Advanced Stop Signs Eye [ Preventive Cream SPF 15 ]

Advanced Stop Signs Eye [ Preventive Cream SPF 15 ]

Z czasem skóra traci gładkość i jednolity koloryt. Szczególnie cienka, sucha, delikatna skóra wokół oczu. Firma Clinique stworzyła krem pomagający zachować nam jasną oprawę promiennie młodego spojrzenia. Krem Advanced Stop Signs Eye zapobiega przebarwieniom, trwałym zmarszczkom mimicznym, wysuszeniu skóry wokół oczu. Chroni zawierając wysoki filtr przeciwsłoneczny UVA/UVB łagodny dla wrażliwych okolic oczu. Zastosowano tzw. Technologię Ochronnej Tarczy Przeciwsłonecznej. Filtry mineralne odbijające słońce niczym lustro pozostają na powierzchni skóry w ochronnej, niewidocznej siateczce. Nowy krem ma zadziałać natychmiast, ponieważ Technologia Promiennego Spojrzenia rozświetla skórę tuszując jej drobne niedoskonałości i minimalizuje ryzyko powstania odbarwień, stymulując regenerację skóry. Krem ten należy do rozjaśniająco-odmładzającej gamy Advanced Stop Signs. Zadba o to, by skóra wokół oczu była jasna, elastyczna i gładka. By oczy mogły wyrazić wszystko bez obaw, że wokół nich pojawią się zmarszczki. By były bezpieczne w słońcu i w mieście, odporne na czas i na stres.

No niestety -podrażnił

Nie mogę niestety wystawić pełnej recenzji tego kremu,poniewaz podrażnił mi oczy ( a nie jestem alergikiem) i nie dałam rady zużyć calego słoiczka.
Używałam ze 2 tygodnie i wtedy a owszem, skora wokół oczu była bardziej napięta, nawilżona, zmarszczki jakby mniejsze ale bez rewelacji. Biorac pod uwagę , że jest to kosmetyk selektywny, działanie nie powalało na kolana. Niestety po użyciu tego kremu ( na noc) lekko szczypały mnie oczy a następnego dnia łzawiły mi oczy i rozmazywał mi się makijaż. Kremik musiałam oddać.

Używam tego produktu od:kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań:napoczęte 1

Warto go mieć

Bardzo przyjemna konsystencja, dlatego dobrze się rozprowadza. Wydajny.
Skóra po nim jest nawilżona.
Zależało mi na kremie z filtrem i taki właśnie jest. Oczywiście nie jest wystarczającą ochroną na plażę czy w gorących krajach, gdyż filtr nie jest zbyt wysoki.
Dałam cztery gwiazdki, gdyż jest to krem dobry, godny polecenia, ale bez fajerwerków. Nie odmłodzi skóry, a jedynie ją nawilży.

Używam tego produktu od: od roku, wymiennie z innymi

baardzo przeciętny

Jak na ta cenę to fatalny.Słabo nawilża!Aby czuć komfort muszę stosować go co najmniej 3 razy dziennie.długo sie wchłania, kiepski pod makijaż.Plus za filtry (właściwie tylko dlatego go jeszcze używam) i za konsystencję.lekko rozświetla.Ogólnie jestem rozczarowana

Używam tego produktu od:2 miesiecy

depilacja czego nie wolno

ok

kremy Clinique są dobre... ten powiem jest lepiej niż dobry jest badzo dobry. Krem jest bardzo przyjemny w użyciu,jest dość lekki,przyjemnie się go rozprowadza ,wygładza skórę pod oczami staje się gładka , napięta i aksamitna. :-) jedno co to nie nadaje sie na zimę, lepiej wybrać coś mocniejszego, ale na wiosnę i lato jest rewelacyjny i ma filtr.
Dodatkowym plusem jest to iż jest bardzo wydajny

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 15 ml

jestem na tak

Przyzwoity kosmetyk do pielęgnacji okolic oczu. Konsystencja w sam raz, ładnie się wchłania i nie pozostawia błyszczącego filmu na skórze. Rozprowadza się świetnie, nie mam potrzeby długiego smarowania i naciągania skóry. Kosmetyki Clinique nie mają zapachu, ale w tym kremi czuję jakieś drożdże, co nie jest zbyt przyjemne. Na szczęście zapach szybko znika, poza tym nie smaruję nim przecież okolic nosa :) Krem wygładza skórę i spłyca drobne linie wokół oczu. Poza tym jest wydajny.

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:pół pierwszego opakowania

uczulacz

Od razu zaznaczam, że wystawiam opinię na podstawie próbek. Próbowałam tego kremu dwa razy. Za pierwszym niemal natychmiast po nałożeniu polały się strugi łez - myślałam, że może oko sobie zapaćkałam. Krem wytarłam, nie kładłam już reszty pod oczy. Drugi raz dostałam próbkę po kilku miesiącach. Bardzo ostrożnie nałożyłam niewielką ilość na noc - nie zauważyłam nic niepokojącego - potem na drugą... i obudziłam się ze swędzącymi, czerwonymi, zapuchniętymi oczami. Winowającą więc jest wybitnie ten krem. Wszystkim, którzy jeszcze nie używali tego specyfiku radzę zachować daleko posuniętą ostrożność.

ładnie wygładza

Bardzo ładnie wygładza skórę i faktycznie mocno nawilża. Przyjemnie pachnie i bez problemu można go stosować pod makijaż mimo tego, że jest dość tłusty. Czy usuwa przebarwienia? Tego do końca nie jestem pewna - piegi są jak były :) Jak na tą firmę i cenę, mógłby być lepszy.

