Lefery Cosmetics, Active Cell Regeneration, Day Cream (Ultraregenerujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień)

Krem zawiera unikalny kompleks składników naprawczo-regenerujących. Łączy intensywnie działające odżywianie z terapią przeciwzmarszczkową, opóźniając procesy starzenia i wiotczenia skóry. Niweluje widoczność zmarszczek i cienkich linii. Przywraca cerze blask i zdrowy wygląd.
Krem wzmacnia naturalną warstwę ochronną w komórkach skóry, redukuje widoczność cieni pod oczami i opuchnięć.
Mikrocząsteczki kolagenu zawarte w kremie mają zdolność do wiązania i zatrzymywania wody w głębszych warstwach skóry. Nawilżona cera staje się jędrna, gładka i mniej podatna na zewnętrzne podrażnienia.
Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Krem należy stosować minimum 4 tygodnie. Najlepsze efekty przynosi 3-miesięczna kompleksowa kuracja przy zastosowaniu zarówno kremu na dzień, jak i na noc.

Żadna rewelacja

Kupiłam te kremy na dzień i na noc. Pierwsze efekty zadowalające, skóra wyglądała lepiej, ale po miesiącu stosowania wszystko się zatrzymało. Kremy zwróciłam i czekam na pieniądze. Jestem ciekawa, czy je odzyskać. Nie polecam.

trochę lepszy, niż się spodziewałam

Nie jestem przekonana, czy kupiłabym go ponownie, bo zawsze może wpaść mi w oko coś nowego i wtedy właśnie po to sięgam. Na razie jednak planuję ponowny zakup.
W tej chwili kończę drugie opakowanie, które kupiłam, żeby podtrzymać efekt osiągnięty po tym pierwszym. No i na razie się udaje.
Podejrzewam, że jest to kwestia olejków zawartych w kremie, które wygładziły moją skórę zwłaszcza wokół oczu a jednocześnie nakładanie ich nie było tak nieprzyjemne jak nakładanie samych olejków (może niektórzy to lubią, ale ja tego tłustego uczucia nie znoszę).

W tej chwili zmarszczki się już nie "rozpływają", ale stan mojej skóry się bardzo polepszył i taki właśnie się utrzymuje.
Zauważyłam też miłe działanie "uboczne" ;) że mam zdecydowanie mniej wyprysków.

Używam tego produktu od: ponad 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

wreszcie jakiś działający krem!

U mnie często zakupy drogeryjne są dziełem przypadku. Ten również. Kupiłam go przez internet, kosztował sporo mniej, niż to co jest napisane pod produktem, ale choć ciągle sporo, to i tak był wart swojej ceny. Gdybym podliczyła, ile wydałam na wszystkie te tańsze, ale nieudane zakupy, to na pewno byłoby dużo więcej.

Wreszcie trafiłam na jakiś krem przeciwzmarszczkowy, który naprawdę działa.
świetnie nawilża
redukuje zmarszczki (u mnie głównie wokól oczu)
nie blokuje porów
nie wysusza ani nie natłuszcza
ma eleganckie opakowanie (ok, za taką cenę to powinien być standard)
pachnie bardzo delikatnie

Na pewno będę używać go dalej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, jest dość wydajny

pozytywnie zaskakuje

Bardzo lubię wizaż za to, że można to znaleźć również recenzję bardziej niszowych kosmetyków takich jak ten krem.
Zaskoczyłam się tylko podaną tu ceną, ja kupiłam go prawie dwa razy taniej. Dlatego napiszę swoją recenzję przez pryzmat ceny, którą zapłaciłam, bo za ponad 500zł oczekiwałabym prawdopodobnie w komplecie operacji plastycznej ;)

Wielką zaletą tego kremu jest to, że naprawdę działa przeciwzmarszczkowo. Nie zawiera w sobie wypełniaczy, więc ten efekt jest trwały (choć raczej nie na całe życie, tak pięknie to nie ma ;)
Już po pierwszym skończonym słoiczku zauważyłam bardzo dużą różnicę, drugi słoiczek utrwalił ten efekt.
Teraz zastanawiam się, czy inwestować w następny czy na razie kupić coś tańszego, popatrzeć na efekty i dopiero zdecydować.
Jeśli chodzi o moje zmarszczki, to te wokół oczu stały się porównywalne do tego, co miałam na samym początku studiów, czyli prawie żadne. Muszę się naprawdę mocno wyszczerzyć, żeby były widoczne.
Poprawiło mi się ogólne nawilżenie cery, jest równomiernie i delikatnie nawilżona.

