Beiersdorf, Bambino, Mydło pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci (stara wersja)

Beiersdorf, Bambino, Mydło pielęgnacyjne dla niemowląt i dzieci (stara wersja)

Delikatnie myje i łagodnie pielęgnuje, nie wysusza skóry. Zawiera lanolinę.

Skład: Sodium Tallowate, Sodium Cocoate, Aqua, Glycerin, Lanolin, Parfum, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA, Sodium Etidronate, Disodium Distyryliphenyl Disulfonate, PEG-14M, CI 77891.

Cena: ok. 1,40 zł / 100 g

Wysusza

Używałam tego mydła jakis czas,niestety nie dla mnie skóra wydawała mi się taka wysuszona.
Plusy:
-ładny zapach
-fajnie się pieni
-wspomnienie z dzieciństwa
-niska cena
-delikatne
Minusy:
-wysusza
-skóra jest taka matowa

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

Mam do niego sentyment

ehh.... mydełko mojej młodosci.jako nastolatka zauwazyłam ze moja skóra zrobiła sie sucha i wrażliwa więc wybrałam sobie do mycia mydło bambino a że było to bardzo dawno to kostka była całkiem inna niż teraz prosyokątna i o zapachu bardzo łagodnym takim troche nijakim,mi to jednak nie przeszkadzoło lubilam go i już. Po jakims czasie gdy firme Pollena lechia zmieniła sie na Biersdorf Polska to mydełko zaczeło pachniec tak jak obecnie ,chociaz czasem uzyła bym tej starej kostki to mydełko to odpowiada mi nadal jest łagodne dobrze się pieni, ładnie pachnie może go uzywac cała rodzina ichociaż moje upodobania kosmetyczne się zmieniły co nie co ,to zawsze chetnie sięgne poi bambinko chociażby dla wspomnień młodosci.Polecam każdemu.

Używam tego produktu od: w sumie od zawsze
Ilość zużytych opakowań: nie zliczona ilosc

Dobre

Bardzo porządne mydełko. Nie podrażnia, nie powoduje swędzenia, delikatne. Używam ja, bo jednak jest nieodpowiednie dla mojego dziecka z bardzo suchą, atopową skórą.
Myślę jednak, że dla dzieci z normalną skórą, nie wymagającą specjalnej pielęgnacji, super.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

depilacja rąk

Doskonałe!

Używałam w dzieciństwie i używam teraz. Mydło jest delikatne, nie podrażnia skóry, dobrze się pieni, a przy tym dokładnie oczyszcza oraz nie wysusza. Nie jest naładowany mnóstwem chemii. Niska cena. Nie tylko dla dzieci.

Używam tego produktu od: dzieciństwa
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

stale gości u mnie w łazience

Mydło pojawiło się w domu wraz z moim pierwszym dzieckiem. Dzieci podrosły, mydło zostało. Jak tylko użyję czegoś innego do mycia, coś niedobrego się dzieje z moją skórą.

Produkt idealny:
piękny zapach dzieciństwa
świetnie się pieni
nie wysusza skóry
jest delikatne

zgodnie z opinią pielęgniarek z oddziału noworodków jest zawsze przez nie polecane ("bo wie pani, są inne firmy, nie mówię, ze złe, ale zdarzają się dzieci co mają np po nivei czy johnsonie wysypki/alergie, a z bambino nie ma żadnych problemów")

Używam tego produktu od: ponat 15 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, bardzo dużo

Ulubione

Stosuję to mydełko chyba od zawsze. Od kiedy pamiętam. Jak dla mnie jest idealne. Stosuję je codziennie wieczorem do mycia buzi ( zrezygnowałam z używania żeli). Kiedyś przeczytałam gdzieś że na trądzik dobrze jest używać bambina (mydło + krem). Stosuję tą metodę od roku ponad codziennie na wieczór i naprawdę pozbyłam się trądziku:) Mydełko nie wysusza bardzo mojej skóry, nie uczula- a mam skórę naprawdę wrażliwą i nie każde mydełko czy nawet żel do mycia buzi nadawało się. Uwielbiam je też za to że wszędzie je mogę dostać w bardzo niskiej cenie.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Taki milusi

Lubię go od czasu do czasu użyć , nie wiem czego ale kojarzy mi się ze szpitalem , zawsze jak kiedyś byłam chora , to zawsze jak szłam do szpitala to mydełko mama mi kupowała i zawsze ono mi towarzyszyło w chorobie , jednak mimo to , go uwielbiam i od czasu do czasu lubię się nim myć.

