Organique, Argan Shine, Szampon spa do włosów suchych, matowych i wrażliwej skóry głowy

Szampon przeznaczony do pielęgnacji włosów suchych, matowych i delikatnych oraz wrażliwej skóry głowy. Formuła myjąca oparta została na wyjątkowo łagodnych surowcach pochodzenia roślinnego, w tym regenerującego oleju arganowego (BeautyCare AR). Jest niezwykle delikatna i bogata w składniki odżywcze. Kompleks HairSpa pielęgnuje skórę głowy, wzmacnia barierę ochronną, łagodzi i przywraca komfort. Zapewnia szybkie i długotrwałe nawilżenie. Inulina nadaje miękkości i objętości włosom, które po myciu odzyskują blask i witalność.

Organique Argan Shine Szampon

Szampon ma piekny zapach który po umyciu i wysuszeniu długo utrzymuje sie na włosach. Na następny dzień zapach nadal był intensywny. Jest mało wydajny . Mam długie włosy i naprawde musiałam sporo go zużyć żeby dobrze je umyć. W połączeniu z dowolną odżywka daje efekt gładkich i widocznie zregenerowanych wlosow. Jedynym minusem jest pojemność i cena. Dosyć szybko się zużywa. Bedzie świetny na okazje kiedy potrzebujemy by nasze włosy wyglądały i pachniały zmysłowo.

wysuszacz

Myślałam, że będę fanką tej marki. Zakupiłam 2 produkty, postanowiłam oszczędzać na kolejne, bo tanio nie jest. Jestem wrażliwa na to, czym traktuję swoją skórę i włosy. Uważam, że otacza nas i zjadamy, chcąc nie hcąc , tyle chemii, że trzeba w kosmetykach sprawdzać skład. Im mniej chemii tym lepiej. Niestety nie rozumiem idei tego producenta. Naturalne kosmetyko o tak silnych zapachach? Zapach to też niestety chemia. O gustach nie będę dyskutować. Jak ktoś kupuje kosmetyki dla pięknych zapachów-jego sprawa. Ja dziękuje. Od tego,żebym pięknie pachniała mam perfumy.
Szampon rzeczywiście nie podrażnia skóry głowy. Plącze włosy, bez odżywki ani rusz. A po odżywce tez nie najlepiej. Na głowie siano.

Niestety się nie polubiliśmy...

Kosmetyki firmy Organique uwielbiam, moja miłość zaczęła się od balsamu z shea do ciała i rozszerza z każdym nowym wypróbowanym kosmetykiem, niestety ten szampon nie podziela mej miłości...

Zacznę od plusów:
-pięknie pachnie
-dobrze się pieni

A teraz minusy:
-zapach ucieka zaraz po wysuszeniu włosów
-niesamowicie plącze włosy, nic nie daje ani OMO, ani metoda kubeczkowa, problem z rozczesaniem długich wysokoporowatych przy tym szamponie to koszmar
-trzy razy umyłam nim głowę i walczę z łupieżem!! Głowa w dodatku swędzi niemiłosiernie. Dodam, że nic prócz szamponu, w mojej pielęgnacji włosów nie uległo zmianie... Na ten moment wróciłam do innego naturalnego szamponu i próbuję naprawić spustoszenie po Argan Shine.
-cena, przy tej jakości i małej wydajności jest kosmiczna, a i skład też nie powala.

Dla samego zapachu niestety nie warto. Zastanawiam się, co z nim teraz zrobić, nie chciałabym kogoś uraczyć łupieżem w butelce, a i sama sobie wyrządzić większej krzywdy :(

Zdecydowanie jestem na tak

Używam szamponu wraz z odżywką z tej samej linii. Szampon doskonale się pieni, a posiada jedynie naturalne składniki co jest dla mnie dużym plusem. Ze wszystkich szamponów Organique muszę przyznać iż ten pieni się najlepiej. Ma dobra, bardziej leistą konsystencję w porównaniu do innych, jest bardziej płynny za co plus ode mnie gdyż na dłużej starcza bo nie wiele trzeba by dobrze rozprowadzić go na włosach. Przyjemnie i delikatnie pachnie, nie plącze włosów, delikatny dla skóry głowy. Po sumiennym stosowaniu widać efekty, włosy stają się bardziej miękkie i błyszczące a przede wszystkim nie są suche. Wygodne opakowanie, wydajne, mimo wysokiej ceny uważam, że jest zdecydowanie wart zakupu. Polecam wszystkim potrzebującym poprawić jakość i kondycje swoich włosów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Jak najbardziej tak

Długo się zastanawiałam nad zakupem bo do tanich nie należy. Mam włosy rozjaśnione w ciągu kilku miesięcy przeszłam z ciemnego brązu na jasny blond podchodzący pod vanilie co nie korzystnie wpłynęło na moje włosy miałam suche i puszące się.
Mimo szamponów zakupionych u fryzjera efekt był mierny.
Plusy:
- włosy mam miękkie
- dokładnie oczyszczone
- nawilżone
- wyglądają na zdrowsze
- pęknie pachnie

minusy
- cena jak za taką pojemnośc sporo
- średnio się pieni
- mało wydajny (mam długie włosy)

Używam tego produktu od: 1,5 miesąca