Prawdopodobnie dopiszę jeszcze coś, kiedy odstawię ten krem na trochę i będę używać innego.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: skończone dwa

bardzo miłe zaskoczenie

Poniżej moja szczegółowa ocena kremów (podkreślam, że stosowałam oba kremy na dzień i na noc systematycznie.).
NAWILŻENIE SKÓRY
głębokie, optymalne nawilżenie
WYGŁADZENIE SKÓRY
zauważalne wygładzenie cery
NIWELOWANIE PĘKNIĘTYCH NACZYNEK
nie mogę tego stwierdzić, ponieważ nie występują u mnie
ODŻYWIENIE SKÓRY
skóra jest zdecydowanie w lepszej kondycji
ROZŚWIETLENIE CERY
brak, krem nie działa rozświetlająco
REDUKCJA NIEDOSKONAŁOŚCI
lekkie rozjaśnienie przebarwień na policzku
ZAPYCHANIE PORÓW
lekka konsystencja kremu, nie zapycha porów
ZWĘŻENIE ROZSZERZONYCH PORÓW
nie zaobserwowałam
UJĘDRNIENIE SKÓRY
zaobserwowałam poprawę, skóra stała się bardziej sprężysta i elastyczna
WYGŁADZENIE ZMARSZCZEK
wygładza niezbyt głębokie bruzdy, ale nie ma efektu wypełnienia botoksem
KOREKTA OWALU TWARZY
obrys dolnej części twarzy lekko podniesiony
ŁAGODZENIE PODRAŻNIEŃ
ma działanie łagodzące, przynosi ulgę
ZAPACH
przyjemny, lekko wyczuwalny, bardzo naturalny
DZIAŁANIE ALERGIZUJĄCE
nie wywołuje alergii, nie uczula
BAZA POD MAKIJAŻ
krem na dzień idealny jako baza pod makijaż
STOSOWANIE W OKOLICACH OCZU
nie podrażnia oczu, stosowałam go pod oczy i na szyję
KONSYSTENCJA
delikatna, lekko lepka

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: 2 prawie całe

jest ok, ale za drogi

Zgłosiłam ten produkt jakiś czas temu i chciałam poczekać z recenzją, żeby moja nie była pierwsza i szczerze mówiąc, zaskoczyły mnie trochę Wasze pochwały.
Uważam, że rzeczywiście zmarszczki są zmniejszone i może to powinna być najważniejsza rzecz w kremie przeciwzmarszczkowym, ale dla mnie bardzo ważne są też inne rzeczy takie jak konsystencja, zapach czy opakowanie.
Moja ocena to:
+ za działanie przeciwzmarszczkowe i nawilżające
- zwykły słoiczek, jak z tanich kremów
- dziwny zapach, jakoś nie mogę się przekonać
- konsystencja, bo ta jest dość gęsta a ja wolę takie żelowe

Używam tego produktu od: ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

odkrycie roku

Kupiłam go jak tylko w internecie zaczęły sie pojawiać reklamy, bo bardzo lubię nowości.
Zapłaciłam zdecydowanie mniej, niż cena podana wyżej. Za mniejszą kweotę kupiłam komplet kremów - na dzień i na noc.
Używam ich od 5 tygodni i właśnie z każdej wersji zaczynam drugie opakowanie (ten na dzień skończył się odrobinę później, może to kwestia nieco rzadszej konsystencji a może po prostu trochę mniej go używałam).
Już po 2 tygodniach zaczęłam zauważać wielkie efekty na skórze - moje zmarszczki przy oczach, króre wcześniej wydawały mi się naprawdę spore, prawie zniknęły a skóra na całej twarzy stała się taka sprężysta i zyskała bardzo ładny, równomierny kolor.
Wiem, że część z was nie ma za bardzo zaufania do produktów kupowanych przez internet, ale czasami zdarzają się świetne rzeczy sprzedawane w ten sposób i te kremy własnie do takich należą.
Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do zapachu, dlatego odejmuję mu pół geiazdki, ale poza tym jest to najlepszy krem przeciwzmarszczkowy, z jakim miałam od czynienia.

Używam tego produktu od: 5-6 tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęte drugie

wart swojej ceny w promocji

Podstawowa informacja, to że krem jest dość drogi, ale można od czasu do czasu trafić na fajną promocję.
Ale jeśli już się wykosztujesz, to naprawdę warto, bo na mnie ten krem zadziałał lepiej niż jakikolwiek inny wcześniej. Mam 29 lat i miałam spore jak na swój wiek zmarszczki, głównie wokół oczu. Ten krem mi je naprawdę zmniejsza. Do tej pory kremy przeciwzmarszczkowe działały na mnie chwilę po posmarowaniu albo w ogóle. Przestałam w to wierzyć, że z moimi zmarszczkami da się jeszcze coś zrobić. Do tego kremubędę bardzo chętnie wracać, jak tylko trafię na jakąś kolejną promocję.

Ilość zużytych opakowań: 1 jeszcze nie całe