Avon, Mega Effects, Liquid Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Avon, Mega Effects, Liquid Eyeliner (Eyeliner w pisaku)

Pojemność 1 szt

Płynny liner ze ściętą końcówką pozwala tworzyć kreski o różnej grubości. Mocno podkreśla oczy, już w jednym ruchu pozwala tworzyć różne efekty. Jest łatwy w aplikacji.

Makabra

Po 2 użyciach aplikator wysechł, chociaż był zakręcony i główką do dołu przechowywany. Jak mocniej nacisnę na rękę to pojawia się tusz i jest wilgotny odpowiedni, żeby zrobić pół centymetra kreski. Potem znowu wysycha. Skośny pędzelek nie ułatwia robienia kreski - bardzo trudno zrobić zakończenie kreski i krawędzie kreski. Żeby kolor na cieniu do powiek był czarny to trzeba pomalować parokrotnie.
Jedyna zaleta jest taka, że kreska trzyma cały dzień na powiece.

Nie polecam

Eyeliner nie sprawdził się na moim oku . Pomimo wielu prób nie udało się narysować idealnej kreski . Kreska nie była idealnie czarna . Na pewno nie wrócę do tego produktu .

Porażka

Jako konsultantka zawsze lubię wypróbować nowości w katalogu przed poleceniem moim Klientkom, więc kupiłam.
Nigdy wcześniej nie używałam eyelinera w takiej formie i raczej już nigdy więcej nie użyje.
Po pierwsze:
- skośna końcówka "niby" ułatwiająca malowanie kreski, wcale się nie sprawdziła,
- cieńsza końcówka z jednej strony po paru użyciach była do niczego, po prostu się rozwaliła i w ogóle nie można było nią zrobić kreski,
- po kilkunastu użyciach końcówka wyschła, nie dało się nic namalować, już kredka do oczu mojej mamy którą ma od 5 lat lepiej maluje oko niż to,
- zero koloru, musiałam oko poprawiać 2-3 razy aby kolor był widoczny i ciemny.
Porażka!

Innego nie używam

Zawsze kupuje go jak jest w promocji za jakieś 11-12 zł. Łatwo się nią rysuje, proste i idealne kreski. Jest trwały i nie odbija się na powiece.

Plusy:
+Cena
+Trwałość
+Idealnie czarny
+Wydajny

Średni...

Skusiła mnie ta ścięta końcówka. Na początku używania było w miarę ok- rysował dosyć dobrze, ale mimo wszystko nie byłam do końca zadowolona i przestałam go używać. Wróciłam do niego po 3 miesiącach i jest tragedia- drapie powiekę, czerni zostawia niewiele. Zadowalający efekt uzyskuję na dłoni, gdy mocno przycisnę :/ Największy minus daję za maltretowanie powieki.

Jeden z najgorszych

Kupiłam go zachęcona faktem, że robi grube kreski - dokładnie takie jakie lubię. Pierwsze parę razy w miarę to działało, ale po chwili zaczął się zacinać, połowę rysowało, połowę nie. Tak jakby po 3 razach się zużył. Robił okropne przerywniki w ciągłości. Więc czerń ciężko było uzyskać. Do tego fakt, że wystarczy odrobinę cienia, lub bazy i już w tych miejscach nie chwyta. Działał w miarę tylko na całkowicie oczyszczonej powierzchni, bez fluidu, kremu, pudru, itp.

Fajny, ale gdzie jest ta czerń?

Na pewno jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych, które lubią grube, wyraziste kreski. Jako że do takich należę, jestem w stanie coś z niego wyciągnąć i zrobić w miarę fajną, nieźle ściętą kreskę.

Problem polega na tym, że na skórze on jest szary. Trzeba przejechać po oku siedemnaście razy, tym samym ryzykując, że zepsujesz swoje dzieło, ażeby uzyskać czarny, intensywny kolor. Na początku myślałam, że to problem aplikacji per se, za mało produktu spływa do końcówki, cokolwiek. Przetestowałam więc na kartce, starając się, aby wiernie odwzorować ucisk eyelinera na powiekę. Na kartce - czarny. Na skórze - ciemnoszary.

