Zoeva, 322 Brow Line Brush (Pędzel do brwi)

Zoeva, 322 Brow Line Brush (Pędzel do brwi)

Pojemność 1 szt

Pędzel Zoeva 322 Brow Line Brush ze względu na swój kształt stanowi idealne narzędzie do podkreślania brwi. Umożliwia precyzyjne zakreślenie łuku, a nawet narysowanie linii cieniem lub linerem w żelu. Doskonale radzi sobie podczas aplikacji pudru do brwi. Główkę Brow Line 322 Zoeva wykonano z syntetycznego włosia (taklon), przycięto po skosie i umieszczono w mocno spłaszczonej skuwce. Skuwkę osadzono na drewnianej rękojeści, pokrytej lakierem.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
do brwi
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepszy !!!

To najlepszy i najbardziej precyzyjny pędzelek do stylizacji brwi jaki posiadam w swojej kolekcji.

Mam fioła na punkcie idealnie podkreślonych ale nie przerysowanych brwi - oprócz dobrze dobranego produktu potrzeba także dobrego narzędzia do jego aplikacji czyli pędzelka, który ułatwi nam to zadanie.
Zoeva Brow Line Brush charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, ma odpowiednio wyprofilowany kształt oraz idealną "sztywność". Jakoś nie przepadam ze pędzelkami do brwi, które są miękkie - w takich przypadkach trudno o precyzyjne wyrysowanie kształtu brwi - ten od Zoevy jest idealny pod każdym względem :)
Świetnie sprawdza się w przypadku produktów kremowych (np. pomad do brwi) jak i produktów pudrowych. Z jego pomocą bez najmniejszego problemu wypełnicie brwi cieniem czy dorysujecie pojedyncze włoski używając pomady.
Jest łatwy w czyszczeniu, używam go już od dobrych kilku lat - i to codziennie, czyszczę regularnie a on w dalszym ciągu ma się dobrze... Nie pogubił włosia, nie odkształcił się - produkt w pełni warty swojej ceny !

Polecam :)

Precyzyjny

Bardzo dobrej jakości pędzel do brwi. Solidnie wykonany w odpowiedniej długości, która ułatwia trzymanie pędzla i manewrowanie nim według konieczności. Włosie jest sztywne, co przy tego typu produkcie to duży plus. Ja nie mogę się bez niego obejść, używam go każdego dnia do precyzyjnego wyrysowania brwi. Włoski nie wypadają. Pędzli tej marki używam od dłuższego czasu i muszę przyznać, że są to jedne z lepszych pędzli, które do tej pory używałam. Polecam zainwestować, jeżeli chcemy mieć naprawdę dobrej jakości pędzle.

Dobry pędzel

Pędzel jest naprawdę dobrej jakości, nic się nie rusza, włosie nie odkształca. Na początku wydawało mnie się, że jest to doskonały pędzel do brwi, ale zaczęłam robić je bardziej precyzyjnym pędzlem. Zoeva 322 jest dobry do szybkiego uzupełnienia brwi (cieniem/pomadą), ale nie nadaje się do dorysowania pojedynczych włosków lub zaznaczenia dokładnej linii brwi.

Idealny

+posiadam wersję łososiową ze skuwką rose golden, coś pięknego, codziennie cieszy oko!
+jak na tę jakość pędzla w porównaniu z cenami innych, to nie jest drogi,
+mimo kilku lat używania nadal wygląda jak nowy,
+z włosiem nie stało się absolutnie nic,
+nie gubi włosia,
+wymywa się do czyta,
+ultra szybko schnie,
+idealnie leży w dłoni,
+z trzonka nie znikają napisy,
+żadnym innym pędzlem nigdy tak dobrze i precyzyjnie nie malowało mi się brwi,
+dodatkowo używam go do czyszczenia przestrzeni pod kreską, tudzież reperowania kreski, kiedy zrobię linię eyelinerem, to z u dołu jeszcze nakładam tym pędzlem korektor, żeby ją wyostrzyć,
+niezastąpiony, żaden inny pędzel nie może się z nim równać,
+mimo bardzo zbitego włosia, nie drapie,

-dostępny tylko online

Pędzel idealny, gorąco polecam.

Bardzo dobry

Pędzelka używam naprzemiennie z Hakuro.Dobrze nim sie naklada cienie.Wlosie nie gubi sie podczas mycia.Jest miekkie,a cala konstrukcja pedzelka bardzo profesjonalna.

Średnio nadaje się do brwi

Na początku użytkowania myślałam, że zakupiłam najlepszy pędzelek do brwi. Potem znowu wróciłam do hakuro i do brwi jednak okazał się być kiepski. Włosię trochę za grube, mało precyzyjne. Dobrze wykonany, włoski nie wypadają. Używam go do rozcierania lub nakładania cieni na górnej powiece przy linii rzęs.

