Aromatherapy, Anti-Stress (żel pod prysznic w piance)

Aromatherapy, Anti-Stress (żel pod prysznic w piance)

Aromaterapeutyczna pianka dzięki odpowiednio opracowanej recepturze równocześnie pielęgnuje i relaksuje. Oprócz składników myjących i nawilżających zawiera starannie dobrane naturalne olejki eteryczne.
Pianka Palmolive Aromatherapy Anti-Stress działa kojąco; zawiera naturalne olejki eteryczne z ylang-ylang, lawendy i patchouli oraz substancje nawilżające. Łagodnie pielęgnuje skórę i chroni ją przed wysuszeniem. Wyjątkowa kompozycja zapachowa pozwala wyciszyć się i zredukować napięcie.
Kosmetyk jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Wystarczy wycisnąć trochę pianki na dłoń i rozprowadzić ją bezpośrednio na skórze.

Cena: 10,99 zł / 200 ml

EKSCYTUJĄCA KĄPIEL

Żel w piance wywarł na mnie ogromne wrażenie, ponieważ korzystanie z tego kosmetyku zapewniło mi dużą przyjemność i niezapomniane odczucia.
Zacznę od opakowania (spray), które w 100 % procentach gwarantuje, że ani kropelka nie ucieknie, dzięki czemu świetnie sprawdza się i w domu i w podróży.
Cudowna piana, która wypływa wprost z opakowania jest niesamowita, powoduje korzystanie z niej to niezapomniane uczucie dla ciała. Kąpiel z użyciem tego kosmetyku jest relaksująco - pielęgnująca. Piana cudnie myje skórę i zapewnia i jej odpowiedni poziom nawilżenia.
Niespotykane kompozycje zapachowe (2 rodzaje) jeszcze mocniej zachęcają do korzystania z tej kremowej piany, choć oczywistym jest, że kwestia oceny zapachu ma zawsze charakter subiektywny.
Na koniec informacja, że zgodnie z informacja na opakowaniu faktycznie wystarcza na 30 kąpieli.

Używam tego produktu od: DAWNA

Super

- super konsystencja
- miły zapach
- delikatna dla skóry

Ciekawe czy jeszcze jest w sklepach

Używam tego produktu od:używałam pół roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

mozna spróbować

Pianka jest przede wszystkim bardzo praktyczna. Gąbka zbędna, preparat idealny na podróż. Dobry dozownik, choć sama butelka zbyt śliska. Pianka jest gęsta, przyjemnie się ją rozprowadza po ciele. Nie wysusza, ale też i nie nawilża, nawet w minimalnym stopniu. Niezbyt wydajna. Nie kupię jej ponownie ze względu na zapach (paczula - dla miłośniczek babcinego kufra), który dość długo utrzymuje się na skórze.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Mało wydajny.

Niwestety jest znacznie gorszy od Nivea. Polubiłam tego typu produkty, bo są wygodne i szybko się spłukują, ale ten jest mało ekonomiczny. Pianka jest lekka, mniej treściwa niż Nivea, nieżle nawilżą i ładnie się dozuje. Nie podoba mi się jednak zapach. Ja na umyce się potrzebuję 2 porcje co sprawia, że po 2 tygodniach mycia 2 razy dziennie po piance nie ma śladu.
Ogólnie produkt nie jest zły. Za te pieniądze sprobować można.