SPA

SPA

Wszystkie te produkty dostosowano do indywidualnych potrzeb różnego typu cery w każdym wieku. Zawierają system inteligentnego bionawilżania, który wykorzystuje uzdrawiającą moc specjalnej wody morskiej Golfsztromu, uznanej za eliksir życia oraz najnowocześniejsze mechanizmy, zwiększające nawodnienie i jędrność skóry. Do wyboru mamy:

# Tonik-Spray z solami mineralnymi Golfsztromu

# Krem pod oczy i na powieki

# Krem Tłusty regenerujący suchą skórę

# Krem Nawilżający z filtrem ochronnym 4

# Krem-Żel nawilżająco-energizujący

# Maseczka Eliksir Nawilżający

rozczarowanie

Postanowiłam wziąć ze sobą kosmetyki z tej serii (krem-żel,krem nawilżający, maseczka, tonik) na wakacyjny wyjazd. Bardzo liczyłam na ich nawilżające działanie.Zupełnie, nie przypadł mi do gustu zapach, myślałam, że będzie subtelny i orzeźwiający, a okazał się zbyt intensywny i duszący.Kremy miały przyjemna konsystencję i nieźle się wchłaniały, ale maseczka zostawiała na twarz, paskudną,lepką warstwę. Najbardziej byłam zadowolona z toniku, a wlaściwie sposobu jego aplikowania.Niestety po powrocie z wakacji, okazało się, że seria SPA, to pieniądze wyrzucone w błoto, moja cera była potwornie odwodniona i wysuszona, zupełnie tak, jakbym niczym jej nie pielęgnowała:(

Oceniam na 1.00

Mnie ta seria rozczarowała w 100 %. Miałam krem pod oczy , maseczkę nawilżającą i krem na dzień i próbki chyba wszystkich pozostałych kosmetyków. Beznadzieja!!! Krem nie nawilżał , nie wchłaniał się i dziwnie pachniał. Krem pod oczy nie działał wogóle a maseczka lepiła się niemiłosiernie. Odradzam

Oceniam na 1.00

Nie polecam, bo ta seria nie działa (nie nawilża), maseczka mnie uczuliła, zapach nie należy do najprzyjemniejszych, a poza tym kremy są dość tłuste. Cena zdecydowanie za wysoka!!!!A tytuł Doskonałość Roku TS dostała nie wiem za co.

Wieczór Panieński w SPA

Oceniam na 1.00

BEZNADZIEJA!!!,krem ktory miał nawilzać po prostu nie nawilżał, bardzo się zawiodlam na tym kremie który wcale nie kosztowal tak malo bo okolo 50 zl.,a za tą sumę mozna już kupić naprawdę dobry krem!!!

niezbyt dobra i droga jak na to co oferuje

Skusiłam się na prawie całą serię (za wyjątkiem kremu tłustego) i - niestety żałuję wydanych pieniędzy. <BR>Uważam, że godny polecenia jest jedynie krem pod oczy - lekka emusja o silnie nawilżającym, relaksującym działaniu, wygładzająca drobne zmarszczki i ujędrniająca skórę.<BR>Ciekawy jest jeszcze tonik w sprayu (ale zważywszy na cenę - ponad 40 zł, wątpię żebym ponownie go kupiła).<BR>Co do pozostałych produktów, to rzeczywiscie silnie nawilżają, ale po wchłonięciu pozostawiają na skórze warstwę "czegoś" (zwłaszcza produkty które mają konsystencję żelu, w mniejszym stopniu dotyczy to kremu nawilżającego). Skóra po tych kosmetykach błyszczy się jak spocona i wymaga po prostu zmycia tonikiem. Efektu pielęgnacyjnego - poza nawilżeniem - osobiście<BR>nie dostrzegłam. <BR>Trzeba jeszcze wspomnieć o zapachu - być może ma przywodzić na myśl morską bryzę, ale mnie intensywnie kojarzy się z pralnią i zapachem szarego mydła. Odnoszę wrażenie, że znaczną część ceny tych kosmetyków stanowią koszty opakowań - faktycznie, uznałabym je za najmocniejszą stronę tej linii.<BR> <BR><BR>

wspaniały zapach!

Mam tonik z tej serii. Dość drogi i dość dobry. Pięknie pachnie, trochę nawilża, ale - pielęgnacyjnie - nic poza tym. Używam rzadko, raczej dla przyjemności niż dla efektu. [kilka miesięcy później] Kupiłam jeszcze krem nawilżający, kosztował 58zł i trochę żałuję zakupu - niby jest dla cery mieszanej na noc, ale jak dla mnie za bardzo natłuszcza. Piękny zapach i tyle - bo tak działający krem można mieć za połowę tej ceny. Trochę jeszcze nie ta jakość - za wysokie cenowe progi, jak na Dermiki nogi...