Zoeva, 105 Luxe Highlight Brush (Pędzel do rozświetlania twarzy)

Zoeva, 105 Luxe Highlight Brush (Pędzel do rozświetlania twarzy)

Pojemność 1 szt

Pędzel Zoeva 105 Luxe Highlight Brush przeznaczony jest do rozświetlania twarzy. Stanowi idealne narzędzie do rozprowadzania wszelkich pudrów brązujących, róży, rozświetlaczy. Został wykonany z mieszanki włosia naturalnego i syntetycznego. Główkę umieszczono w metalowej skuwce o przekroju owalnym. Precyzyjne wykonanie i dbałość o detale sprawia, że pędzel nie gubi włosia i jest bardzo elegancki. Pędzel do rozświetlania twarzy Zoeva jest łatwy w utrzymaniu czystości.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

pozytywna

Nie zawiódł mnie ;) Pędzel jest świetnie wykonany, trzonek jest dość ciężki, ale dzięki temu dobrze się go trzyma w dłoni. Włosie jest miękkie, dobrze wyprofilowane i łatwe w czyszczeniu. Nabiera odpowiednią ilość kosmetyku i ładnie go rozprowadza.

Super !

Przyznam szczerze że jest to pierwszy tego typu pędzel w mojej kosmetyczce, dotychczas używałam pędzla do bronzera. Muszę przyznać że od pierwszego użycia pędzel zrobił na mnie bardzo duże wrażenie.

perełka

Posiadam wersję ze zdjęcia oraz tą w kolorze rose gold , oba sprawują się identycznie
-doskonały do rozświetlaczy prasowanych jak i do bronzera
-włosie mieszane , bardzo miękkie
samo włosie samo sprężyste i zbite idealnie to rozświetlacza :)
-główka jajkowata , skuwka bardzo solidna
-bardzo łatwo manewrować nim na twarzy
-blendowanie trwa dosłownie sekundkę
-nie robi żadnych plam
-sprawdzi się świetnie u początkujących
-po myciu nie odkształca się
-mam ponad rok , nie zgubił ani jednego włoska
-nikt nie skarżył sie na kłucie czy drapanie

Lubie

Wiekszosc pedzli Zoevy ktore posiadam sa z zestawow, tego zabraklo w nich, wiec zdecydowalam sie go kupic osobno.
Musze powiedziec, ze nie zaluje. Mam kilka tego typu pedzli, ale wszystkie kuly mnie pod oczami, ten tego nie robi. Jest bardzo przyjemny i milusi, i doskonale sprawdza sie w gruntowaniu pudrem korektora pod oczami. Oczywiscie mozna tego go uzywac do rozswietlacza. Ja lubie jeszcze pudrowac nim mniejsze partie twarzy.
Jakosc jest bardzo wysoka, po praniu nic sie z nim nie dzieje, ale ja uzywam odzywki i oslonki na pedzle,
Mysle, ze kupilabym go jeszcze raz, gdybym miala od zera skladac swoja kolekcje pedzli.

Cudowny

Ten pędzelek jest jednym z moich ulubionych, jak nie ulubionym. Jest perfekcyjnie wyprofilowany i ma idealną długość włosia. Uwielbiam go przede wszystkim do konturowania. Nadaje się także do rozświetlacza, punktowego pudrowania twarzy, czy do nakładania różu.

Mam jeden egzemplarz, ale z pewnością dokupię kolejny.

Polecam! :)

wersja bamboo'sowa

Mam wersję tego pędzla w designie bamboo'sowym. Pięknie wykonany trzonek, złota skuwka i dwukolorowe włosie. Sam w sobie jest ozdobą.
Włosie bardzo miłe w dotyku, dosłownie głaszcze nas po twarzy.
Bardzo dobrze się pierze i nie traci kształtu.
Jest dość sporym pędzlem jeśli chodzi o rozświetlacz, ale daje radę, zależy od preferencji, jeśli chcemy większą ilość produktu to nada się świetnie,
Dobrze spisze się też w roli pędzla do różu.

Pędzle Zoevy są wg mnie najlepsze. Szkoda, że z każda chwilą bardzo drożeją.
Jest to jednak zakup na lata.

Polecam :)

Pędzel jest bardzo dobrze wykonany, ja używam go do rozświetlacza. W tej roli sprawdza się znakomicie. Włosie jest tak mięciutkie,że makijaż jest naprawdę przyjemny. Podczas prania włoski nie wypadają, a pędzel nie zmienia pierwotnego kształtu .

Ideał do konturowania...

Włosie pędzla jest mocno zbite, sprężyste, giętkie, a przy tym niezwykle miękkie i delikatne. Idealnie wyprofilowane, ułożone owalnie. Pędzel świetnie nadaje się do aplikacji, nie tylko pudru rozświetlającego, ale także brązującego, i w takiej roli spisuje się u mnie na medal. Pozwala on na aplikację niemalże mgiełki produktu, dzięki czemu makijaż jest niezwykle naturalny. Krótka rękojeść pędzla ułatwia sprawne posługiwanie się nim.