy ukrywa przebarwienia..
Puder występuje w jednym odcieniu - 010 Delicate Blossom.

matujące
prasowany

a ja bardzo lubię

Oj to był szał jak go pierwszy raz zobaczyłam. Po nałożeniu na podkład wszyscy mnie pytali co to tam mam.
Puder delikatnie koryguje skórę. Delikatnie rozświetla. Śliczny efekt. Bardzo przyjemny puder :D

Miły, ale nie w obiecywanej roli

Jestem posiadaczką skóry mieszanej w stronę tłustej. Puder kupiłam, nie ukrywam, najbardziej z ciekawości niż wiary w jego magiczne właściwości ;)
Mam kolor 010 delicate blossom.
Mozaika kolorów na twarzy robi się transparentna, dając delikatny taki jedwabisty mat. Nie jest to jednak mat dla cer tłustych. Wyrównania kolorytu również nie zauważyłam.

Podsumowując to miły, TRANSPARENTNY puder dla osób, które oczekują delikatnego niekoniecznie bardzo trwałego matu.

Obiecuje sporo, ale słabo się z tego wywiązuje.

Kupiłam go z ciekawości i ze względu na obietnice producenta. Trochę się przeliczyłam.

Puder faktycznie dobrze matuje- nawet moją buzię posmarowaną filtrem, ale trzeba poświęcić go dosyć sporo.

Wydaje mi się strasznie twardy- bez pędzla trzeba się namęczyć by go wydostać z opakowania, a potem zaaplikować bez robienia kolorowych plam na twarzy.

Nie zauważyłam wyrównania kolorytu cery- stała się ciut jaśniejsza i tyle. Nadal widziałam zaczerwienienia, plamki itd.

Jest nawet wydajny.

Gdyby miał więcej pigmentu i przyjemniejszą formułę, stałby się jednym z ulubionych produktów.

Używam tego produktu od: Paru dni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Niczego nie koryguje, na twarzy jest transparentny

Kto się spodziewa, że ten puder faktycznie coś skoryguje, niech sobie go odpuści ;)

Dla mnie jest to zwykły jaśniutki puder delikatnie matujący.
Co jeszcze mogę dodać:

- puder ma plastikowe opakowanie, na początku ładne, z czasem napisy się ścierają, a plastik szybko się brudzi, rysuje i traci blask

- puder nałożony na twarz jest całkowicie transparentny, kolorowa mozaika róży, fioletów, zieleni, daje po zmieszaniu jasno - beżowy prawie przezroczysty kolor

- puder zalicza się raczej do tych twardych i niepylących

- dobrze nakłada się gąbką lub pędzlem, jak kto woli

- nie zauważyłam po nim żadnych reakcji alergicznych

- nie ma wyczuwalnego zapachu

- cena nie zrujnuje naszego portfela

- jest dosyć wydajny, mam go już około pół roku i nie znika za szybko

- nie będzie dobry dla tłustych cer, ponieważ mat, który daje jest bardzo delikatny

Minusy:
- dostępny jest tylko w Drogeriach Natura i w internecie
- brak efektów korygowania, upiększania cery

Ogólnie: zwykły puder matujący, polecam dla mało wymagających cer. Skusił mnie głównie ten mix kolorów, który w rezultacie okazał się jasnym beżem.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

Sama nie wiem

Puder ma i plusy i minusy, dlatego ciężko go jednoznacznie ocenić. Kupiłam go, bo spodobała mi się jego forma, nie spotkałam się wcześniej z takim wielokolorowym pudrem korygującym. Gdy użyłam go pierwszy raz byłam zachwycona. Pięknie stopił się ze skórą, nie było go widać, a rzeczywiście poprawił koloryt. Przy czym jest on raczej transparentny, nie kryje niedoskonałości, ale bardzo ładnie poprawia wygląd cery. Dodatkowo twarz wygląda promiennie, nie spotkałam się wcześniej z takim ładnym efektem rozświetlenia, na szczęście bez drobinek brokatu. Jednak moje zachwyty opadły, gdy po tygodniu stosowania zobaczyłam dno opakowania... Jest bardzo niewydajny, maksymalnie 2 miesiące codziennego stosowania (mnie pudry zazwyczaj wystarczają na ok. 4-5 miesięcy). W dodatku jest bardzo twardy. Nie nadaje się do nakładania pędzlem, jedynie gąbeczką. Pod koniec opakowania ma się spory problem, żeby go nałożyć na puszek, naprawdę trzeba mocno trzeć.
Podsumowując:
+nie podkreśla suchych skórek

+/- cena (18 zł)

- niewydajny
- zbyt twardy

Ja mam do niego mieszane uczucia, sama nie wiem, czy kupię go ponownie :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

fajny

Puder, choć dość delikatny i transparentny nieżle sobie radzi z korygowaniem koloru. Przede wszystkim jakby "otula " buzię , ale nie tworzy maski. Jest delikatny i wydajny. Pudełko też całkiem trwałe. CO do matowania też nie ma żadnych zastrzeżeń. W tej cenie dostałam b.dobry produkt.