Organic Heaven LTD, Self Tan, Taning Liquid 16% DHA (Organiczny samoopalacz do twarzy i ciała)

Błyskawicznie brązujący organiczny samoopalacz do twarzy i ciała. Naturalna, długo utrzymująca się opalenizna bez smug. Unikalne połączenie bezzapachowego roślinnego DHA, erytrulozy, aloesu i wit.E. Stosowany na wcześniej opaloną skórę zwiększa i utrwala opaleniznę.

Naturalna opalenizna

Samoopalacz wart polecenia o bardzo przyzwoitym, jak na produkt tego typu, składzie. Dużym plusem jest zawartość erutrylozy, która w odróżnieniu od DHA jest związkiem pochodzenia naturalnego. Wcześniej używałam pianki firmy St. Moriz. Są one dwukrotnie tańsze od Organic Heaven, ale moim zdaniem warto zainwestować więcej. Kolor opalenizny jest tak samo naturalny, ale nawet St. Moriz w odcieniu dark nie przyciemniał skóry aż tak mocno jak Organic Heaven. Dodam, że w ogólę się nie opalam, więc nakładam produkt na zupełnie bladą skórę. Dodatkowo po użyciu St. Moriz ciągle swędziała mnie skóra, w tym przypadku nie mam takiego problemu. Zauważyłam również, że dużo mniejsza ilość produktu zmywa się pod prysznicem i nie brudzi pościeli (nakładam na noc). Po St. Moriz nie mogłam doprać prześcieradła, kompletna katastrofa. Kolor przy dwukrotnym nałożeniu w odstępie kilku dni utrzymuje się w moim przypadku ok. 10 dni.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Dwa

ekstra fekt, ale za ybko sie zmywa :(

Samoopalacz ma piękny kolor barwiący. Naprawdę jest to " moja" opalenizna. Nie pomaranczowa, tylko taki czerwonawy brudny brąz :D bardzo naturalny! Faktycznie po posmarowaniu mamy juz ładny kolor, a z czasem nabiera on intensywnosci. Ten moment lubię najbardziej i gdyby tak zostalo dalabym kwc.

Ale niestety, po zmyciu efekt blednie, kolor juz nie taki ale tez ok. Po drugim myciu praktycznie opalenizny juz nie ma. Za to minus. Jak na 16% dha powinno byc lepiej. Opalenizna powinna byc intensywniejsza niz po zwyklym samoopalaczu.

Moje pierwsze uzycie to nalozenie kremu na skore posmarowana balsamem pod prysznic i ...kompletna porazka. Żel si€ maże, nie wchłania, robi smugi.

Bez "podkładu" duzo lepiej. Szybciutko się wchłania, zero smug. Trzeba tylko uważać na kolana i kostki ;)

Plusy:
+Ładny kolor barwnika
+ wydajnosc
+ opakowanie metalowr z pompką
+ brak alkoholu i parabenów, innych paskudztw
+ ładny kolor

Minusy:
- opalenizna szybko znika
- zapach zasadniczo mi nie przeszkadza, ale producent deklaruje, ze go nie bedzie ;) jak ma dzialac musi smierdziec to jasne!

Generalnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 150 ml

Mega Efekt !!!

Po przeczytaniu opinii -postanowiłam zaryzykować i kupiłam sobie ten samoopalacz -i muszę przyznac ,że się nie zawiodłam ,jest świetny- naprawdę wyglądam jakbym wróciła z wakacji ! Efekt -bez smug ,równomiernie sie zmywa -Już poleciłam go przyjaciołką ! Naprawdę wart jest każdej ceny !

Używam tego produktu od: sierpień 2014
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Opalenizna-jak z rajskiej wyspy !!!

Próbowałam już naprawdę mnóstwo kosmetyków tego typu ale ten , naprawdę zrobił na mnie mega-wrażenie ! Efekt pięknie opalonej skóry-jak po wakacjach w tropikach ! Bez smug . Naprawdę warto mieć to cudo !!U mnie nr.1 na półce z kosmetykami !!!Polecam

Używam tego produktu od: lipiec
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Super

Kupiłam go pod wpływem recenzji moich koleżanek i nie zawiodłam się. :) Żel dzięki swojej barwie daje efekt natychmiast po nałożeniu. Ułatwia to równą aplikację i widać efekt ładnej brązowej skóry.
Jest naturalny, bez parabenów i alkoholu
Rozprowadza się bez smug i plam
Nawilża oraz ma ładny zapach

Używam tego produktu od: lipiec
Ilość zużytych opakowań: dwa