Wielozadaniowiec.

Pędzelek jest przeznaczony do brwi, ale dla mnie ma on wiele innych zastosowań.
Doskonale rozciera kredkę, gdy robię makijaż techniką kredki.
Czyści łuk brwiowy po makijażu brwi. Maluje same brwi.
Ma fajne sztywne włosie, które radzi sobie doskonale z wieloma zadaniami.
Jest to jeden z moich ulubionych pędzli Zoevy.
Plusy:
-wielofunkcyjny,
-solidny,
-sztywny włos umożliwiający precyzyjną pracę kosmetykiem,
-ładny design.
Minusy:
-cena.
Polecam.

Malowanie brwi szybkie i przyjemne

Bardzo dobry pędzel.
Nie widziałam u żadnego innego producenta takiego kształtu.
Włoski są krótkie, dość sztywne, przycięte pod lekkim ale długim skosem. Jest też grubszy w przekroju, tj. zostawia ślad grubszej kreski. Dzięki temu cień do brwi lub pomadę rozprowadza się o niebo szybciej niż zwykłym płaskim skośnym pędzlem. Jednocześnie jest dość precyzyjny, choć oczywiście nie tak, żeby dało się nim rysować pojedyncze włoski.

Używam go od ponad roku niemal codziennie do nakładania cienia na brwi.
Jest niezniszczalny. Po umyciu wygląda tak, jak zaraz po zakupie.

Nie wyobrażam sobie już makijażu bez niego.

Polecam szczególnie osobom, które do podkreślania brwi preferują cień oraz cenią sobie czas wykonania makijażu;)

bardzo dobry!

Mój najlepszy do tej pory pędzel do brwi. Nim mogę precyzyjnie nałożyć cień lub pomadę. Szybko i łatwo. Do tego pędzel łatwo się czyści i nie traci on swojego kształtu. Włoski porządnie równo przycięte, sztywne. Tylko ta cena...

Unikatowy kształt, ale nie taki precyzyjny jak oczekiwałam

Ja chyba jakaś dziwna jestem bo przedmówczynie zachwycały się precyzją tego pędzla, a ja mam zupełnie odwrotne spostrzeżenia. 322 to miękki pędzelek o unikatowym kształcie. Nie używam go do brwi. Kupiłam aby rozcierać kreski na oku albo robić na szybko kreski cieniem do powiek. Do rozcierania się nadaje, do robienia kreski tak, ale tylko na mokro. Jestem rozczarowana tym, że pędzelek nie jest tak precyzyjny jak się tego spodziewałam po zdjęciach na stronie Minti Shop. Wydaje mi się, że włosie jest za słabo ściśnięte w skuwce- przez to jest jakby rozczapierzone? Być może trafił mi się taki egzemplarz… Podobny problem mam z pędzlem 230. Na zdjęciach w internecie wygląda na bardzo precyzyjny, zakończony charakterystycznym czubeczkiem. Tymczasem do mnie przyszedł pędzelek kuleczkowy. Pod tym względem lepiej sprawował się mój stary Hakuro, który mimo wielokrotnego prania do końca zachował swój szpiczasty kształt. Teraz żałuję, że nie zwróciłam obu pędzelków z Zoevy…

2 minutki i brwi gotowe

Bardzo szybko można nim pomalować brwi, przez jego dużą powierzchnie. Przy tym nie traci na dokładności. Szybko się go myje, pędzel jest solidnie wykonany. Niestety pędzle te są bardzo drogie, ale kupiłam go w zestawie.

Najlepszy!

Minusy:
-cena, nie oszukujmy się, 40 zł za jeden malutki pędzelek to dużo,
-brak sprzedaży stacjonarnej.

Plusy:
-początkowo go nie lubiłam, wydawał mi się taki sztywny i mało plastyczny, dopiero potem odkryłam, że to właśnie jego atuty, pozwala rysować naprawdę precyzyjne kreski, jest dość "ostry", przez co moim zdaniem dokładny,
-używam go bardzo długo i to codziennie, a on wciąż wygląda jak nowy,
-mimo wielokrotnego mycia nie gubi włosia, naprawdę, odnoszę wrażenie, że ani jeden włosek nie wypadł,
-doskonale leży w dłoni,
-mam edycję Rose Golden, no po prostu cudowne wykonanie,
-trzonek przyjemny w dotyku,
-pierze się idealnie, wszystkie kosmetyki się wymywają,
-używam go do nakładania pomady, cienką stroną jadę pod łukiem brwiowym, a potem to rozcieram ku górze, tym, co zostało na pędzelku - efekt doskonały i wcale nie trzeba mieć jakiejś wielkiej wprawy, mnie to pokazała pani w brow barze i potem wyszło mi za pierwszym razem,
-nie ma opcji, żeby się odkształcił, jest po prostu bardzo zbity.