Podsumowując: w ostatecznym rozrachunku i tak przegrywa. Mimo wygody (dobra wielkość opakowania, nieźle leży w ręce), tego, że jesteś w stanie nieźle operować ręką i tak nie kupię raz drugi. Sorry, Avon.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

bardzo dobry

Kupiłam za ok 11 zł w promocji.
Za tą cenę jest to naprawdę świetny produkt.
Nie byłam nigdy przekonana do eyelinerów w pisaku, ale ten nie wysycha i maluje ładne, intensywne kreski.
Jest bardzo wydajny, bo mam go od pół i dopiero teraz zaczął się kończyć.
Końcówka jest dosyć nietypowa, ale mi nie nastręcza specjalnie żadnych problemów. Można nim zrobić różnej szerokości kreski.
Eyeliner na powiekach nie kruszy się, nie jest jednak wodoodporny, wiadomo, że pod wpływem łez czy wody się rozmaże, ale to normalne.
Na pewno kupię jeszcze nieraz. Avon pozytywnie mnie zaskoczył.

uwielbiam

To jest najlepszy liner jaki miałam. JEDYNY, który pod nałożeniu na cień zawsze rysuje, nie zacina się (wcześniej z każdym linerem miałam problem, że malował przez kilka pierwszych dni a później trzeba było go wycierać, zacinał się, wałkował). Ma bardzo fajną końcówkę, dobrze mi się nim robi kreski, można malować dowolnej grubości linie za jednym pociągnięciem ręki. Jest trwały, nawet przy moim dosyć ciężkim kremie. Mam go pół roku i nadal jest jak nowy.

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry

Kupiłam ten eyeliner w promocji za polowe ceny. Na początku używania robił bardzo ładne, czarne kreski. Łatwo mi się go używało, a specem od robienia kresek nie jestem. Nie odbijał się na powiece. Trwałość też była świetna, utrzymywał się na powiece w stanie nienagannym przez cały dzień.
Niestety ten eyeliner ma jeden minus- bardzo szybko wysycha. Cienka końcówka robiła ładne, czarne kreski tylko przez dwa tygodnie od czasu otwarcia eyelinera. Z czasem robienie nim kresek było coraz trudniejsze :( Chociaż zawsze go szczelnie zamykałam :( Nie wiem co było przyczyną, może źle go przechowywałam... dlatego daję 4 gwiazdki.

Polecam go początkującym, bo łatwo wykonać nim precyzyjną i estetyczną kreskę. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Taki sobie

Eyeliner zakupiłam jako konsultantka w Avon, zaciekawiona, co to za szalona końcówka, bo jeszcze takiej nie używałam. Ogólnie lubię kosmetyki z Avon, zwłaszcza ten zachęcił mnie wyglądem i ocenami na wizaz.
Do tej pory byłam zniechęcona eyelinerami w pisaku po tym, gdy kupiłam jakiś bubel, który pomalował mnie raz i "przestał działać". Ten mile mnie zaskoczył, ponieważ da się nim pomalować i to nie raz. Niestety, po czasie zauważyłam, że lubi się odbijać na górnej powiece, przez co muszę powieki wycierać, a co za tym idzie, ta kreska wygląda nieestetycznie. Eyeliner zapewnia też "mega czerń", z czym niestety nie mogę się zgodzić. Wydaje mi się taki "mało czarny", ale może to przez to, że się rozmazuje. Sposób na niego to jedno pociągnięcie - wtedy mam wrażenie, że kreska jest trwała, lecz trudno za jednym pociągnięciem uzyskać taki efekt, o jakim się marzy. Na plus jest to, że kreski mają bardzo ładny kształt, gdy się nim maluję.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Odbija się

Plusy:
1. Łatwo rysuje się kreski. Nie jestem specem (delikatnie mówiąc) od rysowania kresek. Potrzebuję niezbyt grubych, bo mam głęboko osadzone oczy. Z tym eyelinerem daję sobie radę bez poprawiania.
2. Wygodny pisak. Nic dodać, nic ująć. Praktyczny, jeśli chodzi o możliwość trzymania.
3. Dosyć szybko zasycha podczas malowania (jest co do tego jedno "ale", które ujęłam w minusach).
Plusy/minusy:
1. Faktycznie wodoodporny. Trudno go zmyć, nawet dwufazowymi płynami do demakijażu.
Minusy:
1. Odbija się. I to naprawdę mocno. Mimo że po namalowaniu kreski szybko wysycha, w ciągu dnia wiele razy mówiono mi o czarnych kreskach pod brwiami.
2. Średnie krycie. Producenci trochę minęli się z prawdą, zapewniając o intensywnym kolorze.

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie