Zoeva, 234 Smoky Shader Brush (Pędzel do nakładania i rozcierania cieni)

Zoeva, 234 Smoky Shader Brush (Pędzel do nakładania i rozcierania cieni)

Pojemność 1 szt

Owalny, spłaszczony pędzelek Zoeva 234 Smoky Shader Brush o delikatnym, miękkim włosiu służy do rozprowadzania i rozcierania cieni. Główka została osadzona w metalowej skuwce. Trzonek wykonano z drewna, wyprofilowano i polakierowano.

pędzle
do cieni, do oczu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

w porządku ale ma wady

Pędzel spisuje się całkiem nieźle i lubię nim pracować. Mam na myśli tutaj samo włosie czyli to co jest najbardziej istotne.
Dobrze łapie i aplikuje cienie
Nie gubi włosia ani nie deformuje się
Świetnie się sprawdza do aplikacji cieni lub pigmentów, ponieważ jest to płaski mały pędzel. Nie bardzo widzę go w roli pędzla do rozcierania cieni, chyba że na dolnej powiece, to już bardziej. Wychodzę z założenia że każdy może używać pędzli do takiego przeznaczenia jak mu wygodnie i jeśli komuś się dobrze płaskim pędzle rozciera cienie to super. U mnie w tej roli się nie sprawdził.
Duży problem to też trzonek z którego bardzo szybko zeszły napisy. Nie wiem czy to kwestia spadku jakości o której sporo słyszałam dookoła, czy trafiłam na jakiś bubel lub podróbkę. Pozostałe pędzle mam z czarnym trzonkiem i są ok, ten jako jedyny kupiłam z serii Rose Golden. Pod światło widać wyżłobienia ale złote napisy są całkowicie starte.

na pewno nie do rozcierania cieni

Pędzle Zoevy ostatnio bardzo skoczyły w górę, widzę firmie zaczyna uderzać woda sodowa do głowy, a szkoda.
Jest to pędzel PŁASKI, więc nie ma mowy o żadnym rozcieraniu.

Minusy:
-absurdalna cena
-po ponad roku używania z drewnianej rączki odeszła farba
-niedostępny stacjonarnie

Plusy:
-bardzo miłe włosie, praca z nim to czysta przyjemność
-ładnie wykonane, posiadam wersję Rose Golden
-idealny do miejscowego aplikacji cienia
-włosie trzyma swój kształt po ponad roku intensywnego używania

Dobry i przydatny, raczej do mniejszych oczu lub precyzyjnej aplikacji

Jak wszystkie pędzelki do oczu z Zoevy jakie przeszły przez moje ręce, także i ten jest dobrej jakości, porządnie wykonany, o bardzo miękkim włosiu. 234 jest klasycznym pędzelkiem do aplikacji cienia na całą powiekę ruchomą. Jest to pędzel dość mały. Przy praniu nie sprawia kłopotów, nie traci swojego kształtu. Szybko schnie, nie gubi włosia. Włosie nie traci na miękkości podczas dłuższego używania. Cena jest wysoka, ale warto. Nie kupię ponownie tylko dlatego, że ostatnio nakładam tylko cielisty cień na cała powiekę i wolałabym większy pędzel. Wybrałabym 220. Jeśli ktoś jednak potrzebuje takie niedużego pędzelka to polecam 234.

Dobry do nakładania i na dolną powiekę.

Najczęściej nakładam nim cień na całą ruchomą powiekę. Często używam go do dolnej powieki, bo fajny kształt, który lekko zaznacza oko i delikatnie przy tym blenduje. Włosie jest całkiem miękkie. Dobrze się domywa.

Ulubiony, używany codziennie

Minusy:
-wysoka cena, ale ja rozumiem, że za jakość trzeba płacić,
-dostępny w niewielu miejscach, tylko online, a więc trzeba doliczyć opłatę za przesyłkę.

Plusy:
-bardzo lubię ten pędzel, mam kilka sztuk i używam absolutnie codziennie do nałożenia cienia na pół powieki, przy zewnętrznym kąciku, następnie innym pędzlem nakładam ciemniejszy cień na drugie pół i blenduję; tym pędzlem akurat nie blenduję, podejrzewam, że ma do tego trochę za krótkie włosie,
-nie drapie, jest przyjemny,
-komfortowo i luksusowo się używa pędzla Zoevy, to zupełnie inne uczucie niż używanie pędzli no name z drogerii,
-istnieje kilka wersji kolorystycznych, moja ulubiona to ta z łososiowym trzonkiem,
-po wielu myciach nadal wygląda idealnie,
-włosie nie wypada,
-idealna długość rączki,
-włosie nie śmierdzi chińskim klejem,
-długo już go/ich używam i to codziennie, nic się nie rozkleiło, a jakaś wybitnie delikatna nie jestem,
-suszę luzem, bez żadnych tam powłok czy zawijania w ręcznik, a pędzel nadal pozostaje taki sam,
-super nabiera cień, nie wchłania go,
-domywa się na 100%, myję zwyczajnym mydłem,
-jedne z najlepszych na rynku, a w tym przedziale cenowym na pewno najlepsze.

Radzę bardzo uważać, bo w internecie aż roi się od podrób pędzli Zoeva, co tylko świadczy o jego wysokiej jakości.

Małe a cieszy :)

Pędzelek był dołączony do gazety, którą kupiłam tylko ze względu na ten dodatek. Jakościowo niczym się nie różni od innych pędzli z Zoevy.
Teoretycznie przeznaczony jest do robienia smoky eyes. Sprawdza się całkiem nieźle, ale jestem bardziej zadowolona z tego, jak precyzyjnie nakłada cienie na całą powiekę. Używam go też do zaznaczenia dolnej powieki i linii rzęs. Jest bardzo uniwersalny.
Jedynym małym zarzutem może być to, że włosie ciężko domyć z ciemnych kolorów. Poza tym nie odkształca się, więc warto kupić taki elegancki pędzelek.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzelek w trakcie użytkowania

Jeden z lepszych.

Może Smoky Shader to nie do końca trafna nazwa, ale ten pędzel jest świetny - idealny do rozcierania cienia na całej powiece ruchomej. Jego kształt i włosie sprawiają, że można nim nakładać te bardziej problematyczne produkty - cienie sypkie, mocno brokatowe, o grubszej strukturze, bo ten pędzel nie gubi pigmentu, tylko dobrze go "przekłada" na oko.
Nie traci włosia, nie puszcza farby, łatwo się go myje, choć fakt, że jest biały, może być drobnym minusem - te bardzo mocno napigmentowane cienie (kolorowe, ciemne) ciężko z niego doprać. ;)
Reasumując, bardzo go lubię, jak wiele innych pędzli Zoeva.

Używam tego produktu od: ponad pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Bardzo się polubiliśmy...

Włosie pędzla jest mocno zbite, sprężyste, giętkie, a przy tym niezwykle miękkie i delikatne. Idealnie wyprofilowane, ułożone w tzw. języczek. Pędzel świetnie nadaje się do nakładania cielistego, bądź ciemniejszego cienia na całą powiekę. Krótka rękojeść pędzla ułatwia sprawne posługiwanie się nim.