+ ładnie pachnie
+ nie podrażnia
+ dobrze się pieni
+ jest łagodny , w końcu to mydło dla dzieci
+lubię , dziecięce kosmetyki bo są delikatne , być może jestem naiwna , bo to wszystko chwyt marketingowy , ale jednak czuję bezpieczniej jak używam kosmetyków dla dzieci . Bardzo dobre mydło

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: sporo

na pewno nie do wszystkiego;/

Mydełko jak mydełko. Nie jest uniwersalne jak piszą wizżanki, ponieważ:
-raz spróbowałam umyć sobie nim twarz i miłam po osuszeniu ręcznikiem okropny osad na skórze- szybko wróciłam jednak do żeli;)
-szczypie w oczy

Plusy:
-delikatne dla skóry rąk
-ładnie pachnie
-super się pieni
-nie "rozpływa" się w mydelnicznce

Myślę że jak na mydełko dla dzieci mogli się bardziej postarać. Dziecka bym tym nie umyła-tylko dłonie

Przyjemne

Mydełko bardzo sympatyczne. Mam wrażenie lepszej ochrony dłoni, po umyciu.

Plusy:

:) przyjemny zapach
:) dobrze się pieni
:) pielęgnuje dłonie
:) cena

Minusy: brak :D

Używam tego produktu od: parę lat
Ilość zużytych opakowań: ojj dużo

Mydełko odchemiające skórę

Po nietrafionym kosmetyku drogeryjnym do oczyszcznia mojej twarzy byłam zmuszona odchemic moją skóre. Pomimo, ze rzadko moja skórę spotyka alergia, uczulenia a także podrażnienia jednak zastosowanie czegoś delikatnego a zarazem oczyszczającego dogłebnie było nieuniknione.
Moja skora wołała pomocy, czerwone plamy świadczyły o podrażnieniu oraz alergii o wysuszonych pariach skóry luszczacej chyba nie musze wpominac. Pomiedzy, tym wszystkim delikatna wysypka.. nic mnie nie ratowało. Koszmar zniknał po zastosowaniu owego mydełka pamietanego przeze mnie z okresu PRL-u jako malej dziewczynki.
Nie zawiodlam się. Skóra stała sie gladka, delikatnie pachnaca plamy i wysypka odeszły w niepamięc. Po pierwszym zastosowaniu byłam zdumiona efektami. Do dziś urzywam przy myciu twarzy. Radzi sobie nawet z brokatowymi kosmetykami. Polecam !

Ilość zużytych opakowań: kilkatańscie

Cudowne

To mydełko jest po prostu cudowne. Jest lepsze niż te wzystkie mazidła drogeryjne, żele do mycia twarzy itp. Wszystkim, którzy mają problemy z jakimiś pryszczykami ja polecam naprawdę (oczywiście nie zapominającc o kremiku nawilżającym) . Ściąga trochę, ale i tak jest niezastąpione. Nigdy się nie rozstanę z tym mydełkiem. ;) Polecam naprawdę. Dzięki temu zniknęły moje problemy z różnego rodzaju pryszczami, a mydełko polecił mi mój dermatolog. ;)

LUBIĘ

mydło dla dzieci, więc nie uczula i nie podrażnia, wydajne, ładnie pachnie. nie widzę w nim wad. polecam. nie wysusza, dobrze się pieni. łagodne i delikatne. czego chcieć więcej. poza tym...bardzo lubię tego misia na opakowaniu i mam do niego zaufanie.