Jestem zadowolona :)

Ja kupiłam po przetestowaniu już jakiś czas temu - właściwie to planowałam kupić Repairwear wtedy ale dopiero miał się pojawić w perfumerii a ja potrzebowałam kremu pilnie :) Lubię całą linię Stop Signs, i ten krem też mi odpowiada - dość treściwy, o średnio lekkiej konsystencji - wchłania sie szybko, zostawiając na skórze lekki poślizg. Dobrze nawilża, nie miałam problemów ze ściągniętą skórą. Nie mam problemów ze zrobieniem makijażu na skórze potraktowanej tym kremem :) Nie ma jakiegoś super silnego działania, choć zauważyłam lekkie wygładzenie skóry w okolicy oczu. Filtry w kremach Clinique nie są aż tak doskonałe jak firma obiecuje - nie można na nich polegać całkowicie, niemniej jednak nalezy się firmie jakiś plus za dołączenie pewnej ochrony do kremu pod oczy. Krem jest wydajny i ogólnie sympatyczny, jedyne co trochę zastanawia to potwornie długi skład - zastanawiająco dlugi jak na taki w założeniu hypoalergiczny preparat... Dlatego nie dziwią mnie opinie na temat podrażnienia, polecam przetestować krem przed zakupem!

a ja go lubię

Został dość mocno zjechany, ale i tak zaryzykowałam miniaturę, a nawet dwie :). Co prawda kupiłam też miniaturę wychwalanego Anti-gravity, ale zostawiam go sobie na później. Sprzedajaca z allegro zauważyła, że na stale ten drugi powinien być używany po 40, a nie wcześniej. Oczywiście - wypróbuję go teraz, a nie za parę lat...
Na razie jestem z Advanced Stop Signs zadowolona - nie podrażnia, ładnie się nakłada, ładnie rozsmarowuje, wsiąka...Rozjaśnia okolicę pod oczami. Delikatnie nawilża i natłuszcza. Odpowiada mi opakowanie - wolę słoiczki, niż tubki, zwłaszcza, że nie grzebię w nich palcami, a szpatułką...:) Mam wrażenie, że okolica pod oczami wygląda lepiej ( zależy mi głównie na rozprasowaniu zmarszczek mimicznych ). Dlaczego nie więcej gwiazdek? Bo Clinique nie działa sam - oprócz niego zapędziłam do roboty Force C Premium z Rubinstein ( nawilżanie) i ANR z Lauder ( zmarszczki), zatem tak naprawdę nie wiem, który daje najlepsze efekty. Może spółka...? :)
Dodaję gwiazdkę, bo kończę kolejną miniaturę, a krem podoba mi się coraz bardziej :))

Bardzo lubię kremy pod oczy Clinique ale ten krem zaskoczył mnie niemile . Krem jest bardzo przyjemny w użyciu : jest dość lekki - w sam raz pod makijaż , przyjemnie się go rozprowadza , jest naprawdę bardzo wydajny , bardzo przyjemnie wygładza w dotyku skórę pod oczami : jest gładka , napięta i aksamitna . Ale ma u mnie wielki minus , po godzinie zaczynam odczuwać ściągniętą skórę pod oczami co nie jest zbyt przyjemne , szczególnie w okresie zimowym :/ - zdecydowanie za słabo nawilża . Poza tym , krem podrażnia moje oczy ( a ja jestem naprawdę bardzo odporna na kremy pod oczy , może to filtr (?) ) : mam po prostu na przykładowo 10 nałożeń w 6 przypadkach opuchnięte , czerwone poduszki pod oczami :/ . Łatwo jest więc zgadnąć, że stosuję ten krem nieregularnie bo szkoda mi oczu . Nie przyznam więcej gwiazdek niż ** ponieważ równocześnie stosuję w tej chwili nocą Repairwear pod oczy Clinique na zmianę z Renergie Lancome ( gdyby nie te kremy miałabym pustynię chyba pod oczami ) , wcześniej zużyłam słoiczek Anti gravity i uważam , że ten krem jest po prostu jak na firmę Clinique średni . Ja osobiście ponownie go nie zakupię . Mówi się trudno - za tę cenę , porównując inne kremy tej marki uważam , że nie warto .

kolejna moja porażka

Kolejne moje podejście do DOBREGO kremu pod oczy skończyło się dla mnie sromotną porażką. Całe szczęście miałam próbkę i nie dałam się namówić na zakup całego kremu.
Przy mojej wrażliwej skórze efekty są następujące:
zaczerwieniona skóra, pieczenie, podpuchnięcie, podkowy pod oczami.
Nie polecam dla osób z wrażliwą skórą, bo porażka jest okrutna. No i jeszcze ta cena :(

dobry

Kosmetyk nie jest rewelacyjny, ale nie jest też najgorszy. Wspaniale nadaje sie na dzień, ponieważ rozświetla skórę. Plus za filtry przciw UV. Moim zdaniem za mało naiwlża skórę, odżywia ją ale nie nawilża. Ale za to wspaniale zgrywa się z DDML Clinique - najpierw smaruje skórę pod oczami odrobinką tego lotionu a potem nakładam Advanced Stop Signs. Krem zatrzymuje wilgoć z DDML. Jak wszystkie kremy pod oczy Clinique jest niezwykle wydajny. To typowy krem ochronny, czyli nie rpasuje zmarszczek, nie ujędrnia. Poprostu ujednolica koloryt skóry i upieksza ja. Makjaż świetnie się na nim trzyma.