Lakier do paznokci

Lakier do paznokci

Polecam wybróbować te lakiery zarówno mini jak i większe. Jak za tak niską cenę jakość rewelacyjna. W ogóle nie odpryskują, może ścierają się tylko na końcach po 4-5 dniach (serio). Przeróżne odcienie, nawet wersje z mieniącymi się drobinkami (te szczególnie polecam - Metallic na zdjęciu). Dość dobry pędzelek i łatwe rozprowadzanie. Niektórych kolorów wystarczy jedna warstwa i paznokcie ładnie wyglądają. Dodatkowy plus za szybkie wysychanie.

Cena mini: 3-4 zł, większe ok. 6 zł

Bardzo problematyczny w aplikacji

Posiadam odcień Pickled Lemon i o ile kolor mi się podoba (choć wiem, że jest mocno specyficzny i raczej nie należy do tych, które darzy się sympatią na pierwszy rzut oka ;)) to nie niestety jego aplikacja powoduje wiele problemów. <b>Lakier jest bardzo gęsty co znacząco utrudnia jego nakładanie oraz wydłuża czas schnięcia. Pomimo używania specyfików przyspieszających wysychanie i tak trwało i trwało... </b>

To mój pierwszy lakier tej firmy (ze względu na ich kiepską dostępność, znam jedno miejsce gdzie są, ale nie bywam tam zbyt często) i przyznam, że niezbyt mnie zachęca do dalszych eksperymentów z ich emaliami...

Używam tego produktu od: 4 aplikacjie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki

uwielbiam

Kupiłam ten lakier przypadkiem, bez uprzedniego sprawdzania opinii na wizażu (od czego zwykle zaczynam kupno kosmetyku) i trafiłam w dziesiątkę. Lakier jest rewelacyjny: dobrze się rozprowadza i nie robi smug i szybko schnie na paznokciach, nie gęstnieje w opakowaniu (i co za tym idzie, można go mieć dłuuugo) a do wyboru jest wiele pięknych kolorów.
Nic, tylko malować!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

tanie i bardzo dobre

Mam na paznokciach delikatny różowy odcień już od trzech dni i jeszcze całkiem nieżle to wygląga. Jakość porównywalna w Revlon, Max Factor.

Cellulit mity

fajny

Podoba mi się ze względu na łatwe rozprowadzanie, nie tworzy smug, a poza tym firma oferuje bardzo duży wybór kolorów. Dodatkowym plusem jest niska cena. Jeśli chodzi o lakiery z niższej półki to zdecydowanie polecam.

dobry jest i tyle

Krótko: dobra jakość za niską cenę. Oby więcej takich produktów.Polecam też Joko Virtual Color

Bardzo dobry

Ogromny wybór kolorów, ładna buteleczka, przystępna cena.Nie odpryskuje, tylko ściera sie na końcach. Poza tym, trzyma się moich pazurków dłużej niż 1 dzień, czego niestety nie mogę powiedzieć o innych, znacznie droższych lakierach!:( (A wypróbowałam naprawdę dużo :)) Ogólnie - naprawdę godny polecenia

może być

Za tę cenę - własciwie czemu nie? Bogata gama kolorów zachęca do spróbowania, ale szczerze mówiąc, to lakier odpryskuje mi jeszcze tego samego dnia...

Warto spróbować!

Ostatnio odkrywam coraz lepsze, i co ważne, tanie kosmetyki! Te lakiery są świetne: niespotykany, bardzo szeroki wybór ślicznych kolorów, piękne buteleczki, niska cena - 5 zł. Na razie mam lakier na paznokciach od 24 godzin, trzyma się świetnie! Nawet gdyby odpryskiwał po 2 dniach, uważam, że warto go kupić. lubię malować pazurki 2-3 razy w tygodniu, więc mi to nie przeszkadza.

całkiem fajne

Kupiłam dzisiaj kilka kolorków. Wypróbowałam już wszystkie na własnych paznokciach. Pierwsze wrażenia są dobre. Cena niesamowicie niska (w hurtowni kosmetycznej zapłaciłam za lakier 10ml 4,60 zł !!! Podobają mi się przede wszystkim jasne kolorki (bardzo ładnie wyglądają paznokcie pomalowane mlecznym lakierem). Jest duży wybór kolorów, ładne opakowania,lakiery dobrze się rozprowadzają , trzeba nałożyć dwie warstwy, schną dość szybko. Nie podoba mi się tylko w nich to ,że mają bardzo mocny , gryzący zapach (po otworzeniu buteleczki),co do trwałości to dam znać - gdyz na razie mam lakier na pazurkach od kilku godzin i nie mogę jeszcze ocenić.

Eeee...

Ja kupiłam je za dziewięć złoty u pani w Macro, która wciskała mi wszystko, na co tylko popatrzyłam. Zdenerwowana nachalnością tej kobiety kupiłam w końcu tylko lakier, choć miałam w planach więcej. Kupiłam kolor brązowy, z lśniącymi drobinkami, który w buteleczce wygląda ślicznie a na paznokciach nieapetycznie. Nierówno się rozprowadza i szybko odpryskuje.

Oceniam na 2.00

To ja musialam trafic na jakis wadliwy, bo odpryskuje juz po kilku godzinach. Tyle, ze szybko schnie i ma ladne kolory...Ale co z tego, jak zaraz znika z paznokci? :(

Oceniam na 4.00

Przyznaję, że po lakier Joko sięgnęłam skuszona przepięknymi odcieniami, ale niczego niesamowitego po produkcie za 6 zł się nie spodziewałam. Cóż za przyjemne zaskoczenie! Bardzo dobrze się rozprowadza, szybko schnie, ma ładny połysk, dość długo sie trzyma płytki paznokcia bez odpryskiwania i ścierania. A przy okazji nie gęstnieje w buteleczce tak szybko jak większość lakierów ze średniej półki. Zdecydowanie polecam.