The Body Shop, Red Musk EDP

The Body Shop, Red Musk EDP

The Body Shop do swojej gamy zapachów piżmowych dodaje nową, nietypową, wręcz skandaliczną kompozycję `Red Musk` - pierwszy ich zapach pozbawiony wydawało by się niezbędnego składnika w damskiej kompozycji - kwiatu. To zapach tlącej się z mieszanki przypraw i piżma z nutami pieprzu, cynamonu i tytoniu.
Jest to wyjątkowa kompozycja i chociaż jest kierowana do kobiet znudzonych delikatnymi, kwiatowymi zapachami, ze względu na nutę tytoniu może spodobać się mężczyznom i zyskać miano zapachu unisex.

Kategoria: aromatyczno - przyprawowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pieprz
nuta serca: cynamon
nuta bazy: tytoń i piżmo.

Seksowny, odważny kusiciel.

To jest MÓJ zapach. Doznaliście kiedyś wrażenia, że perfumy idealnie stapiają się z waszym zapachem, dopełniają go, podkreślają, uwydatniają jego najlepszego cechy? Tak się czuję używając "Red Musk". Zapach jest seksowny, wyzwalający, dodający pewności siebie. Trochę męski, choć dla mnie to właśnie jest "pazur" tego zapachu. Żadnych mdłych elementów. Żadnych słabości. Biorę, co moję i nie mam wątpliwości.

Taki jest ten zapach, bezkompromisowy, odważny. Wspaniały.

Jedyny minus? Trwałość. Po 2-3 h prawie zupełnie ulatnia się ze skóry. Niemniej jednak, kupię ponownie i kupować będę.

Ilość zużytych opakowań: 1 = 50 ml