M.A.C., 219 Pencil Brush (Pędzel do cieni)

M.A.C., 219 Pencil Brush (Pędzel do cieni)

Pojemność 1 szt

Pędzel do precyzyjnego cieniowania na powiece, w jej załamaniu lub wzdłuż linii rzęs. Miękkie, gładkie włókna tego pędzla są zebrane w końcówkę w kształcie kredki. Jest idealny do rozprowadzania eye linera na cieniach aby stworzyć efekt w stylu "smoky eye". Profesjonalne pędzle MAC są rzeźbione ręcznie i montowane z najlepszej jakości materiałów. Są wyposażone w drewniane uchwyty i niklowane, mosiężne oprawy.

pędzle
do cieni, do eyelinera, do oczu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

coś pięknego!

Moja przedmówczyni wspaniale opisała zalety tegoż pędzla, właściwie to niewiele mam do dodania.
Pędzelek ten wspaniale nadaje się między innymi do aplikowania cieni w kącikach oczu oraz , co bardzo lubię-nakładania cienia wzdłuż dolnej linii rzęs. Chciałam przy tym zaznaczyć, że jeśli chodzi o aplikację cieni do oczu to jestem raczej w tym temacie gamoniem, ale z tym pędzelkiem i dwoma innmi doocznymi( również z MACa), jestem w stanie szybko i "bez nerw" wyczarować porządny, lekki makijaż- taki, jaki lubię.
Włosie pędzelka jest delikatne, nie gubi się podczas mycia, schnie bardzo szybko.
Polecam!

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek, chyba dożywotnio:)

Niepozorny pomocnik...

Włosie pędzla jest sprężyste, giętkie, a przy tym niezwykle miękkie i delikatne. Idealnie wyprofilowane, ułożone tak, by kształtem przypominało końcówkę ołówka. Pędzel świetnie nadaje się do rozcierania kreski wykonanej cieniem bądź eyelinerem wzdłuż górnej oraz dolnej linii rzęs, czy rozświetlania wewnętrznego kącika oka. Włosie, nawet po wielu myciach, pozostaje w stanie nienaruszonym. Bez wątpienia jest wart sumy jaką na niego wydajemy.